Vine отримує неофіційний пошуковий механізм, Vinecrawler

виноградник

Хоча це виявилося досить популярним, ми все ще можемо зробити з Vine лише так багато. API програми ще не опублікований, і розробники прагнули випробувати свої відбивні, але ми вже бачили кілька прикладів деяких ідей, які розробники зламали, чекаючи офіційного API. Остання стороння програма Vine представлена ​​Джоном Мюллерлейлом, який розробив Vinecrawler, елементарну (але працюючу) пошукову систему відеозаписів Vine.

Навіть за такий короткий проміжок часу, копаючись у цій пошуковій системі Vine, можуть з’явитися забавні та часом пошкоджуючі відео NSFW, серед яких пияцтво, діти, які заявляють про приналежність до банди, та люди #Twerkinit. Оскільки Vinecrawler просто перекопує ключові слова, ви отримаєте щось від пошуку терміна.

Однак Vinecrawler - це не зовсім повноцінна пошукова система. Без наявного API та схваленого штаб-квартирою Twitter, Mullerleile, як і кожен інший розробник, який випустив сторонній додаток Vine, працює з обмеженим обсягом даних.

Тим не менше, це вражаючі зусилля (і приємні для нас, щоб насолодитися ними). Мюллерлей створив Vinecrawler, застосовуючи подібний підхід до розробників VineRoulette та VinePeek. Алгоритм робить важке скасування твітів, щоб знайти всі ключові слова зі словом “Vine” десь у цих твітах. У випадку Мюллерейля на видобуток даних у нього пішло 10 днів, а через чотири мільйони твітів він створив досить ретельний каталог.

Все, що йому потрібно було тоді зробити, - це організувати цю інформацію в охайний на вигляд графічний користувальницький інтерфейс, подобу пошукової системи. Приємним штрихом, який він додає до Vinecrawler, є попередній перегляд Vines, який відображається у результатах.

Розробляючи Vinecrawler, Mullerleile надав послугу користувачам Vine, оскільки сама платформа ще не спрямована на пошук вмісту. Мюллерлей пояснює у своєму дописі в блозі, що він просто хотів дізнатись більше про Vine як платформу та про те, хто її використовує.

Він виявив, що він не може точно визначити типового користувача Vine. Користувачі походять з “Усі різні сфери життя, географії, доходи; всі статі, вік, раси, походження », - говорить він. “Вони використовують його різними способами, іноді веселими, смішними чи дивними, але все рішуче по-людськи. Також є якась фіксація з Jay-Z, і я схвалюю ".

Мюллерлей робить висновок, що, коли він зрозумів, що всі типи людей використовують Vine, він не дивується, що програма поширилася повсюдно. "Це природно, принципово інтуїтивно зрозуміле у використанні, можливо, магічне під час роботи, як магніти, гравітація, а може, навіть трохи як життя".

Останні повідомлення