Як налаштувати процедури на домашньому пристрої Google

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Ваш пристрій Google Home - надзвичайно потужний розумний динамік. Він може відтворювати музику, дозволяти вам телефонувати в режимі гучного зв'язку та регулювати свій термостат. Однак, як і багатьом людям, ви, можливо, хотіли б, щоб він міг виконувати за вас кілька дій одночасно, і всі викликані однією командою.

Тепер пристрої Google Home у Сполучених Штатах можуть це зробити завдяки нещодавно представленій функції “Рутини”, яка замінює налаштування “Мій день”.

Використовуючи рутини, ви можете обрати з шести груп дій, всі з яких названі для різних етапів дня. Наприклад, є програма «Доброго ранку» та «Я вдома», обидві - про те, що ви, мабуть, зробите, коли встанете або повернетесь додому після відсутності.

Вам цікаво, як активувати функцію Підпрограми на динаміку Google Home? Продовжуйте читати.

1. Запустіть програму Google Home

Тоді як віртуальним помічником Amazon є Alexa, а Apple - Siri, помічника в колонках Google Home, Home Mini та Home Max просто називають Google Assistant. Почніть із відкриття програми Google Home на своєму телефоні. Після запуску, торкніться значка меню у правому верхньому куті та виберіть Налаштування з меню, що з’явиться.

2. Налаштуйте свій розпорядок дня

Знайди Процедури і торкніться його. Далі оберіть одну з шести доступних процедур. Довідкова документація Google щодо функції “Підпрограми” розповідає вам більше про те, що кожен може зробити. Наприклад, програма "Перед сном" може перемкнути ваш телефон Android, повідомити про завтрашню погоду та першу подію у вашому календарі, встановити будильник для пробудження, відтворити музику на таймері сну тощо.

Після того, як ви вибрали режим, виберіть одну з фраз активації на наступному екрані. Google Assistant надає вам три, але ви також можете встановити індивідуальну фразу для запуску процедури. На наступному екрані прапорці відображають усі дії, які може виконувати програма. Торкніться кожного щоб вибрати або скасувати вибір дій відповідно до ваших уподобань.

3. Налаштуйте налаштування смарт-пристроїв

Якщо у вашому домі вже є розумні пристрої, які вже працюють із Google Home, ви можете торкнутися значка Налаштуйте освітлення, вилки та інше з головного контрольного списку підпрограм. Після цього додаток видає список придатних розумних домашніх пристроїв, пов’язаних із вашим Google Home. Для кожного з них ви можете вибрати Увімкніть, вимкніть або не змінюйте. Останній варіант означає, що рутина не виведе вибраний смарт-пристрій із поточного стану.

Сумісний розумний термостат для дому ще більш конкретний щодо програми Google Assistant. Торкнувшись Відрегулюйте термостат налаштування, ви можете встановити температуру, яка вам найбільше подобається. Таким чином, вам не доведеться прокидатися в холодну хату або помічати, що занадто тепло, коли ви повертаєтеся з роботи.

4. Виберіть тип звуку та відповідні налаштування

Прокрути вниз до останньої опції у контрольному списку, яка стосується гучності аудіовиходу. Торкнувшись Відрегулюйте гучність носія Ви можете переконатися, що музика, ефір новин чи інший вид звукової стимуляції, який вас прокидає, не засмучує.

Під контрольним списком зверніть увагу на перемикачі, що дозволяють вибрати тип звуку, який ви хочете почути. Кожна можливість має перемикач ліворуч від нього та гвинтик налаштувань праворуч. Ви можете вибрати лише один тип аудіо, хоча ви завжди можете змінити свої налаштування пізніше за допомогою програми.

Торкніться значка налаштувань щоб отримати детальнішу інформацію про тип аудіо, який вам найбільше подобається. Наприклад, якщо ви змушуєте програвати новини, ви можете вибрати джерела в налаштуваннях та розташувати їх у порядку уподобання.

Процедури Google проти процедур Alexa

Восени минулого року Amazon дебютував функцію підпрограм для своїх пристроїв Alexa. Процедури Google та Amazon подібні тим, що обидва вони можуть надати вам інформацію про трафік, погоду та заголовки новин. Однак, як уже згадувалося раніше, Google групує свої процедури за шістьма категоріями дій, які ви, мабуть, вживаєте на певних етапах дня.

З Alexa ви лише встановлюєте тригер, а потім диктуєте дії, які підпадають під нього. Активація рутини в Google Home включає виключно вимову певної фрази, але пристрій Alexa реагує на фразу активації, а також може планувати періодично виконувати рутину, наприклад, кожен день у вибраний час.

Донедавна рутина Amazon не пропонувала можливості відтворювати музику, що викликало розчарування багатьох власників. Однак компанія надає цю можливість. Однак Google Assistant може розпочати відтворення аудіокниги з того місця, де ви зупинились, як частину рутини. Хоча Alexa може читати вам аудіокниги зі звуком, функція процедур Amazon ще не працює з аудіокнигами.

Якщо ви бажаєте почати випробовувати процедури на своєму пристрої Google Home, наведена інформація - це все, що вам потрібно. Оскільки люди все частіше використовують процедури Google Home та надають відгуки, очікуйте, що доступні дії також розширяться.

Останні повідомлення