Як завантажити відео Netflix, Hulu або Amazon за допомогою PlayLater

як завантажити відео з Netflix Hulu Amazon на ваш комп’ютер або смартфон, щоб відтворити пізніше

Netflix постійно втрачає фільми та телевізійні шоу, коли ліцензія закінчується або угоди розвалюються. Потокова служба іноді компенсує це, додаючи купу нового вмісту. Все ще неприємно, коли речі у вашому списку зникають без попередження, і перед тим, як у вас є можливість їх переглянути. Не було б чудово, якби ви могли зберегти відео Netflix на свій комп’ютер або смартфон, щоб насолоджуватися своїм дозвіллям?

Але це незаконно, можна сказати. Мабуть, це не так.

На думку людей, які стоять за PlayLater, «першим у світі відеореєстратором для онлайн-відео», цілком законно зберігати копії відео з Netflix, Hulu, Aereo, Amazon Instant Video та кількох десятків інших джерел в Інтернеті. Якщо у вас є законний доступ до послуги, ви можете зберегти копію для перегляду на будь-якому пристрої, який хочете, без обмежень та без з’єднання з Інтернетом. Повноваження, які могли б поставити під сумнів цю ідею, але поки вони не виграють судовий бій, ви можете скористатися перевагами.

Канали PlayLater

Почувши про PlayLater, ми подумали, що це може бути занадто добре, щоб бути правдою, тому ми вирішили спробувати це на власні очі. Виявляється, послуга працює як рекламована і є досить корисною. Однак у підсумку ви не збираєтесь отримувати відео в архівній якості.

Як налаштувати PlayLater

Незважаючи на те, що PlayLater - це все про відео в Інтернеті, для роботи потрібен настільний додаток. Тут також потрібна Windows - шкода користувачів Mac і Linux. Після встановлення вам потрібно зареєструватися у службі PlayLater, перш ніж розпочати. Це коштує 30 доларів на рік з можливістю довічного членства у 80 доларів США (зараз продається, що знижує ціну до 20 доларів та 40 доларів відповідно). Якщо ви не задоволені, ви завжди можете скасувати це в кінці місяця або повернути свої гроші протягом 30 днів.

Налаштування PlayLater

Наступна частина налаштування - це примусити всі ваші канали працювати. Це означає вхід у всі ваші преміум-сервіси (Netflix, Hulu Plus, Amazon) і, можливо, у вашого місцевого кабельного або супутникового провайдера, щоб отримати доступ до таких каналів, як HBO GO, TBS, Lifetime тощо. Після того як все авторизовано, ви можете переглядати відео та розпочніть процес запису. Це все просто, але це займає деякий час, особливо якщо у вас є багато логінів для авторизації. Хороша новина: це потрібно зробити лише один раз.

На додаток до каналів, перелічених у програмі PlayLater, існує кілька сотень сторонніх доповнень, які дають вам доступ до інших. Вони варіюються від філій локальної мережі до популярних кабельних мереж.

Якість запису та відео

PlayLater Hulu Grid

Додаток PlayLater має найтонший і привабливий інтерфейс, який ми коли-небудь бачили. А перегляд відеозаписів може трохи завадити, оскільки він відображає їх вам не так, як ви бачили б їх на веб-сторінці служби, а в сітці, яка виглядає як кіоск відеофільмів. Захоплення цієї інформації також триває занадто довго, залишаючи вас на деякий час сидячи на завантажувальному екрані. З послугами зі списками улюблених або чергами легше мати справу, оскільки ви можете шукати та сортувати потрібні відео у реальному інтерфейсі, а потім перейти до PlayLater, щоб знайти їх знову.

Коли ви все це сортуєте, настав час записати якесь відео. Ми протестували PlayLater на Netflix, YouTube та Aereo.

Найголовніше, що потрібно знати, це те, що PlayLater працює, записуючи відео в режимі реального часу. Якщо вам потрібна копія фільму, процес триватиме близько 90 хвилин або скільки часу триває цей фільм. Відео відтворюється у фоновому режимі, і ви його не чуєте і не бачите, тому можна продовжувати користуватися комп’ютером під час запису. Просто знайте, що це може вплинути на запис. PlayLater все ще використовує ресурси та ваше з’єднання для потокової передачі. Отже, якщо робити те, що обкладає відеокарту податком або сповільнює з’єднання, це може призвести до низької якості відео. Ми закінчили в черзі кілька записів і дозволили PlayLater працювати протягом ночі.

Для відео, що не є HD, програма повинна записувати у найвищій доступній для неї якості та з будь-якими звичайними налаштуваннями. Запис у форматі HD зараз недоступний, хоча це може бути і в майбутньому. Ми виявили, що записи PlayLater були не такими чіткими, як оригінали, навіть коли вони не були HD. Це помітно на великих дисплеях високої чіткості та телевізорах, але не так сильно на смартфонах і планшетах. Якість не є архівною, вона просто достатня для заявленої мети.

PlayLater My Recordings

PlayLater записує майже точно те, що ви бачите під час перегляду відео в Інтернеті, тому ви можете отримати трохи панелі завантаження Netflix та деякі рекламні ролики. Після завершення запису відео воно не заблоковується або не захищається DRM будь-яким чином, тому ви можете редагувати все це або просто пропустити його.

Отримані файли мають формат MP4 і відтворюватимуться на будь-якому комп’ютері, а також на пристроях Android, iOS, Windows Phone та BlackBerry. Як і будь-який відеофайл, ви можете перетягувати їх через USB або синхронізувати з iTunes.

Чи варто PlayLater цього?

Хоча відео, які створює PlayLater, не ідеальні або найвищої якості, вони досить хороші, щоб заслужити 30-доларову плату за підписку. Ця послуга ідеально підходить для людей, які хочуть дивитися відео в поїзді на метро, ​​в літаках та в будь-якому іншому місці, де трансляція неможлива або практична. Крім того, він забезпечує трохи страхування від зникнення фільмів або шоу, перш ніж ви отримаєте можливість їх переглянути. Поки відео призначені для вашого особистого користування, ви все ще перебуваєте в межах закону. Принаймні, поки що.

Останні повідомлення