Pinterest розгортає вкладку "Покупки" для ваших дошок

Pinterest - це будинок для ідей - і коли настане час попрацювати над цими ідеями, Pinterest тепер автоматично створить для вас "список покупок".

У вівторок Pinterest запустив Shop from Board, вкладку, яка аналізує ваші шпильки та шукає подібні товари на складі. Інструмент приєднується до нової спеціальної вкладки покупок у пошуку, а також до розширених опцій покупок від окремих шпильок.

На дошках категорії домашнього декору та моди, на вкладці магазину будуть розміщені придатні шпильки, розміщені на цій дошці.

Але на вкладці магазину також відображатимуться товари, які візуально схожі на оригінальні, збережені користувачем шпильки, пов’язані з оригінальною фотографією натхнення або можуть замінити знятий з виробництва продукт.

Використовуючи ту саму технологію розпізнавання об’єктів, яка забезпечує функцію об’єктива Pinterest та такі функції, як «Подібний магазин», Pinterest створює список подібних продуктів, який зберігається окремо від початкового списку контактів, збережених користувачами.

Наприклад, якщо ви мріяли переробити ванну вже п’ять років, але виявили, що оригінальні шпильки відсутні, нова вкладка „Магазин” допоможе знайти візуально подібні предмети. Інструмент також може працювати на зображеннях предметів, які ніколи не продавалися спочатку, наприклад, знімки натхнення реальних кімнат або справжні вбрання.

Оновлення у вівторок також додає спеціальну вкладку для покупок до інструменту пошуку. Параметр допомагає звузити результати при пошуку товару, щоб придбати, а потім ще більше звузити результати за допомогою фільтрів пошуку за ціною та брендом.

Опція "Подібний магазин", доступна від Pins, також бачить розширення в оновлення. Тепер інструмент може показати більше доступних продуктів з однієї шпильки, витягуючи окремі предмети з фотографій цілих кімнат або одягу.

Нарешті, Pinterest запускає кураторські довідники стилів для домашніх термінів - тож, коли користувачі шукають «вітальню», наприклад, у верхній частині пошуку з’являться путівники для середини століття, сучасні та сільські образи. Натискання стилю звужує результати пошуку до кураторів Pins, а не до вибраних алгоритмом результатів.

Pinterest повідомляє, що кількість користувачів, які здійснюють покупки на Pinterest, зросла на 44% порівняно з минулим роком. Але платформа також зазнала значних стрибків пошукових запитів в середині світової кризи, включаючи втричі більше пошукових запитів щодо "допомоги малому бізнесу". Pinterest заявляє, що найновіші функції можуть допомогти залучити більше трафіку до підприємств усіх розмірів на платформі.

Останні повідомлення