Fishbrain - це соціальна мережа для рибалок, але чи вас це зачепить?

соціальна мережа fishbrain генеральний директор Джохан АттбіВ епоху поширеного цифрового підприємництва існує соціальна мережа практично для кожної субкультури під сонцем. Візьмемо, наприклад, Codias - це мережа політичних консерваторів. Є Sermo, форум для лікарів. А HoffSpace - це інтернет-фанатський клуб, присвячений телевізійній зірці Девіду Хассельхофу. Але одна з найбільш швидкозростаючих нішових мереж не має нічого спільного з політикою, професією чи одержимістю знаменитостей. Це називається Fishbrain, і це соціальна мережа для рибалок.

Йохан Аттбі, генеральний директор Fishbrain, виступив з цією ідеєю в 2011 році, коли він продав свій перший стартап в Силіконовій долині в 2011 році. "Хоча, ви можете ковзати соціальні мережі в іншому напрямку", - сказав він Digital Trends. “Загалом такі мережі, як Facebook та Instagram, обмінюються платформами - вони надзвичайно широкі. І коли ви пишете про свою пристрасть, це не має значення для багатьох ваших друзів ".

Маючи на увазі іскру ідеї, Аттбі розпочав дослідження найпопулярніших захоплень у світі. Він виявив, що одним з найбільших затрат була риболовля. Рибалки - рибалки, як їх розмовно називають, щороку ловлять до 60 мільйонів риби. Це галузь вартує в сумі 48 мільярдів доларів - більше, ніж удвічі порівняно з 18-мільярдною індустрією потокової музики, зазначив Аттбі

І це майже на замовлення соціальних мереж. Рибалки люблять ділитися фотографіями свого улову з іншими, сказав Аттбі, оскільки мало хто тримає рибу. "Вони завжди фотографують, і ми пропонуємо місце, щоб поділитися ним". Користувачі Fishbrain можуть використовувати вбудовані інструменти для публікації, щоб поділитися своїми найгоршими моментами. Нова функція, яка запускається сьогодні, дозволить користувачам Fishbrain розміщувати та ділитися відео, які вони можуть позначати як місце свого улову.

Вся справа в персоналізації. Коли ви підписуєтесь на Fishbrain, вас попросять вказати ваші улюблені види риб та ваш улюблений спосіб риболовлі (наприклад, нахлист) серед інших особливостей. Потім алгоритми Fishbrain рекомендували вміст, який відповідає вашим критеріям - на зразок подібного до стрічки новин Facebook. "Ми намагаємось представити вам найцінніший вміст", - сказав нам Аттбі. “Те саме з відео: Ми намагаємось подавати вам найрелевантніші відео. Якщо ви вкажете, що вам подобається нахлист, у вашому стрічці, швидше за все, з’являться відео, позначені словом „нахлист”. "

Соціальна мережа позначає кожен улов, зареєстрований мільйонами користувачів, такими даними, як види, вага, приманка та 15 різних погодних параметрів.

Fishbrain пропонує інший, більш інтимний рівень персоналізації. Підписавшись, вас автоматично додадуть до групи: Fishbrain Counties або чати, пов’язані з географічним розташуванням. Учасники групи можуть обмінюватися даними про реальний вилов, відстежувати види та бачити, що ловлять інші. "Ви побачите, чи є група, яка хоче піти на риболовлю, і дізнаєтесь про найкращі озера", - сказав Аттбі. "Ви можете підписатися на стільки округів, скільки хочете".

Нарешті, є елемент прогнозування. Рибалки прагнуть отримати незнайому землю, сказав Аттбі, і саме тут надходять дані даних Fishbrain. Соціальна мережа позначає кожен улов, зареєстрований мільйонами користувачів, такими даними, як види, вага, приманка та 15 різних погодних параметрів. Потім до цих даних застосовується машинне навчання, щоб отримати те, що Attby називає прогнозом риби: графік, який показує піковий час риболовлі для певних потоків, пляжів та інших основних місць. "Ось у чому краса шукати [нішу] - навколо неї можна створити певний дизайн або досвід користувачів", - сказала Аттбі.

Риб'ячий мозок

Здається, це виграшна стратегія. Зараз кількість членів Fishbrain на північ становить 3 мільйони, а користувачі мережі зареєстрували понад 1,9 мільйона виловів у 249 округах. Тільки минулого року вони зареєстрували 1,1 мільйона - три рази попереднього року.

"Наші користувачі хочуть продемонструвати весь свій досвід риболовлі, а не лише улов в кінці", - сказав Аттбі. “Тисячі рибалок діляться своїми відеороликами про риболовлю та фотографіями у Facebook та YouTube, і тепер, коли вони можуть поділитися ними у соціальній спільноті, присвяченій особливо риболовлі, ми знаємо, що це стимулюватиме як розмову, так і змагальний дух у Спільнота Fishbrain ".

Fishbrain доступний безкоштовно в App Store та Google Play Store.

Останні повідомлення