Як перевірити швидкість потокового передавання Netflix

Якщо ви коли-небудь підозрювали, що ваша швидкість потокового передавання Netflix працює на рівні не ідеальному, тоді ви в хорошій компанії. Наші власні розвідки показали, що не завжди можна транслювати Netflix у всій його славі HD, незалежно від того, наскільки швидко ваш постачальник послуг Інтернету (ISP) заявляє про вашу послугу. Зі свого боку, Netflix постійно намагається залучити клієнтів до максимально можливої ​​швидкості потокової передачі, але компанія не має повного контролю над затискачами, накладеними сторонніми мережами доставки контенту, налаштуванням власної домашньої мережі, і особливо провайдерами. Нещодавно Verizon навіть намагався стверджувати, що Netflix винен через свою погану інфраструктуру, хоча останні кілька тижнів довели протилежне. У будь-якому випадку, чути, як ваш провайдер уповільнює швидкість потокової передачі, це тягне, особливо коли ви мали намір пиятати весь другий сезонПомаранчевий - це новий чорнийцими вихідними.

На щастя для вас, є кілька варіантів, які можуть дати вам конкретні докази того, якою є якість вашого зображення Netflix - більше не здогадуйтесь! Netflix не тільки надає корисні ресурси для своїх клієнтів, але існують і інші методи, щоб прочитати вашу швидкість Netflix. Ось як ви це робите:

Пов’язані історії:

  • Як прискорити Netflix за допомогою VPN
  • Найкращі телешоу на Netflix
  • Найкращі фільми на Netflix.

Як використовуватиБітрейт і тест роздільної здатності Netflix

Найшвидший і найпростіший показник швидкості та роздільної здатності потокової передачі Netflix - це тестовий кліп, який робить доступним сам Netflix. Ця коротка котушка дозволяє вам перевірити швидкість потокової передачі, використовуючи фактичний вміст. Під час запуску кліпу він відображає ваш бітрейт і отриману роздільну здатність відео в куті екрана. Щоб запустити тест, перейдіть до вікна пошуку та введіть "Приклад короткого 23.976." Потім натисніть синійГратинатисніть безпосередньо праворуч від першого результату та перегляньте потокову інформацію у куті, коли 11-хвилинний монтаж відеоматеріалів відтворюється у фоновому режимі. Інформація про потокове оновлення оновлюється в режимі реального часу, але не хвилюйтеся, якщо цифри починаються низькими - вони, ймовірно, збільшаться в міру буферизації відео. Також очікуйте шквалу спокійних водоспадів, миготливих кіл, проміжок часу заходу сонця та випадкового хлопця, що жонглює футбольними м’ячами.

Тестування Netflix на прикладі короткометражного фільму

Після того, як цифри залишаться незмінними та припинять коливатися, ви будете мати тверде уявлення про свої швидкості потокового передавання, яке потім зможете порівняти із зареєстрованою швидкістю вашого провайдера в індексі швидкості Netflixs, який ми розглянемо нижче. Не дивуйтесь, коли ваші результати змінюються залежно від часу доби. Часто швидкість потокової передачі сповільнюється протягом пікових годин перегляду.

Оцінка швидкості потокової передачі Netflix за допомогою Індексу швидкості провайдера Netflix

Зручний індекс швидкості Netflix не забезпечує вам зчитування вашої конкретної швидкості потокового передавання, але він дає вам повний огляд того, які постачальники в даний час пропонують найшвидшу та найменшу швидкість потокової передачі по всьому світу. Опинившись на інформаційному веб-сайті, ви можете переглянути рейтинги Інтернет-провайдерів для своєї країни як список або базовий лінійний графік, що дозволяє порівняти середні швидкості потокової передачі серед 60 найкращих Інтернет-провайдерів і побачити тип технології, яку кожен використовує (DSL , волокно, кабель тощо). Більше того, ви можете побачити рейтинг для певної дати, переглядаючи результати у вигляді графіку, або просто клацніть наПереглянути повні результатикнопку праворуч на сторінці, щоб розширити рейтинг. Нижче наведено знімок екрана, в якому детально описується рейтинг потокових передач у США за червень 2014 року.

Індекс швидкості провайдера

Додаткові ресурси

Звичайно, тестовий кліп Netlix точно повідомляє, яку швидкість та роздільну здатність ви отримуєте ... під час відтворення цього кліпу. Але що, якщо ви хочете знати, яка ваша швидкість та роздільна здатність під час перегляду чогось іншого на Netflix? У багатьох випадках ваш інтелектуальний телевізор або програвач Blu-ray може сказати вам. Якщо на вашому пристрої є кнопка “інформація” або “дисплей”, спробуйте натиснути це, щоб побачити, що з’явиться. У більшості випадків пристрій покаже вам принаймні яку роздільну здатність ви отримуєте. Якщо у вас є смарт-телевізор Samsung, Sony, телевізор Blu-ray або один із програвачів Oppo, ви маєте цю можливість.

Веб-сайт Bandwidth Place також пропонує корисний тест швидкості Інтернету для користувачів будь-якого провайдера, що дозволяє переглядати різні статистичні дані щодо швидкості завантаження, швидкості завантаження, IP-адреси та постачальника послуг Інтернету. Ми також рекомендуємо Testmy.net.

Останні повідомлення