Як користуватися Evernote

як використовувати копію зображення заголовка evernote -Evernote - це зобов’язання, яке вимагає релігійного використання, щоб отримати всі переваги. Це означає взяти всю свою паперову систему подачі та перетворити її на цифрову - це трудомістке завдання.

Однак користь є вимірною. Нотатки можна зберігати та синхронізувати на всіх пристроях, вони можуть включати текст, фотографії, голосові нагадування та завантажені або відскановані документи. Ви можете зберігати нотатки в блокнотах і надалі класифікувати їх за тегами. Спільний доступ є простим, і хоча інтерфейс не найпростіший у вивченні, він досить потужний.

Починаємо

Вам потрібно створити обліковий запис, щоб розпочати роботу з Evernote. Ми рекомендуємо завершити цей процес в Інтернеті перед завантаженням настільного або мобільного додатка. Таким чином, ви можете одразу розпочати роботу з Evernote - і в деяких випадках додатки працюють краще, оскільки для доступу до даних вам не обов’язково бути в мережі.

Створіть новий рахунок

Почніть з переходу на сторінку реєстрації Evernote. Ви можете використовувати для входу свої облікові дані для входу в Google або електронну пошту та пароль. КлацнітьСтворити рахунок і готово. Evernote не вимагає активації вашого облікового запису, тому він уже готовий до використання.

Безкоштовні облікові записи дозволяють завантажувати до 60 МБ та синхронізувати на двох пристроях (веб-доступ включений). Оновлення до Plus збільшує це значення до 1 Гб і коштує 35 доларів на рік, тоді як Premium коштує 70 доларів на рік і дає вам 10 Гб завантажень. Як для Plus, так і для Premium, кількість пристроїв, з якими можна синхронізувати, обмежена.

(Примітка. Незважаючи на те, що Evernote називає це "завантаження", ми власним користуванням помітили, що точніше називати його пропускною здатністю. Під час синхронізації з кількома пристроями доступні дані зменшуватимуться. Це може ускладнити перебування багатьох з суворими рамками Evernote Basic.)

Кожен рівень Evernote надає вам більшу гнучкість щодо пропонованих функціональних можливостей. Безкоштовний обліковий запис дозволяє вам відрізати веб-сторінки та зображення, шукати текст у зображеннях (функція, яка нам видалася надзвичайно корисною), ділитися та обговорювати нотатки та додавати код доступу до мобільних додатків. Але ми підозрюємо, що багато хто може захотіти трохи більше.

На діаграмі нижче показано різницю між плюсом та премією з точки зору функцій. Ми пофарбували функції базового рівня в синій колір, щоб ви могли побачити різницю.

Плюс

Преміум

Відсікайте веб-сторінки та зображення

Пошук тексту всередині зображень

Діліться та обговорюйте нотатки

Додайте блокування пароля в мобільних додатках

Доступ до ноутбуків у режимі офлайн

Пересилати електронні листи в Evernote

Підтримка клієнтів електронною поштою

Відсікайте веб-сторінки та зображення

Пошук тексту всередині зображень

Діліться та обговорюйте нотатки

Додайте блокування пароля в мобільних додатках

Доступ до ноутбуків у режимі офлайн

Пересилати електронні листи в Evernote

Підтримка клієнтів електронною поштою

Підтримка клієнтів через чат

Пошук тексту в PDF-файлах

Шукайте текст у документах Office

Анотація PDF-файлів

Відскануйте та оцифруйте візитні картки

Презентуйте нотатки одним клацанням миші

Перегляньте історію своїх нотаток

Див. Відповідні примітки та зміст

Щоб запобігти будь-якій гикавці, якщо ви плануєте використовувати Evernote на кількох пристроях, оновіть свій планранішеви починаєте завантажувати програму на робочий стіл, ноутбук та мобільний пристрій.

Використовуйте посилання нижче, щоб встановити Evernote на вибраний вами пристрій.

Для мобільних

Для комп’ютерів

iOSMac OS X
AndroidWindows

Створення нотаток

Знайдіть кнопку «+» у меню ліворуч і натисніть її. З'явиться новий екран із проханням надати новій ноті назву. Дайте йому заголовок, а потім клацніть на поле основного тексту нижче і починайте вводити нотатку. Коли закінчите, натиснітьГотово у верхньому правому куті, який поверне вас до приладової панелі.

На iPhone знайдіть зелену кнопку «+» у центрі меню програми внизу. Це виглядає так:

Користувачі Android, торкніться зеленої кнопки «+» внизу праворуч, це виглядає так:

Ви побачите екран, подібний до того, який ми показали. То що, якщо ви хочете додати більше, ніж просто текст? Якщо ви використовуєте веб-версію або версію для настільних комп'ютерів, ви можете перетягувати файли в нотатки, включаючи фотографії та вкладення. Різні параметри можна знайти на панелі інструментів.

Для мобільних програм на екрані конспектування знайдіть «+». Торкніться цього, і ви отримаєте безліч варіантів того, що ви можете додати до певної нотатки. Ось приклад того, що ви знайдете в цьому меню на iOS - користувачі Android побачать подібні параметри.

Веб-кліпи

Ми рекомендуємо вам також встановити Evernote Web Clipper. Розширення доступне для кожного основного браузера і дозволяє користувачам Evernote зберігати веб-знімки або цілі статті, зберігаючи весь текст, посилання та зображення, спочатку вбудовані на сторінку.

Браузер

Гугл хром
Mozilla Firefox
Опера
Сафарі
Край

Після встановлення натисніть кнопку примітки Evernote, розташовану у верхній частині панелі інструментів веб-переглядача, і увійдіть, використовуючи вказані вами облікові дані. Ще раз натисніть кнопку Evernote, виберіть тип кліпу, який ви хочете, який блокнот вам потрібен, і додайте будь-які теги. Завершивши вибір, натисніть світло-зеленийЗберегти, щоб додати веб-кліп до Evernote.

Редагування та упорядкування нотаток

Форматування тексту

У веб-версіях і настільних версіях Evernote всі параметри форматування знаходяться на панелі інструментів.

Так само, як ви вводили в Word, просто виділіть текст, який потрібно змінити, і використовуйте параметри на панелі інструментів, щоб покращити нотатку. У мобільних версіях ви знайдете скорочену версію панелі інструментів безпосередньо над екранною клавіатурою.

Створення нагадувань

Якщо вам потрібно нагадати про певну нотатку, варіант нагадування від Evernote дуже зручний. Ці будильники синхронізуються на всіх пристроях, тому встановлення будильника на одному пристрої автоматично налаштує їх на інших.

Шукайте піктограму будильника, яка виглядає так:

Цю піктограму можна знайти на панелях інструментів веб- і настільних додатків, або, просунувши нотатку вліво від екрана, де перераховані всі нотатки. Якщо натиснути або натиснути цю піктограму, відкриється інше меню, де вам потрібно буде натиснутиПовідомляти мене.Звідси виберіть будь-який Завтра абоЗа тиждень якщо це відповідає вашим потребам, або певний час і дату, про яку ви хочете отримати сповіщення.

Створення тегів

Позначення тегами може бути однією з найосновніших речей, які ви можете зробити, але це також одне з найбільш корисних, коли йдеться про перебір списку прання вибраних тем. Теги - це, по суті, ідеї, які служать ідентифікаційними словами, що дозволяє швидко поєднувати подібні нотатки під певною темою банера.

В Інтернеті та на робочому столі Evernote вам потрібно буде знайти піктограму, схожу на цінник. У веб-версії вам потрібно буде натиснути її, а на настільному програмному забезпеченні - у білому полі біля значка. У мобільних версіях Evernote знайдіть піктограму тегу на Android та кнопку «інформація» (буква i) на екрані створення нотаток.

Після введення тегу введіть кому, і він автоматично збереже тег у нотатку.

Створення зошитів

Як і вищезазначені теги, блокноти допомагають упорядковувати нотатки за темою банера або спільною темою. Після створення просто перетягніть нотатки до відповідних папок.

Для кожної платформи процес дещо відрізняється, але засвоїти його не надто складно. Користувачам Інтернету потрібно буде натиснути піктограму Блокнот у меню зліва, а потім піктограму у верхньому правому куті меню, що з’явиться. Користувачі робочого столу так само захочуть клацнути Зошит в меню зліва, а потім Новий блокноту верхній частині меню.

Користувачі Android можуть знайтиНовий блокнот опцію, висунувши меню, провевши пальцем зліва від екрана та вибравшиЗошити, тоді як користувачі iOS можуть знайти опцію зі спадного меню у верхній частині головного екрану програми.

Обмін нотатками

Evernote може похвалитися досить індивідуальною привабливістю, але це не означає, що ви не можете ділитися своїми записками та блокнотами з родиною, друзями та колегами.

Як веб-версія, так і версія для настільних ПК містять кнопку спільного доступу, яка знаходиться у верхньому правому куті вікна примітки. Клацніть на ньому, щоб показати меню спільного доступу. Зліва на зображенні веб-версія, яка дозволяє вам поділитися приміткою.

