Як конвертувати файли MKV у AVI у Windows або Mac OS X

як конвертувати зображення заголовка mkv avi - -

Незважаючи на ім'я, що звучить іноземною мовою, файли Matroska є майже не рідкими. Формат мультимедійного контейнера - відомий частіше як MKV - є відкритим стандартом, повністю безкоштовним для незалежного та комерційного використання. Це також працьовитий формат, здатний вміщати практично необмежений обсяг даних, одночасно рекламуючи можливість зберігати різні метадані у вигляді субтитрів, пунктів розділів, екранів меню та інших помітних елементів, присутніх на багатьох сучасних DVD-дисках та Blu-ray. диски. Однак, незважаючи на функціональність MKV, це не найбільш сумісний формат, коли йдеться про відтворення зазначеного мультимедійного вмісту на вашому програвачі Blu-ray, смартфоні, планшеті чи іншому пристрої. На щастя, AVI - це подібний формат мультимедійного контейнера, сумісний як з Windows, так і з Mac OS X. Простіше кажучи, цей формат підходить майже для кожного випадку.

Ось наш короткий посібник з перетворення файлів MKV у AVI, щоб ви могли зробити проблеми сумісності минулими. Крім того, ознайомтесь з нашими посібниками щодо перетворення AVI у формат DVD та нашим посібником з перетворення файлів FLAC у MP3.

Як конвертувати MKV в AVI за допомогою будь-якого відеоконвертера (настільний)

Крок 1: Відкрийте сторінку завантаження Any Video Converter і натисніть кнопку завантаження.

Будь-який екран завантаження Video Converter

Крок 2: Після завантаження запустіть Any Video Converter і дотримуйтесь інструкцій із встановлення. Файл установки по суті попросить вас натиснути Далікілька разів, а потім -Встановитикнопку. Після цього введіть реєстраційне ім’я та код ліцензії, якщо це можливо, або натиснітьПродовжуйте спробуватидля обходу на головну сторінку AVC.

Будь-яка пробна версія Video Converter

Крок 3: Клацніть і перетягніть файл MKV, який потрібно конвертувати, у центр програми, щоб завантажити файл. Після завантаження натисніть спадне меню у верхньому правому куті та виберіть Індивідуальний фільм AVI внизу списку. Після закінчення натисніть синійПеретвори зараз!, щоб розпочати перетворення файлу MKV.

Будь-який варіант конвертування відео у форматі AVI Movie

Крок 4: Далі клацніть опцію управління безпосередньо праворуч від файлу - розташованого під Перетворити заразкнопка - за нею перетворений файл AVI. Після цього новий файл буде автоматично розміщений на вашому робочому столі.

Кінцеве зображення перетворення MKV в AVI

 

Як перетворити MVK на AVI за допомогою хмарного перетворення (на основі Інтернету)

Крок 1: Перейдіть до головної веб-сторінки CloudConvert, натисніть Виберіть файлиу верхньому лівому куті та знайдіть файл MKV, який потрібно конвертувати. Або ж натисніть стрілку вниз поруч ізВиберіть файлиі виберіть файл у своєму обліковому записі Dropbox або Google Drive.

CloudConvert File Select

Крок 2: Після вибору виберітьВідео варіант зі спадного меню під розділом вихідного формату, а потім - aviваріант.

Хмарне перетворення, вибравши вихідний формат

Крок 3: Після вибору пресетів натисніть червонийПочніть розмовукнопку.

CloudConvert Почати перетворення

Крок 4: Після закінчення натисніть Завантажити, і новий файл AVI буде автоматично розміщений на вашому робочому столі! CloudConvert також пропонує опції, які дозволяють завантажувати перетворений файл безпосередньо у ваш обліковий запис Dropbox або Gmail.

Що ви думаєте про наш путівник про те, як конвертувати файли MKV у AVI? Чи є у вас кращий спосіб зробити це? Якщо так, повідомте нас у коментарях нижче! 

Останні повідомлення