EA Play Live 2020: Як спостерігати за розкриттям гри EA

Тепер, коли Microsoft і Sony провели нещодавні ігрові вітрини, Electronic Arts - наступна подія EA Play Live у четвер, 18 червня.

Кожного червня EA проводить щорічну подію Play Live навколо ігрової конференції E3, щоб оголосити про нові назви. Зазвичай компанія використовує подію, щоб продемонструвати геймплей у майбутніх назвах, і час від часу пропонує кілька сюрпризів. Цього разу він міг слідувати за тим же планом.

Спочатку EA планував провести свою подію Play Live 11 червня, але відклав її на тиждень раніше цього місяця після трагічної смерті Джорджа Флойда та подальших протестів проти расової несправедливості. У своєму твіті, в якому оголосив про зміни, EA заявив, що «відбуваються важливі розмови, і по всьому світу лунають важливі голоси», і сказав, що «це рухає наш час, щоб зібратися разом».

Прем'єра EA Play Live 2020 відбудеться лише за кілька коротких годин. Читайте далі, щоб дізнатись, як слідкувати за подією, а також що очікувати від цьогорічного шоу.

Коли відбувається EA Play Live?

EA проведе свою подію Play Live о 16:00. PT у четвер. Компанія транслюватиме це шоу на YouTube та в інших місцях. Навіть якщо ви пропустите це, не хвилюйтеся - раніше EA робив доступними повторні трансляції, щоб гравці могли повернутися назад і подивитися, що було оголошено.

Як дивитись пряму трансляцію

EA планує розмістити пряму трансляцію на своїй веб-сторінці Play Live. Компанія також створила сторінку YouTube для прямих трансляцій і, ймовірно, продемонструє подію на Twitch. Ви також можете переглянути пряму трансляцію, яку Digital Trends запланували під час заходу, переглянувши сайт о 16:00. PT.

Багато нових ігор

Не буде бракувати ігор на заході EA Play Live.

Після розкриття EAЗоряні війни: ескадриу понеділок компанія заявила, що опублікує фактичні кадри ігрового процесу на Play Live.Ескадрильї, який буде доступний 2 жовтня, обіцяє космічну боротьбу з собаками та можливість гравцям спільно знімати "флагмани" в багатокористувацьких режимах.

EA також планує продемонструвати ігрові кадри дляFIFA 21,і хоча це оголосилоМедден НФЛ 21 на цьому тижні компанія заявила, що поділиться детальнішою інформацією про гру в своєму прямому ефірі. І якщо ви сподіваєтесь побачити, для чого майбутнє Apex Legends, EA вже заявив, що розкриє "що буде далі" у цій франшизі.

Розмова про "наступне покоління"

EA не планує ігнорувати цикл консолі наступного покоління на своєму показі. Компанія нічого не сказала про конкретні заголовки, заплановані для PlayStation 5 та Xbox Series X, але сказала вМедден НФЛ 21 оголошення цього тижня про те, що він оголосить "більше новин про наступне покоління".

Великі знаки запитання

Наскільки ми знаємо про плани EA, набагато більше ми не знаємо.

Одне з найбільших питань, пов’язаних із шоу в четвер, - чи буде EA говорити про свої планиПоле бою 6.EA дуже мало говорив про майбутній шутер від першої особи, який планується запустити до 2021 року, проте нещодавні витоки повідомляють, що він буде встановлений в сучасних умовах. І ті самі витоки свідчать про те, що це може бути принаймні коротко обговорено на Play Live.

ПокиМасовий ефект втратив частину свого блиску за останні роки, в недавньому звіті GameReactor сказано, що EA плануєТрилогія масових ефектів ремастер, який може дебютувати восени. Про гру, згідно з повідомленням, можна було оголосити на шоу.

Нарешті, і, можливо, найінтригуюче, EA міг використати шоу для обговорення комутатора Nintendo. Видавець раніше сильно не підтримував Switch, але в недавньому дзвінку про прибутки заявив, що розглядає можливість розширення цієї підтримки в 2020 році та пізніше.

Останні повідомлення