Як запустити Internet Explorer на Mac OS X за допомогою Oracle VirtualBox

Як встановити та запустити Internet Explorer на Mac OS X за допомогою Oracle vm virtualbox, тобто копію зображення заголовкаДля більшості власників Mac Internet Explorer може здатися забутою реліквією, але для деяких старе полум'я важко вмирає. Веб-браузер Microsoft швидко зник з популярності на платформах Apple, починаючи з 2003 року, коли Microsoft припинила підтримку IE для Mac, а Купертіно представило Safari. Незважаючи на це, ми вважаємо, що деякі люди та розробники все-таки вважають за краще використовувати IE в OS X.

На щастя, VirtualBox, програмне забезпечення для віртуалізації Oracle, дозволяє запускати новіші збірки IE, не вимагаючи подвійного завантаження Windows та Mac OS X.

Ось наш посібник із запуску Internet Explorer на Mac. Також не соромтеся ознайомитися з нашими посібниками щодо блокування спливаючих оголошень в Internet Explorer, нашим паралельним порівнянням найкращих браузерів та вибраним нами вибором найкращих веб-браузерів для iPhone.

Привітайтеся з Oracle VM VirtualBox для Mac

Незважаючи на те, що після запуску Oracle VM VirtualBox багато разів змінював імена, він завжди пропонував надійний рівень простоти та функціональності. По суті, програмне забезпечення дозволяє користувачам Mac запускати інші операційні системи, використовуючи їх Mac як хоста, надаючи їм доступ до ексклюзивних програм, не пропонованих в OS X.

Програмне забезпечення є у вільному доступі на веб-сайті розробника, і хоча воно не таке обширне, як деякі преміум-пропозиції, користувачі та розробники постійно оновлюють та виправляють програмне забезпечення, включаючи найновіші функції та виправлення безпеки. Більше того, це неймовірно зручно для користувачів, що робить його привабливим як для досвідчених фахівців, так і для початківців користувачів.

Як встановити Internet Explorer на Mac OS X за допомогою Oracle VM VirtualBox

Крок 1. Перейдіть на головну сторінку завантаження VirtualBox і натисніть синій, x86 / amd64 посилання праворуч від “VirtualBox 4.3.10 для хостів OS X”. Після завантаження запустіть програму встановлення та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

VirtualBox

Крок 2:Потім запустіть Terminal через головну папку Applications на вашому Mac і вставте одну з команд, перелічених у таблиці нижче. Кожна команда надасть вам іншу версію IE. Зверніть увагу, що остання команда містить усі версії IE і вимагає 20 ГБ вільного місця на жорсткому диску.

Після введення команди для версії IE, яку ви хочете зачепити, натисніть Return. Якщо ви качаєте старіший Mac, радимо завантажити IE 7 або 8 та запустити віртуальну машину Windows XP.

Збірка Internet ExplorerКоманда Internet Explorer
Internet Explorer 10curl -s //raw.github.com/xdissent/ievms/master/ievms.sh | IEVMS_VERSIONS = ”10 ″ баш
Internet Explorer 9curl -s //raw.github.com/xdissent/ievms/master/ievms.sh | IEVMS_VERSIONS = ”9 ″ баш
Internet Explorer 8curl -s //raw.github.com/xdissent/ievms/master/ievms.sh | IEVMS_VERSIONS = ”8 ″ баш
Internet Explorer 7curl -s //raw.github.com/xdissent/ievms/master/ievms.sh | IEVMS_VERSIONS = ”7 ″ баш
Всі версіїcurl -s //raw.github.com/xdissent/ievms/master/ievms.sh | баш
Завантажити термінал

Крок 3:Потім запустіть VirtualBox і знайдіть завантаження у стовпці зліва. Щоб завантажити віртуальну машину, просто натисніть кнопку Пуск, і якщо буде запропоновано ввести пароль адміністратора, введіть “Пароль1”. Загальний пароль використовується для всіх віртуальних машин IE, а також виконує функцію підказки щодо пароля, якщо ви коли-небудь забудете правильний пароль.

Менеджер віртуальних скриньок

Після завантаження віртуальної машини натисніть значок IE на панелі завдань внизу екрана, щоб запустити браузер. IE повинен з’явитися на мить, готовий до використання.

Запуск робочого столу Internet Explorer

Поради щодо використання VirtualBox - Завантаження Internet Explorer 11

Коли віртуальна машина Windows завантажиться, ви можете помітити на робочому столі піктограму з написом «IE Test Drive». Це посилання на сторінку завантаження IE 11, яка є найновішою версією браузера Microsoft. Якщо ви хочете перейти на IE 11, відкрийте ярлик і відкрийте вкладку оновлення IE 11, розташовану в лівій частині екрана.

Значки Internet Explorer

Використання знімків, щоб уникнути 30-денного ліміту Microsoft

Однією з найвигідніших вбудованих функцій VirtualBox є можливість повернути робочий стіл у початковий стан при першому завантаженні. Оскільки VirtualBox дозволяє використовувати тестові версії IE, Microsoft надає 30-денну пробну версію. Однак ви можете уникнути 30-денного обмеження, якщо повернутися до початкового стану завантаження браузера.

Щоб зробити це, перейдіть на головний екран VirtualBox і виділіть віртуальну машину IE із стовпця ліворуч. Потім натисніть Знімкиу правому верхньому куті вікна та виберіть оригінальний знімок, перелічений для завантаження віртуальної машини, яку ви спочатку завантажили. Немає обмежень, скільки разів ви можете завантажувати знімок.

Менеджер VirtualBox

Налаштування автоматичного оновлення

Оновлення програмного забезпечення є найважливішим компонентом будь-якої програми, і, на щастя, налаштування вашої віртуальної машини на автоматичну перевірку та встановлення їх не є жорстким. Для початку перейдіть до Панелі керування віртуальної машини Windows і натисніть наСистема та безпека варіант. Після цього виберітьWindows Update і вибратиПеревірити наявність оновлень щоб увімкнути автоматичне оновлення в майбутньому. Встановлення оновлень у віртуальній машині Windows допоможе забезпечити належну та ефективну роботу програмного забезпечення.

Що ви думаєте про наш вичерпний посібник із запуску Internet Explorer на Mac? Чи знаєте ви про краще рішення? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення