Подія Facebook Connect: Як дивитись онлайн

Facebook проводить щорічну конвенцію з розширеної / віртуальної реальності, в якій проводяться дискусії та виступи, і кожен бажаючий може налаштуватися.

Facebook Connect (раніше відомий як Oculus Connect) буде мати 35 спікерів протягом 15 сесій, які продемонструють роботу Facebook Reality Labs, яка є нещодавно перейменованою командою AR / VR.

Ось усе, що вам потрібно знати про подію в середу, включаючи те, як її дивитись у прямому ефірі:

Як дивитися подію Facebook Connect в Інтернеті

Ви можете спостерігати за Facebook Connect на сторінці Facebook Reality Lab через Facebook Live, починаючи з 10:00 за тихоокеанським середом, у середу, 16 вересня. Ви також можете транслювати подію через Oculus Venues, якщо у вас є гарнітура Oculus VR і ви хочете отримати захоплюючий досвід.

Що таке Facebook Connect?

На заході будуть обговорені всі теми, що стосуються індустрії AR / VR, включаючи розповіді про VR, синестезію у VR, розробку досвіду медіа для соціальної VR, збільшення різноманітності та доступності у розробці VR та багато іншого. Facebook також може робити нові повідомлення про свою лінійку віртуальної реальності, наприклад, про чутки Oculus Quest 2.

Facebook заявив, що подія призначена для тих, хто цікавиться AR / VR, або розробників та інженерів-технологій, які хочуть дізнатися більше.

Хто виступає на заході Facebook Connect?

Серед спікерів - Джон Кармак, технічний директор Oculus VR; Данте Баклі, засновник і директор компанії "Дождь Інтерактив"; Алтон Гласс, генеральний директор GRX Immersive Labs; Тестуя Мідзугучі, засновник та генеральний директор Enhance; Хесваціо Хасан, засновник та провідний розробник Made in Brooklyn Games; Інженери та розробники Facebook та багато іншого.

Також відбудеться виступ після вечірки художника Джейдена Сміта.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found