Як налаштувати новий принтер у Windows 10

Windows 10 прийняття сповільнення домашнього екрану користувача - -Корпорація Майкрософт намагалася набагато спростити процеси налаштування в Windows 10, включаючи сумнозвісні налаштування принтера. Тепер, коли це автоматизовано, підключення принтера в Windows не повинно створювати проблем - особливо з нашим керівництвом. Однак, оскільки це реальний світ, ми будемо також поговоримо про те, що робити, якщо з’єднання з принтером не вдається. Зрештою, це трапляється з найкращими з нас.

Підключення принтера автоматично

Для звичайного користувача підключення принтера в Windows має бути швидким, тим більше, що впорядкований процес здебільшого покладається на автоматичне виявлення та ідентифікацію принтера. Коли все працює правильно, налаштування має зайняти лише хвилину чи дві. Однак не забудьте розпочати з основ. Переконайтеся, що і принтер, і ваш комп’ютер увімкнені, і що ви активували їхні бездротові можливості. Більшість принтерів мають світлодіодний логотип, який загоряється, коли система шукає або підключається до Wi-Fi. Після успішного підключення принтера до вашої мережі перейдіть до Windows 10.

  • Спочатку вирушайте до Меню «Пуск» і виберітьНалаштування. Потім знайдіть логотип із написом Пристрої і виберіть його.
  • Пристрої перенесе вас до вікна зі спадним меню, що дозволяє керувати різноманітними комп’ютерними аксесуарами. Перший варіант повинен бути Принтери та сканери. Виберіть це.
Додайте принтери та сканери
  • В Принтери та сканери меню, шукайте перший варіант, в якому сказано Додайте принтер або сканер. Виберіть цей параметр, і Windows 10 почне шукати будь-які принтери або сканери, підключені до вашої мережі.
  • Після завершення пошуку Windows 10 покаже вам список доступних принтерів. Перевірте своє ім’я та номер моделі, якщо це необхідно, а потім виберіть свій принтер зі списку.
  • Більшу частину роботи тут виконує Windows 10. Коли настане час назвати ваш принтер та налаштувати його, вам буде запропоновано кілька інструкцій, але більша частина напруженої роботи виконується автоматично. Ви можете надрукувати пробну сторінку протягом хвилини-двох.Пошук пристроїв

Однак ви можете подумати: "а якщо у мене немає бездротового принтера?" Нічого страшного! Знайдіть правильне кабельне підключення для підключення принтера до комп’ютера - зазвичай це USB-з’єднання. Підключіть принтер безпосередньо до комп’ютера з Windows 10 ... а потім сядьте, склавши руки. Потім Windows 10 має підключитися до вашого принтера, завантажити найновіші драйвери та підготувати вас до друку тестової сторінки без необхідності підняти палець.

Рішення для усунення несправностей

Якби тільки все було так просто. Принтери, які вони є, можливо, у вас виникли проблеми під час автоматичного підключення. Для цього існує безліч причин, більшість з яких безпосередньо пов’язані з віком або маркою принтера, яким ви користуєтесь. Якщо вам цікаво, тоді так, придбання нового бездротового принтера часто може вирішити ці проблеми для вас, але це дороге виправлення для пересічного споживача. Якщо ви хочете дотримуватися принтера, ми маємо кілька інших рішень, які ви можете спробувати. Пристебнися, бо речі ось-ось ускладняться.

Почніть з переходу до Додати принтер меню, де Windows 10 намагається знайти ваш принтер. Там повинен бути заголовок, який говорить:Знайдіть принтер за іншими параметрами. " Під цим заголовком є ​​кілька альтернативних методів налаштування, які ви можете вибрати замість цього. Ми пройдемо їх по одному.

  • Мій принтер трохи старший. Допоможіть мені його знайти. Це повинен бути перший варіант, який ви повинні спробувати, якщо вашому принтеру більше кількох років. Це допомагає Windows сканувати старіші протоколи підключення, які, можливо, вони не брали б в іншому випадку. В кращому випадку, він швидко знаходить ваш принтер, і ви можете рухатися далі. Однак якщо ваш принтер є дуже старий, тоді ви можете не вдатися знайти поточні драйвери або взагалі використовувати його з Windows 10, оскільки виробник ніколи не потрудився випустити нові драйвери, сумісні з новою ОС Microsoft. У такому випадку вибачте - але вам не пощастило.
  • Виберіть спільний принтер за іменем. Це рішення призначене для офісних принтерів або принтерів класу, якими користуються інші комп’ютери та вже в мережі. Іноді це заважає Windows 10 правильно розпізнати принтер. Якщо вибрати цей параметр, відкриється вікно, що дозволяє ввести назву принтера, який уже використовується. Це допомагає Windows 10 розпізнати принтер, який весь час ховався у вашій мережі!
Успішно додано принтер
  • Додайте принтер із використанням TCP / IP-адреси або імені хосту. Зараз ми переходимо до більш складних варіантів ручного налаштування. Тут ви відкриєте вікно, яке заохочує вас до перелікуТип пристроюіІм'я хоста або IP-адреса. Майте на увазі, щоПорт Для типу пристрою слід встановити значення TCP / IP для найкращих результатів тут. Однак вам доведеться шукати ім’я хосту або IP-адресу та ім’я порту, щоб ви могли правильно визначити з’єднання з Інтернетом, яке використовує ваш принтер. Цю статистику буде легше знайти, якщо ви зможете перевірити властивості підключення принтера на іншому комп’ютері або за допомогою іншого доступного методу.
MicrosoftPDF
  • Додайте принтер Bluetooth, бездротовий або мережевий. По суті, ця альтернатива дозволяє Windows знаходити принтер за допомогою підключення, відмінного від традиційного Wi-Fi. Наприклад, якщо у вашому принтері є Bluetooth, варто спробувати. Проблема може полягати в якості з’єднання Wi-Fi, і цей варіант підключення обійде цю складність.
Конфігурація порту принтера
  • Додайте локальний принтер або мережевий принтер із ручними налаштуваннями. Цей вибір проведе вас через кілька вікон, що дозволяють ідентифікувати ваш принтер вручну. По-перше, вам буде запропоновано вибрати порт принтера - який слід залишити, оскільки існуючий порт принтера вже створив Windows - і виробника принтера та модель із наданих списків. Це дозволить завантажити відповідні драйвери. Потім вас попросять назвати принтер, визначити параметри спільного використання та, сподіваємось, роздрукувати успішну тестову сторінку. Насправді це хороший крок, який потрібно спробувати спочатку, якщо у вас новий принтер, який не підключається належним чином.

З вашим принтером щось не здається?

Звіт про усунення несправностей

Якщо ви починаєте підозрювати, що ваш принтер просто не працює належним чином, навіть коли він, здається, підключений, вам слід зосередитися на усуненні несправностей. Вашим першим кроком завжди має бути перевірка наявності наявних оновлень драйверів через Windows або на веб-сайті виробника. Завантаження нових драйверів може додати нову сумісність до вашого принтера та допомогти йому успішно підключитися.

Якщо параметр драйвера для вас не працює, настав час запустити програму усунення несправностей принтера від Microsoft. Це запустить майстер, який попросить вас ідентифікувати ваш принтер, а потім сканує на наявність явних проблем. Це може надати вам цінну інформацію, яка може дозволити вам вирішити вашу проблему.

Останні повідомлення