Як дивитись Палм-Спрінгс в Інтернеті: безкоштовно транслюйте нову комедію

УявітьДень бабака, тільки смішніше і на весіллі посеред пустелі Каліфорнії. Також там є Енді Самберг.Палм-Спрінгз- це останнє підприємство відомого комедійного тріо Самберга, яке перетворилося на продюсерську компанію "The Lonely Island". Фільм слідує за Самбергом у ролі Найлз, а за актрисою Крістін Міліоти в ролі Сари - двох малоймовірних незнайомців, які потрапляють у пастку у часовій петлі, яка змушує їх знову і знову переживати день весілля сестри Сари. Хоча передумова звучить банально, у фільмі досягається чарівне та зворушливе дослідження стану людини та нашої одержимості сенсом. Щоб налаштуватися на те, що формується як романтична комедія літа, ось як дивитися Палм-Спрінгзонлайн.

Режисер: Макс Барбаков

У ролях: Енді Самберг, Крістін Міліоти, Пітер Галлахер, Дж. К. Сіммонс

Час роботи: 90 хвилин

Дивіться безкоштовно на Hulu

Як дивитись Палм-Спрінгс онлайн в США

Оскільки фільм є оригінальним Hulu, він доступний лише для трансляції на платформі. Підписавшись на щомісячний план підписки на послугу, усі користувачі автоматично отримують повний доступ до потокової бібліотеки - включаючи Палм-Спрінгс - для безкоштовного пробного користування на місяць. Після закінчення пробного періоду ви можете скасувати, безкоштовно або продовжити підписку на Hulu за 6 доларів на місяць. Або для більш серйозних підписників ви можете вибрати підписку на 12 доларів на місяць, яка може похвалитися потоковою передачею всього вмісту без реклами. У будь-якому випадку ви можете легко переглядати (і навіть переглядати) Палм-Спрінгс протягом безкоштовного пробного періоду Hulu і, якщо ви так вирішите, і далі.

Якщо ви хочете транслюватиПалм-Спрінгзвикористовуючи більш повний щомісячний план передплати, Hulu також пропонує пакет Hulu + Live TV. План служить чудовою кабельною альтернативою з доступом до понад 60 каналів телевізійного вмісту в прямому ефірі, в той же час пропонуючи повний доступ до потокової бібліотеки платформи. Хоча його плата за підписку в розмірі 55 доларів на місяць є дорожчою, ніж альтернативні варіанти, вона цілком варта того для тих меценатів, які хочуть кинути кабель та стати більш підкованими в потоковому режимі. Крім того, вони пропонують безкоштовну семиденну пробну версію, щоб перевірити послугу для себе.

Після успішного вихідного дня вихідних у Санденсі в січні Неон та Хулу придбали права наПалм-Спрінгз за $ 17,5 млн., що робить це найвищим продажем фільму від Sundance - і це справедливо. З моменту виходу на хулі на початку липня фільм набрав величезну кількість фанів та загальне визнання критиків. Здається, що фільм про те, щоб знову і знову переживати ту саму рутину, набув значного культурного резонансу.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found