Настільна версія виглядає дещо інакше і надає більше можливостей, включаючи спільний доступ до всього ноутбука. Якщо ви хочете поділитися соціально, використовуйтеОпублікувати загальнодоступне посилання наваріант. У будь-якій мобільній версії натисніть кнопку спільного доступу (три крапки в Android, поле зі стрілкою вгору в iOS), щоб поділитися своїми нотатками.

Поради та підказки

Практично неможливо охопити кожен розвивається куточок Evernote, не кажучи вже про рог достатку, особливості та особливості, спеціально розроблені для різних платформ, на яких він працює. У цьому випадку ми описали кілька загальних порад та прийомів, щоб максимально використовувати Evernote незалежно від вашого пристрою. Я сумніваюся, що вони зразу зроблять вас експертом для створення нотаток, але вважайте їх другим рівнем Evernote, коли ви освоїте основи створення, позначення, упорядкування та спільного використання своїх нотаток.

Гарячі клавіши

Комбінації клавіш - це коліна бджоли, коли йдеться про інтуїтивні команди для навігації програмним забезпеченням. З огляду на це, ярлики, що заощаджують час Evernote, дозволяють вам виконувати загальні функції, наприклад, створювати нові нотатки та теги, без необхідності перемикатися між мишею та клавіатурою. Нижче наведено декілька найбільш корисних та часто використовуваних ярликів, які зараз доступні на платформах Mac OS X та Windows.

Mac OS XWindows
Нова приміткаCommand + NControl + N
Новий тегControl + Command + TControl + Shift + T
Новий зошитCommand + Shift + NControl + Shift + N
Зберегти приміткуCommand + SControl + S
Закрити приміткуCommand + WControl + W
Друк приміткиCommand + PControl + P
Шукати приміткиOption + Command + Faa922834-ed43-40f1-8830-d5507badb56c_91 + Shift + F
СинхронізаціяControl + Command + FF9
ВийтиCommand + QControl + Q

Використовуйте інші програми Evernote

Хоча флагманським продуктом Evernote є Evernote (duh), компанія також пропонує кілька інших програм для створення нотаток та продуктивності, які працюють досить бездоганно у поєднанні з Evernote. Наприклад, такі продукти, як Skitch, пропонують додаткові інструменти для редагування та анотування фотографій Evernote (Mac і iOS), а Scannable пропонує користувачам iOS простий спосіб імпорту документів у програмне забезпечення. Нарешті, якщо у вас є iPad - і особливо iPad Pro з олівцем Apple - обов’язково придбайте передостанню в App Store. Додаток дозволяє вам писати рукописні нотатки та легко інтегрувати їх у свої блокноти.

Шифрування

Це хороше емпіричне правило - не ділитися цифровими цінними записками та блокнотами, які ви вважаєте чутливими. Однак ми рекомендуємо додати рівень шифрування, якщо ви вирішите це зробити з будь-якої причини. Просто виділіть частину нотатки, яку ви хочете зашифрувати, і натисніть Command + Shift + X (Mac) або Control + Shift + X (Windows), щоб відкрити налаштування шифрування. Коли з’явиться відповідний запит, створіть парольну фразу з урахуванням регістру та супровідний підказку, яку повинні ввести інші користувачі, щоб переглянути попередньо вказану частину примітки.

Сканувати документи

Не всі ноутбуки Evernote складаються з цифрових документів. Це не погана ідея сканувати та зберігати фізичні документи, такі як наукові роботи та квитанції, тож ви зможете отримати до них цифровий доступ пізніше, як це було б у справжній картотеці. Мобільний додаток Evernote навіть включає спеціальний режим документа, коли використовується функціонал камери програми, що дозволяє користувачам швидко кадрувати та швидко робити фотографії конкретного документа.

Надішліть собі електронного листа

Мало хто знає, що всі облікові записи Evernote постачаються в комплекті з безкоштовною адресою електронної пошти. Як тільки ви знайдете призначену адресу електронної пошти, яку можна переглянути в основних налаштуваннях Evernote, безпосередньо надішліть електронною поштою будь-які аудіокліпи, знімки та інші примітки, які ви хочете зберегти в цьому обліковому записі. Отримавши нотатки, вони автоматично зберігатимуться та зберігатимуться як нові нотатки у вашому блокноті Evernote за замовчуванням.

Стаття опублікована 2-2-2014.Оновлено 26.06.2017 Едом Освальдом: оновлено з урахуванням поточних версій програмного забезпечення та додавання інструкцій для всіх платформ.

Останні повідомлення