Як налаштувати двофакторну перевірку на комутаторі Nintendo

Нещодавно Nintendo повідомила, що незвично велика кількість облікових записів Nintendo Online отримує доступ несанкціонованими сторонами. В даний час проводяться розслідування - намагаються визначити, що саме є винним у порушенні безпеки - але тим часом Nintendo рекомендує користувачам активувати двофакторну перевірку своїх облікових записів.

Налаштувати цей додатковий рівень безпеки просто, але це означає, що вам потрібно буде вводити код зі смартфона кожен раз, коли ви захочете увійти. Це трохи клопоту, але, безумовно, варто додаткового часу, якщо це допоможе запобігти ваші дані від крадіжки. Якщо ви зацікавлені увімкнути двофакторну перевірку, ось як це робиться.

Подальше читання

 • Огляд Nintendo Switch Lite
 • Все, що вам потрібно знати про Nintendo Switch Online
 • Nintendo Switch проти PlayStation 4

По-перше, переконайтеся, що ваш смартфон легко доступний, і що ви встановили додаток Google Authenticator. Він доступний як на пристроях iOS, так і на Android. Додаток безкоштовний у користуванні та сумісний із кількома іншими програмами, тож можливо, ви вже встановили його на своєму телефоні. Завантаживши програму, перейдіть на веб-сайт облікового запису Nintendo і увійдіть до свого облікового запису. Потім виконайте такі прості кроки:

 • Увійшовши в систему, виберіть «Вхід та налаштування безпеки» з меню ліворуч на екрані.
 • Звідти опустіться внизу сторінки, де ви побачите опцію "Налаштування двоетапної перевірки". Натисніть кнопку «Редагувати», розташовану збоку.
 • Потім натисніть червону кнопку «Налаштування двоетапної перевірки», щоб розпочати процес.
 • Вам буде запропоновано підтвердити свою електронну адресу, ввівши код, надісланий на вказану адресу.
 • Після належної перевірки електронної пошти відкрийте програму Google Authenticator на своєму смартфоні та відскануйте QR-код, який тепер доступний у вашому обліковому записі Nintendo.
 • Далі на вашому телефоні з’явиться шестизначний код. Введіть це у свій обліковий запис Nintendo і натисніть "Надіслати".
 • Цей крок є критично важливим! На екрані ви побачите кілька резервних кодів. Скопіюйте всі ці цифри та збережіть їх у захищеному файлі на своєму комп’ютері. Ці резервні коди потрібні для доступу до вашого облікового запису, якщо з будь-якої причини ви не можете ввійти в додаток Google Authenticator. Кожен код можна використовувати один раз, тому намагайтеся не втрачати доступ до свого облікового запису Google!
 • Нарешті, виберіть «Я зберег резервні коди» та натисніть «ОК».

Це воно! Якщо ви хочете видалити двофакторну автентифікацію, просто поверніться до меню «Налаштування двоетапної перевірки» і пройдіть інструкції, перелічені на екрані. Ви також можете перевірити резервні коди з того самого місця.

Цей додатковий рівень захисту повинен забезпечити вам спокій - особливо під час розслідування Nintendo щодо того, чому незаконний доступ до облікових записів здійснюється незаконно. Навіть коли все розібрано, корисною практикою є активація двофакторної автентифікації. Кожен раз вхід може тривати трохи довше, але це, безумовно, краще, ніж втратити свій рахунок хакеру.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found