Подивіться, як Nikon випробовує довговічність свого професійного дзеркального фотоапарата D850

Захоплені любителі та професійні фотографи вибирають повнокадрові камери з безлічі причин, а не лише в очікуванні зйомки зображень вищої якості, ніж їх аналоги з датчиками культури.

Довговічність та міцність камери також мають надзвичайно важливе значення, особливо для тих, хто знімає, перебуваючи поза режимом і в умовах, коли ви знаходитесь у складних умовах.

Nikon випустив свій останній повнокадровий дзеркальний фотоапарат D850 у 2017 році, і пристрій в 3300 доларів незабаром отримав велику кількість похвал за міцний, захищений від атмосферних явищ дизайн, а також за здатність робити високоякісні зображення на своїх 45,7 мегапіксельний датчик.

Прагнучи підкреслити його міцний дизайн, японський гігант камер щойно оприлюднив відео, пропонуючи деяке розуміння планування, яке пішло на створення D850.

"Від проведення випробувань на падіння, удари та вібрації до імітації температур і рівня вологості, що виходять за межі робочого діапазону, D850 довів свою довговічність в суворих і екстремальних погодних умовах", - стверджує Nikon на своїй сторінці на YouTube.

У відео професіональний фотограф природи Марсель ван Остен описує важливість міцного дизайну під час зйомки в складних умовах, таких як місця на півдні Африки.

"Температури стають або надто жаркими, або дуже холодними", - каже ван Остен. "Може бути дуже вітряно, і коли тут буде вітряно, ви це знаєте, бо стає надзвичайно пильним".

Seiya Nakazato від Nikon пояснює, як діапазон робочих температур D850 визначається як нуль до 40 ° C, але додає, що камера розроблена для ефективної роботи в більш екстремальних умовах.

Nikon

Обладнані електричними компонентами, сучасні цифрові камери можуть бути вразливими до значних змін температури і вологості. Але Nikon хотів бути впевненим, що D850, який має каркас з магнієвого сплаву, може впоратися з такими змінами. Пил і вода також можуть потрапити в дзеркальні дзеркальні фотоапарати, тому компанія створила свою останню професійну камеру з великим герметичним покриттям, щоб уникнути піщинок, бруду та бризок.

Покриваючи камеру брудом і пилом, інженери вдалися до D850, щоб переконатися, що він продовжує працювати належним чином, а також підтвердити, що відчуття роботи залишається ефективним та комфортним у руці.

Оглядаючи D850 тут, у Digital Trends, ми вирушили до запиленої траси для мотокросу для зйомок - досвіду, з яким камера впоралася комфортно.

Хоча, здається, мало сумнівів у здатності камери справлятися з екстремальними умовами, важливо знати, що D850 - це неабияке обладнання, яке нахиляє ваги до двох фунтів - і це перед тим, як прикріпити об'єктив. Вам також потрібно буде витратити додаткові 550 доларів на блок живлення та акумулятор, якщо ви хочете збільшити частоту кадрів в секунду з семи до дев'яти.

Якщо ви хочете придбати дзеркальну камеру, але ви більше новачок, ніж професіонал, то перегляньте оновлений список найкращих камер на сьогоднішній день Digital Trends. Більш досвідчені фотографи, можливо, захочуть перевірити ці моделі.

Останні повідомлення