Поради щодо економії пального: як заощадити гроші на газі

як заощадити гроші на літні поради щодо ціни на газПісля того, як проходять вихідні до Дня пам'яті, сезон водіння офіційно розпочинається. Дороги стають багатолюдними, ніж будь-коли, коли сім’ї, друзі та інші соціальні братства виходять на вулиці, адже, будь то дорожня поїздка чи кемпінгова екскурсія у вашому календарі, кращого часу вийти на вулицю немає.

На жаль, наслідки зростаючого попиту є, і більшість з них надходять на насос. Сумісні газові суміші та витрати на обслуговування нафтопереробного заводу складають більше доларів за галон палива, і хоча ціни продовжують падати в 2016 році, ця тенденція не триватиме вічно. Щоб допомогти розтягнути кожну краплю, ми зібрали наші улюблені поради, які допоможуть вам залишатися економними протягом літнього сезону водіння.

Ненавидіте економити гроші? Перевірте цей список!

Використовуйте технології на свою користь

Для більшості людей автомобільні технології стосуються зручності та безпеки, але це все. Однак на сучасних автомобілях також є безліч гаджетів, що економлять паливо, але деякі з них працюють, не роблячи водія. Ми трохи пізніше дійдемо до більш складних матеріалів, але наразі почнемо з технологій, які можна знайти майже на будь-якому транспортному засобі.

Увімкнення кондиціонера означає, що транспортний засіб повинен працювати більше, щоб їхати з однаковою швидкістю

Перш за все, кондиціонер. Майже кожна машина поставляється в комплекті з кондиціонером у 2016 році, і, наскільки ми любимо крижані вибухи повітря в задушливі дні, кондиціонери використовують компресори, які надають на двигун додаткові навантаження. По суті, це означає, що транспортний засіб повинен працювати інтенсивніше, щоб їхати з однаковою швидкістю. Навряд чи ви помітите якусь різницю в коротких поїздках, але під час тривалих подорожей із кількома зупинками палива ваш гаманець може бути на волосся світлішим. Важливо також зазначити, що на швидкості автостради відкриття вікон може мати рівний або більший негативний вплив на економію палива, створюючи опору, тому, якщо ви дійсно хочете ущипнути копійки, вам, можливо, доведеться (буквально) потіти через нього.

Ще однією загальною функцією, яка допоможе вам насосом, є круїз-контроль. Круїз-контроль набагато краще підтримує постійну швидкість, ніж ваш середній гуманоїд, а постійне введення дросельної заслінки означає менше "сплеску" та більш ефективне споживання ресурсів. До того ж, фізично відриваючи ногу від дросельної заслінки означає менше спокуси пришвидшити.

Еко кнопка

Новіші, розумніші транспортні засоби додали різноманітні вигадки, які насправді можуть змінити поведінку вашого автомобіля. Можливо, ви помітили кнопку «Еко» чи «Екон» на сучасних автомобілях. Якщо чесно, багато хто з цих перемикачів - як той на Honda HR-V 2016 року - мають увімкнути досить зелене світло і не багато іншого, але деякі насправді перенастроюють карти трансмісії та дросельної заслінки. Ці значення використовує комп'ютер двигуна для оптимізації продуктивності, тому в екологічному режимі він віддає перевагу ефективності порівняно з продуктивністю, використовуючи менше енергії. Що стосується більш технічної сторони речей, то висококласні поїздки пропонують складні навігаційні системи з оптимізованими "EcoRoutes", які дозволяють уникати пагорбів, дорожнього руху та жорстких кривих для досягнення більшої ефективності.

Не будьте волоком

Наступна наша порада може здатися, що вона стосується особистостей, але не бійтеся, насправді це стосується аеродинаміки. Простіше кажучи, аеродинаміка вивчає рух повітря під час взаємодії з твердим об’єктом, і чим більше аеродинамічний об’єкт, тим менше енергії потрібно для його переміщення.

Автомобілі високого класу пропонують оптимізовану навігацію “EcoRoute”, яка дозволяє уникнути пагорбів, дорожнього руху та жорстких поворотів

Ось чому літаки, локомотиви та моторизовані вагони вже не мають форми гігантських блоків - їхні силуети розроблені, щоб максимально ефективно прорізати повітря.

Однак, якщо ви неймовірно зручні з паяльними лампами або формочками зі склопластику, ви не можете багато чого зробити щодо загальної форми вашого автомобіля. Тим не менш, ви можете поліпшити профіль своєї їзди, тримаючи вікна вгору, додаючи решітки або кришки коліс, зменшуючи надлишкову вагу та підтримуючи належним чином надуті шини для зменшення опору коченню. Якщо ваша їзда є досить новою, вона може навіть мати інтелектуальну аеродинаміку. Приклади включають активні жалюзі, засувні спойлери та регульовану висоту їзди, щоб мінімізувати турбулентність. Крайнім прикладом цього є Mercedes-Benz Concept IAA, який буквально може змінити свою форму одним натисканням кнопки.

Нарешті, будьте в курсі технічного обслуговування автомобіля. Ми сподіваємось, що це само собою зрозуміло, але транспортний засіб з механічними проблемами або напруженими робочими характеристиками не змусить рідше зупинятись на паливі.

Мозок, зустріти ногу

Прикро у максимізації економії палива полягає в тому, що для успішного використання потрібні значні зусилля, але щоб скасувати лише короткий проміжок концентрації. Ось чому наші остаточні поради - які зосереджуються на використанні відповідних технік за кермом - є найважливішими з усіх.

Якщо ви вже проводили дослідження на цю тему раніше, можливо, ви чули про гіпермілінг. Гіпермілінг часто доводиться до небезпечних крайнощів (див .: складання проекту), але його основні принципи повільного прискорення, мінімального гальмування та стабільної швидкості мають реальне значення. Причина проста - отримання швидкості вимагає набагато більше енергії, ніж її підтримка, і з часом це додає. Ви також повинні максимізувати імпульс, рухаючись якомога більше, однак це вимагає від вас передбачення пагорбів, кривих та положення транспортних засобів попереду. Системи GPS можуть допомогти в цьому, але кілька підготовчих моментів перед тим, як сісти в машину, можуть дати ті самі результати.

Планування наперед, загалом, ніколи не є поганою ідеєю. Ознайомлення з маршрутом може допомогти вам уникнути заторів, ситуацій зупинки та руху та надмірного холостого ходу, які все спалюють паливо без реальної вигоди. Спробуйте підготувати ментальний ритуал або навіть ляпнути липкою запискою на приладовій панелі, щоб нагадати собі про свої цілі, і не забудьте зосередитись на виконанні завдання. Робіть це правильно, і ваш автомобіль і ваш гаманець будуть вдячні вам.

Останні повідомлення