Як увімкнути новий темний режим Slack

слабкий темний режим скріншота - Знімок екрана

Користувачі програми Slack для настільних ПК нарешті можуть використовувати програму чату на робочому місці з популярною візуальною темою, темний режим. Компанія-розробник програмного забезпечення для співпраці оголосила про доступність додаткової функції темного режиму для робочого столу в четвер, 12 вересня, за допомогою твіту та публікації в блозі.

Згідно з повідомленням блогу Slack з цього приводу, темний режим можна ввімкнути у всіх версіях настільного додатка: Mac, Windows та Linux. Наявність темного режиму на робочому столі є доповненням до мобільних платформ, які вже мали цю функцію. Але хоча ця функція тепер доступна на всіх платформах, у дописі Slack згадувалось одне застереження:

“... варто зазначити, що темний режим залежить від пристрою: ми не хочемо вважати, що лише тому, що ви хочете темний режим на робочому столі, ви хочете його мати і на своєму телефоні… але тепер ви можете встановити його на обох ".

Тому вам потрібно буде встановити кожну версію Slack (браузер, настільний комп’ютер, мобільний) для індивідуального використання темного режиму. Те, що ви ввімкнули темний режим на одному з них, не означає, що всі вони синхронізуються відповідно. Крім того, наразі функція темного режиму настільного додатка також не синхронізується з тим режимом, який ви зараз використовуєте на своєму комп’ютері. Тож тому, що параметри темного режиму вашої операційної системи налаштовані в один бік, це не означає, що програма Slack синхронізується з цими налаштуваннями. Але компанія заявила, що можливість синхронізації з власною операційною системою буде доступною функцією програми "найближчим часом".

Увімкнути темний режим на робочому столі Slack дуже просто. І, дивлячись на вказівки Slack, метод для цього, схоже, однаковий на настільних платформах, оскільки вказівки компанії розрізняють лише „робочий стіл” та „iOS” та „Android”.

Ось як увімкнути темний режим у програмі для робочого столу Slack.

Крок 1: У верхньому лівому куті виберіть назву робочої області.

Крок 2: У меню, що з’явиться, виберіть Преференції.

Крок 3: На наступному екрані виберіть Теми з лівого боку екрана.

Крок 4: Під Теми, виберіть Темний.

Щойно ви виберете світле або темне, програма сама негайно переключиться на цю тему, щоб показати її попередній перегляд. Варто також зазначити, що в тому самому меню «Теми» ви також можете вибрати супутню тему для бічної панелі. Ці теми бічної панелі мають різні палітри кольорів.

Останні повідомлення