Як бездротово підключити телефон Android до ПК за допомогою AirDroid

android2 (середній)

Ми любимо свої смартфони, коли перебуваємо в дорозі, але коли повертаємось додому на ПК чи ноутбуці, боляче мусимо жонглювати між телефонами та комп’ютерами. Однак це не повинно бути таким чином. Якщо ви хочете мати доступ до смартфона Android та керувати ним з будь-якого місця за допомогою Wi-Fi, слід завантажити AirDroid.

2013-04-14 23.39.55AirDroid - наш улюблений інструмент для віддаленого доступу до вашого смартфона. Додаток, який є безкоштовним та доступним у Google Play Store, використовує локальну мережу Wi-Fi для безперебійного підключення пристрою Android до ПК або Mac. Після підключення ви можете взаємодіяти з телефоном за допомогою веб-браузера або віджета на робочому столі, що надає інформацію про обладнання, час автономної роботи та навіть доступ до дзвінків та обміну повідомленнями. Це як персоналізоване посилання на ваш телефон і все, що він може запропонувати. Найкраще, що це так просто зробити. AirDroid не вимагає власних кабелів, підписки та переадресації порту. Все, що вам потрібно - це бездротова мережа, програма AirDroid та досить сучасний комп’ютер.

Для роботи AirDroid потрібна бездротова мережа, до якої підключені як ваш смартфон, так і ваш комп’ютер. Хоча ваш комп’ютер насправді може бути підключений до мережі (до тих пір, поки він може знаходити смартфон локально), для підключення смартфона вам знадобиться Wi-Fi. Якщо у вас немає Wi-Fi, AirDroid також працює, якщо ви під’єднаєте комп’ютер до смартфона, хоча для цього вам буде коштувати чимала кількість бездротових даних. У будь-якому випадку, після підключення смартфону та комп’ютера, що працює на AirDroid, до однієї мережі, ви готові до підключення.

Щоб підключитися до свого смартфона за допомогою AirDroid, потрібно лише завантажити додаток із магазину Google Play і запустити його. Пройшовши короткий путівник, ви готові до зв’язку! Поки ви підключені до бездротової мережі, AirDroid перенаправить вас на web.airdroid.com зі спеціальним паролем. Просто введіть пароль, і ви вже! А ще краще, якщо вам не хочеться використовувати пароль, ви також можете розмахувати телефоном перед веб-сторінкою, де з’являється QR-код. Якщо ваш телефон читає QR-код, це дозволить AirDroid підключитися до вашого смартфона. Після виконання цих кількох кроків ви готові розпочати користуватися AirDroid.

2013-04-14 23.39.48Після підключення AirDroid пропонує широкий спектр функцій, які допоможуть вам одночасно отримувати доступ до смартфона та керувати ним, не торкаючись його. Сама домашня сторінка AirDroid - це досвід, схожий на робочий стіл, який дає вам можливість ознайомитись із усіма важливими відомостями про ваш телефон, включаючи час автономної роботи, потужність бездротового зв’язку, поточне використання пам’яті тощо. Цей простір для робочого столу - це вигляд з висоти пташиного польоту на те, що відбувається з вашим смартфоном.

Ще однією чудовою особливістю AirDroid є те, як він дозволяє вам легко взаємодіяти з вмістом на вашому пристрої. AirDroid посилається на ваші контакти та повідомлення, тобто ви можете продовжувати SMS-розмову або отримувати контактну інформацію, не тягнучись до свого телефону. Крім того, ви також переглядаєте на своєму пристрої медіа-файли, такі як фільми, фотографії з камери та музику, які всі передаватимуться через Wi-Fi, щоб ви могли їх переглядати або завантажувати. Це означає, що ви можете легко передавати файли, не намагаючись підключити телефон до ПК.

Ви також можете легко керувати налаштуваннями телефону за допомогою AirDroid, дозволяючи легко додавати або видаляти програми зі смартфона, не кажучи вже про видалення або додавання файлів, як вважаєте за потрібне. Весь досвід також можна зробити через безпечне з'єднання HTTPS, якщо ви особливо параноїк. Усі ці функції AirDroid виконують безперешкодно та безтурботно, що полегшує принаймні одну частину мобільного досвіду.

Зрештою, там немає нічого подібного до AirDroid. Додаток є безкоштовним, швидким та простим у користуванні та дуже потужним інструментом. якщо ви шукаєте простий спосіб зламати ваш кишеньковий на краще, то AirDroid - це один, який потрібно спробувати.

Останні повідомлення