Як керувати рекламою, яку ви бачите в Інтернеті

Набридло вам відстежувати та націлювати оголошення? Окрім очевидних проблем щодо конфіденційності, націлювання оголошень може перешкодити вам бачити рекламу, яка вас може насправді зацікавити, або потенційно розкрити ваші звички перегляду для інших користувачів на цьому комп’ютері.

Як ви можете здогадатися, багато людей воліють більше контролювати те, яку рекламу вони бачать в Інтернеті, і уникати, якщо це можливо, конкретних типів націлювання оголошень. Щоб допомогти, ми обговорюємо, як отримати більше контролю над онлайн-рекламою в Google, Facebook та веб-сайтах в цілому.

Контроль реклами в Google

Крок 1: По-перше, вам потрібен обліковий запис Google, тому налаштуйте його, якщо у вас його ще немає. Коли будете готові, увійдіть у свій обліковий запис Google. Ви одразу побачите кілька розділів управління, перший з них Конфіденційність та персоналізація. У цьому блоці виберіть параметр із написом Керуйте своїми даними та персоналізацією.

Крок 2: У новому вікні, що відкриється, є безліч варіантів конфіденційності, і ви можете переглянути їх усі вчасно. Але щоб розібратися з рекламою конкретно, перейдіть до Персоналізація реклами заблокувати та вибрати Перейдіть до налаштувань реклами.

Крок 3: Тепер ви побачите великий параметр персоналізації реклами з одним перемикачем Персоналізацію оголошень увімкнено. Просто переключіть це на вимкнено, і Google припинить відстежувати ваші оголошення для рекламних партнерів (або, принаймні, не буде відстежувати стільки).

Крок 4: Під великим перемикачем персоналізації реклами ви побачите довгий список брендів, тем та галузей, які збирають інформацію про вас через Google. Якщо ви не хочете взагалі вимикати персоналізацію реклами або хочете націлити рекламу на певну компанію / поле, тоді ви можете натиснути будь-який із розділів для подальшого контролю.

Після вибору ви побачите, чому саме ця штука відстежує вас, і можливість цього зробити Вимкнути відстеження для цього товару. Виберіть Вимкнути для всього, що ви хочете зупинити від збору інформації про вас - інформації, яку можна використовувати для націлювання оголошень на вас під час перегляду. Пам’ятайте, ви також можете залишити відстеження для оголошень, які вам не шкода бачити, якщо ви не проти певних форм націлювання.

Контроль реклами у Facebook

Крок 1: Facebook - це друга велика компанія, яка дозволяє здійснювати певний контроль за рекламою під час перегляду.

Якщо ви користуєтеся Facebook, у вас є обліковий запис: Для початку увійдіть у свій обліковий запис і подивіться у верхній правий кут вікна, де у розділі меню ви побачите стрілку вгору. Виберіть це, а потім виберіть Налаштування зі спадного меню.

Крок 2: У меню Налаштування перейдіть до меню ліворуч і виберіть Оголошення внизу меню.

Крок 3: Тепер ви повинні бути в меню налаштувань реклами, яке містить ряд різних розділів про вашу діяльність у Facebook та рекламу. Ви можете ознайомитись із усіма цими, але зараз почнемо з розділу, в якому йдеться Налаштування реклами. Виберіть це, і ви побачите кілька різних типів рекламної інформації, наприклад, “Оголошення на основі даних партнерів.”

Праворуч ви побачите, чи є ці дані Дозволено бачити чи ні. Виберіть ці розділи, щоб знайти більш довге пояснення того, як вони працюють, і спадне меню, що дозволяє переключити ці дані оголошення Не дозволяється. Змінюйте свої уподобання для кожного розділу, як хочете.

Крок 4: Можливо, ви також захочете відвідати розділ із зазначенням Сховати теми оголошень. Це дозволяє приховувати конкретні теми оголошень протягом певного періоду або назавжди, залежно від ваших потреб. Наразі теми, доступні для блокування, - це, зрозуміло, алкоголь, виховання дітей та домашні тварини.

Facebook може надалі додавати більше тем до цього розділу в майбутньому (компанія продовжує змінювати свій підхід до соціального контенту).

Керування рекламою за допомогою блокування реклами

Веб-магазин Chrome

Під час недбалого перегляду Інтернету ви все одно побачите безліч оголошень. Вони просто не будуть націлені на вас після виконання вищевказаних кроків, але вони все одно будуть поруч. Якщо ви віддаєте перевагу бачити менше оголошень, особливо з конкретних джерел, найкращим варіантом буде встановити блокувальник реклами.

На їх налаштування потрібно лише кілька хвилин, і вони заблокують показ усіх видів оголошень у вашому браузері, за деякими винятками від брендів, які мають ширший білий список.

Незалежно від того, який блокувальник реклами ви вибрали, ви також повинні мати можливість внести себе в білий список. Це означає, що ви можете дозволити певним сайтам або вмісту пройти через фільтр блокування реклами, щоб ви могли переглядати вміст або підтримувати веб-сайти, які вам подобаються, блокуючи інші речі, які ви не хочете. Наприклад, ось посібник з того, як додати в білий список за допомогою AdBlock, дуже популярного інструменту блокування реклами. Ваш власний особистий білий список можна робити та відміняти за потреби, дозволяючи контролювати багато (але не всі) реклами, яку ви бачите в Інтернеті.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення