Як отримати найкращі функції Android P на будь-якому телефоні Android

Майбутній випуск Android від Android, Android P, вносить новий вигляд у популярну операційну систему - нам особливо сподобався барвистий, округлий інтерфейс - а також кавалькада нових функцій. Хоча найновіший попередній перегляд розробника для Android P доступний лише для окремих пристроїв, деякі розумні розробники створили додатки, щоб відтворити деякі найпомітніші нові функції P, які працюватимуть на телефонах, які ще не мають доступу до Android P.

Однак ці програми недоступні в магазині Google Play, однак, якщо ви хочете встановити ці нові функції на своєму пристрої Android, вам потрібно буде відкоригувати налаштування, щоб ваш телефон підтримував програми з невідомих джерел. Для цього перейдіть до Налаштування, виберітьЕкран блокування та безпеката переключіть повзунок поруч Невідомі джерела. Майте на увазі, що якщо ви використовуєте Android Oreo, вам потрібно буде ввімкнути певні програми для встановлення файлів APK (Android PacKage).

Заборонивши це, давайте розглянемо різні функції Android P, які ви можете додати до своєї старої системи Android.

Запуск Android P

Однією з найбільших змін, яку ви можете внести у свою систему Android, є зміна панелі запуску. Завантажте APK для запуску Android P, торкніться його в тіні сповіщень та встановіть. Якщо ви використовуєте Oreo, торкніться, щоб дозволити його встановлення з невідомого джерела.

Розумні відповіді

Однією з найвишуканіших функцій P є можливість використовувати “розумні запропоновані відповіді”. Отримавши текстове повідомлення, ви можете переглянути його в тіні сповіщень, і Android автоматично згенерує відповідні відповіді, які ви можете вибрати простим натисканням, якщо хочете. Просто завантажте APK Smart Replay і встановіть його як раніше.

Примітка. Розумна відповідь також працює з безліччю популярних програм обміну повідомленнями, таких як Facebook Messenger та Hangouts.

Розмітка знімка екрана

Більш істотне оновлення, знайдене в Android P, пов’язане з тим, як функціонують знімки екрана. В останній ітерації Android користувачі можуть розпочати розмітку знімків екрану безпосередньо після їх створення. Однак програма розмітки, яка дозволяє це зробити на старих пристроях Android, працює дещо інакше. Після встановлення вам потрібно буде поділитися знімком екрана з програмою розмітки, яка надасть змогу внести зміни.

Повзунок гучності Android P

Ще однією популярною зміною в Android P є розміщення повзунка гучності, який перемістився з верхньої частини екрана в бік. Як і раніше, завантажте APK із відповідного джерела та встановіть його, щоб увімкнути перемикач.

Режим блокування

Остаточна особливість, про яку варто згадати, - це режим блокування. Користувачі Android P можуть натиснути кнопку живлення, а потім - Закриття вимкнути датчик відбитків пальців, що не дозволить користувачам розблокувати телефон за допомогою біометрії. Як і у випадку з іншими функціями, завантажте APK для блокування та встановіть його, щоб увімкнути цю функцію.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення