Фейкові твіти за допомогою LetMeTweetThatForYou

letmetweetthatforyou шаблон

Сказати, що у Twitter проблема з підробленим обліковим записом, - це грубе заниження. Якщо ви хочете внести свій вклад у вирішення проблеми, LetMeTweetThatForYou - це перше місце, до якого потрібно звернутися - і інструмент знайшов нове життя завдяки вразливій модності у Twitter, як зазначає Пойнтер.

Сайт має річний вік і розроблений OKFocus, маркетинговим агентством Нью-Йорка, як маркетингова кампанія. Додаток отримав певну увагу під час запуску, але ніколи не став вірусним хітом.

Користуватися сайтом просто. Виберіть ім’я користувача Twitter (будь-яке існуюче ім’я користувача), і воно автоматично витягує з бази даних Twitter і автоматично генерує правильну картинку профілю, яка відповідає вашому обліковому запису. Краса сайту полягає в тому, що ви можете писати що завгодно як імітатор, хоча загвоздка в тому, що LetMeTweetThatFor You дозволяє писати стільки символів, скільки хоче ваше серце - тож, якщо ви дійсно хочете видати свій вміст як справжній, ви доведеться вручну підрахувати ці символи.

letmetweetthat для вас

Дату, кількість ретвітів та вибране також можна налаштувати. Тепер, якщо ви створюєте підроблений твіт, сайт накладає твіт на сторінку з фоном, автоматично згенерованим із поточного фону, який використовує особа, за яку ви видаєте себе, та заголовка сайту жирними літерами, а також інший мотлох. Іншими словами, ви не можете просто надіслати посилання на твіт, оскільки його занадто просто визначити як підробку. Тож, де сайт стане в нагоді, це коли ви знімаєте твіт на екрані та намагаєтесь відтворити твіт, як щось законно сказано, але згодом видалено. У цьому вся суть цієї справи: журналістика та репортажі все частіше покладаються на твіти та посилаються на них як джерела та докази, а можливість швидкого підроблення цієї інформації та захоплення її на скріншоті може мати досить серйозні наслідки для галузі веб-публікацій.

LetMeTweetThatForYou не встигав за редизайном Twitter ще з минулого року, тож зараз цілком очевидно, що твіт був би фальшивим, якщо б він був помічений цього року. Перше квітня, однак, прямо за рогом, тож, можливо, ви можете щось підсунути легіонам твітерів.

Останні повідомлення