Як зламати Wi-Fi

як зламати wi fi igor.stevanovic / Shutterstock Існує безліч законних причин, через які ви можете захотіти зламати бездротову мережу. Можливо, ви забули пароль до власної мережі, і вам потрібно знайти шлях назад. Можливо, ви перевіряєте міцність безпеки своєї мережі, щоб переконатися, що непростим символам важко проникнути. Незалежно від вашої причини, існує кілька методів ви можете використати для злому Wi-Fi, і ми збираємося їх вам показати. Тільки не робіть нічого схематичного зі своєю новою знахідкою хакерства.

Sneakernet

Іноді найпростіший спосіб проникнути в будівлю - просто зайти через вхідні двері. Вони відомі як атаки "sneakernet", оскільки замість того, щоб працювати через мережу, ви буквально використовуєте свої кросівки, щоб десь ходити.

Якщо ви дійсно хочете потрапити в мережу, і нікого більше немає поруч, щоб побачити, як ви це робите, ви можете просто підключити ноутбук до одного з портів Ethernet на маршрутизаторі. Ви не тільки одразу під’єднаєтесь до мережі без пароля, але й зможете ввійти в налаштування маршрутизатора, оскільки більшість людей просто використовують ім’я користувача та пароль адміністратора маршрутизатора за замовчуванням. Звідти ви можете змінити або переглянути пароль, керувати підключеннями та навіть додавати MAC-адресу свого пристрою до білого списку, щоб ви завжди могли приєднатися до цієї мережі без проблем.KB19276-001_EN

Багато сучасних маршрутизаторів часто оснащені функцією, яка називається Wi-Fi Protected Setup, або WPS. Якщо його ввімкнено, це дозволить вам приєднатися до бездротової мережі, просто спробувавши приєднатися з вашого пристрою, потім натиснувши кнопку доступу на маршрутизаторі та утримуючи її, поки ваша система не буде підключена. Відтепер вам не потрібно буде вводити пароль, щоб увійти в мережу, маршрутизатор автоматично розпізнає ваш комп’ютер або пристрій.

Одержання підлого

У більшості випадків ви не зможете сісти поруч із маршрутизатором на кілька хвилин із ноутбуком, але є й інші варіанти. Якщо вам просто потрібен доступ до Інтернету, і вам байдуже, з якої мережі ви його отримаєте, ви можете скористатися методом, який називається «охороною автомобіля», коли ви просто їдете (або гуляєте, або їдете на велосипеді) в пошуках незахищених бездротових мереж.

Якщо це не зовсім те, на що ви сподіваєтесь, хороша новина полягає в тому, що багато людей все ще використовують WEP як метод мережевої безпеки, і це, як відомо, легко зламати. Недоліком є ​​те, що інструменти, що використовуються для такого злому, самі по собі можуть спричинити проблеми для вашої системи, оскільки вам, можливо, доведеться завантажувати їх з менш ніж авторитетних джерел.

Одним із рішень є легкий дистрибутив Linux, PHLAK, призначений для перевірки довговічності мережі. Його легко запускати з компакт-диска або USB-накопичувача. Відмова від власного жорсткого диска дозволяє використовувати програмне забезпечення, не залишаючи на ньому жодних слідів у вашій системі, а також захищати вашу особисту інформацію.

Флак

Після того, як PHLAK записаний і підключений до USB-накопичувача, просто перезавантажте комп'ютер для завантаження у тимчасову операційну систему. Потрапивши всередину, ви знайдете низку інструментів та сценаріїв, які допоможуть вам перевірити безпеку вашої мережі.

Заби двері

Якщо, здається, жоден із більш хитрих методів потрапляння в бездротову мережу не робить трюку, ви завжди можете використати те, що хакери називають "грубою силою". Це обчислювальна техніка, еквівалентна тому, що ваш друг просить вас вгадати, про яке число вони думають, а ви вгадуєте 1, а потім 2, а потім 3 і так далі, поки ви не зрозумієте все правильно.

У цього методу злому мережі є кілька недоліків. По-перше, це вимагає великої обробної потужності та багато часу. Вашому комп’ютеру доведеться переглядати словник слів і фраз, переставляючи їх у процесі руху та пробуючи кожну комбінацію, доки їх не прийме.

Надійна конструкція пароля може легко завадити цьому процесу, або, принаймні, зробити його незбагненно трудомістким. Хоча паролі лише для тексту є загальними і полегшують вхід через зменшену кількість можливих символів, повний буквено-цифровий пароль без помітних слів та розділових знаків може зробити насильство над грубими майже неможливим.

Важливо також зазначити, що такий вид атаки дуже вразливий для виявлення. Більшість сучасних маршрутизаторів, які отримують занадто багато неправильних паролів з одного джерела, автоматично відмовляють у будь-яких спробах після цього протягом тривалого періоду часу. Якщо це офісна або професійна мережа, адміністратор мережі також буде попереджений про можливу атаку.

Останні повідомлення