Як освоїти пошук Google

Як освоїти пошук GoogleЯкщо ви читаєте це, існує 99,9-відсоткова ймовірність того, що ви користувались Пошуком Google. Можливо, ви один із рідкісних, хто повстає за допомогою Yahoo! або Bing, але навіть якщо ви, ви, мабуть, знаєте, що існує рекламна компанія під назвою Google, яка також пропонує дуже приємну пошукову систему.

Можливості Пошуку Google є величезними і не лише ключові слова та фрази. Існує пошук зображень, пошук патентів, пошук продуктів тощо. Введення декількох слів у вікно пошуку та отримання результату - це одне - але воно не враховує всього, що може запропонувати пошукова система, і іноді є найповільнішим способом знайти те, що ви шукаєте.

На щастя для вас, ми тут, щоб заощадити ваш час, даруючи кілька самородків пошукової мудрості.

Навчіться любити операторів

Якщо ви не принаймні вилюдник 15-го рівня, ви зараз можете подумати - а, оператор? Як по телефону?

Nope - оператор, подібний до того, що знаходиться в алгоритмі. Програмісти описують оператор як код, яким можна маніпулювати. Найпростіший приклад - це рівняння типу 4 + 4 = 8. "+" - це оператор. У цьому прикладі зміна оператора на множення поверне набагато інший результат.

Оператори роблять те саме для пошуку запитів. Занесіть потрібний у потрібне місце, і результати можуть суттєво змінитися, навіть якщо слова, які ви шукаєте, однакові. То які оператори? Їх багато, але ось ті, які найчастіше використовуються.

“ “ - Розміщення цитат навколо запиту буде шукати саме цей запит замість сторінок, які можуть містити частини запиту в різних місцях. Корисно використовувати це, коли пошуковий запит містить більше кількох слів або коли ви шукаєте цитату.

АБО (у заголовках) - Це повідомляє Google, що ви хочете шукати будь-яке зі слів у запиті, а не слова по порядку. Скажімо, ви хочете дослідити ноутбуки. Вони також відомі як ноутбуки, тому ви можете шукати відгуки для ноутбуків АБО ноутбуків.

- (знак мінус) - Використання знака мінус безпосередньо перед словом (без пробілу) виключить це слово із запиту. Скажімо, ви думаєте про те, щоб придбати чи взяти на озброєння Corgi, але ви ще не впевнені в цьому і просто хочете дослідити. Запит “corgi –rescue” забиратиме рятувальні сайти, залишаючи лише інформацію, фотографії та відео для перегляду.

.. (між цифрами) - Розміщення двох крапок між числами дозволить шукати всі числа між ними. Це найчастіше використовується при спробі пошуку інформації за певні роки.

Сайт: - Багато веб-сайтів настільки великі, що знайти інформацію всередині них може бути важко. Представляємо сайт: оператор може обмежити ваш запит лише одним веб-сайтом. Введення сайту: digitaltrends.com після пошукового запиту, наприклад, поверне лише відповідні результати, опубліковані тут, у Digital Trends.

Використовуйте розширений пошук Google

Вищевказані оператори є найбільш часто використовуваними і легко викликаються за допомогою одного або двох символів, але існує більше способів уточнити пошук. Один - розширений пошук.

Ви можете отримати доступ до розширеного пошуку, натиснувши піктограму шестірні, яка з’являється під рядком пошуку в правому куті сторінки пошуку. Після цього з’явиться випадаючий список із кількох варіантів, одним із яких є Розширений пошук.

Отримана сторінка включає всі оператори, наведені вище та більше. Ви можете звузити результати за мовою, регіоном, часом останнього оновлення, форматом файлу тощо. Далі на сторінці є посилання на інші інструменти пошуку, включаючи офіційний список операторів Google.

Не забувайте про інструменти пошуку

На додаток до розширеного пошуку, кожен запит можна змінити за допомогою розкривного меню "Інструменти пошуку", яке знаходиться на лівій бічній панелі сторінки пошуку Google. Натисніть на нього, і ви отримаєте широкий вибір опцій.

Інструмент пошуку за часом є неймовірно корисним для людей, які хочуть знайти конкретні статті з певної дати. Наприклад, досліджуючи статтю чи рецензію, я, можливо, захочу повернутися назад і дізнатись, що було сказано про товар чи компанію п’ять чи десять років тому. Використовуючи функцію "спеціальний діапазон" часу, я можу обмежити результати певним періодом часу і легко знайти те, що шукаю.

Ще одна улюблена функція «поблизу», яка показує лише результати, які знаходяться поблизу географічно. Скажімо, ви хочете знайти поблизу магазини, де продаються офісні стільці. Просто обмежте свій пошук сусідніми результатами і - presto! З’явиться кілька найближчих опцій разом із міні-картою Google, яка показує, де вони знаходяться.

Пошук зображень - ваш друг

Протягом останніх кількох років Google поступово додає функціональність до пошуку зображень. Він пройшов довгий шлях від свого походження як простий спосіб пошуку зображень, і тепер він включає в себе функціональність, яка робить його кращим варіантом, ніж звичайний пошук у деяких ситуаціях.

Ключ - унікальний набір пошукових фільтрів, знайдених у пошуку зображень. Ви можете фільтрувати за розміром зображення, кольором та типом (наприклад, обличчя, фотографії або картинки). Ви також можете виконати зворотний пошук зображень, який дозволить вам знайти зображення, подібні до тих, які вже є у вас.

Наприклад, нещодавно я купив, мабуть, новеньку сорочку в Goodwill. Він фіолетовий, на ньому - орел. Я не був впевнений, чи повинен орел представляти щось конкретне, тому я шукав „орлину сорочку” і обмежував свої результати фотографіями, в яких переважав фіолетовий колір. Я знайшов сорочку і виявив, що це загальний дизайн, виготовлений невеликою компанією, яка займається продажем сорочок.

Спроба знайти ту саму інформацію за допомогою пошуку за ключовим словом, як правило, безнадійна. У цьому випадку пошук зображень безцінний. Без цього я міг би годинами шукати, поки не знайшов те, що шукав.

Навчіть себе

Як і слід було очікувати, цей посібник, хоч і містить чимало порад, не є цілком вичерпним. Ми навіть не торкалися деяких більш конкретних пошукових систем Google, таких як Product Product, кожна з яких може мати свою статтю, присвячену цьому.

Є кілька інструментів, які можуть покращити ваші знання про ці та інші особливості. Веб-сайт Google Search Education - це безцінне джерело інформації, орієнтоване на студентів, але доступне кожному. Він включає "тренінги в прямому ефірі", відео, в яких ви дізнаєтесь, як користуватися певними функціями Пошуку Google та деякими загальними поняттями, які їх пов'язують.

Ви також повинні перевірити довідку Google. Він включає розділ, присвячений пошуку, який містить різноманітні поради щодо того, як використовувати пошук та налаштовувати його відповідно до своїх потреб. Оскільки безпосередньо від Google він отримує перевагу, що його часто поповнюють останньою інформацією.

Інтернет - це дике місце, але, маючи відповідні знання, ви зазвичай можете знайти найбільш незрозумілу інформацію за лічені хвилини.

Останні повідомлення