Як реєструвати дзвінки в службу обслуговування клієнтів

як записати дзвінки в службу обслуговування клієнтів shutterstock 164338313Є кілька речей гірших, ніж необхідність викликати агента служби обслуговування клієнтів за допомогою. Заколювання пальця ноги? Може бути. Працюєш на Різдво? Ймовірно. Чуєте остаточний рахунок гри, яку ви б записали на відеореєстратор? Безумовно. Дзвінки тривають занадто довго; ти ніколи не отримуєш того, що хочеш; а агенту обслуговування клієнтів не вистачає однієї сфери, в якій вони мали б досягти успіху: обслуговування клієнтів. Але як би ви не намагалися уникати дзвінка в службу обслуговування клієнтів, він в кінцевому підсумку знаходить шлях до вашого життя тим чи іншим способом.

Протягом останніх кількох місяців кабельний гігант Comcast надав нового значення поняттю "дзвінок у службу обслуговування клієнтів з пекла", і потрапив у заголовки з усіх неправильних причин. У липні технічний журналіст Райан Блок переніс болісний восьмихвилинний дзвінок, коли він просто намагався скасувати свою послугу Comcast. Справа в тому, що представник служби обслуговування клієнтів, з яким він розмовляв, не прийняв «ні» за відповідь і неодноразово дошкуляв Блоку, щоб відповісти, чому він хоче скасувати. На щастя, Блок записав більшу частину розмови і опублікував свій жахливий досвід в Інтернеті, щоб світ побачив. Comcast швидко вибачився і стверджував, що не навчає своїх співробітників таким чином обробляти дзвінки. Інцидент вирішено - свого роду - і Comcast повернувся до справи.

Поки він ще не спробував натягнути швидкийіншийзамовника.

Цього разу Comcast намагався накласти фіктивні збори на щомісячний рахунок свого клієнта Тіма Девіса. Comcast запропонував Девісу безкоштовний іспит на обладнання одним з його представників, але після візиту Comcast намагався взяти з нього плату за різні послуги та обладнання. Отримавши щомісячний рахунок, Comcast підрахував візит вартістю 181,94 доларів. Девіс зателефонував, щоб зняти звинувачення, але зміг зменшити звинувачення до 82 доларів, перш ніж він заявив, що у нього є запис первинного дзвінка, який гарантує безкоштовний візит. Коли Девіс запитав, чи дійсно вони нічого не можуть зробити, якщо у нього не буде запису, представник Comcast відповів: "Так, це правильно".

Тож чітка мораль обох вищеназваних історій така: запишіть будь-які та всі дзвінки в службу обслуговування клієнтів, які ви робите. Простий і простий. На допомогу ми підготували просте керівництво щодо найкращих варіантів, які є у вас під час запису телефонних дзвінків. Хоча перед тим, як перейти до цих варіантів, нам потрібно висвітлити законність запису дзвінка.

Пов’язане: Comcast відмовляється від клієнта, який утримується на три години, а потім закривається

Федеральний закон США вимагає повідомляти про запис принаймні одній стороні - це ви -, яка бере участь у будь-якому телефонному дзвінку. Проте деякі держави вимагають повідомлення обох сторін до того, як відбудеться запис. Тут записувати дзвінки в службу обслуговування клієнтів стає складно. Як загальне правило, завжди найкраще повідомляти про свій намір записати дзвінок на початку будь-якої розмови, незалежно від штату. Для швидкого ознайомлення Асоціація американських лікарів та хірургів має на своєму веб-сайті зручний путівник усіх сторін однієї сторони та двох держав, які дають згоду. Поки ви заявляєте про намір записати відео на початку дзвінка, або дотримуєтесь закону про згоду держави, ви маєте право записувати дзвінки так відкрито та вільно, як хочете.

Тепер, коли юридична сторона відхилена, давайте дійдемо до справжньої причини, що ви тут: найкращий спосіб записати телефонний дзвінок. Тож для того, щоб допомогти вам розпочати роботу, ми знайшли два загальнодоступні шляхи для запису телефонних дзвінків. Просто виберіть бажаний варіант із двох, і ви в найкоротші терміни запишете ці надоїдливі дзвінки в службу обслуговування клієнтів.

Варіант 1: Програми для смартфонів

Відповідаючи на початкову потребу записувати телефонні дзвінки, минулого року було випущено багато програм для смартфонів. З двох основних операційних систем Android виявляється набагато більш сумісним із програмами для запису, ніж iOS. Для користувачів Android такі програми, як Recorder Call, Automatic Call Recorder та RMC: Android Call Recorder - це життєздатні варіанти запису. Хоча ці програми нічого не коштують, вони мають ряд застережень. Жоден не працює 100 відсотків часу і часто видає низькоякісний або зернистий записаний звук. Тим не менш, за безкоштовну ціну вони, безумовно, виконують свою роботу - коли працюють. Крім того, не всі смартфони виявляються сумісними з цими програмами, і рекомендується спочатку спробувати безкоштовні версії. На жаль, не існує головного списку всіх сумісних телефонів та додатків, тож сподівайтесь на деякі здогадки та експерименти.

TapeACall не стягує плату за хвилину або дзвінок, що може заощадити значні зміни, якщо ви плануєте записати багато дзвінків.

Вірні користувачі Apple iOS мають набагато складніший час, коли справа доходить до пошуку гідного, недорогого додатку для запису. Крім того, Apple не дозволяє стороннім програмам записувати через мікрофон iPhone під час телефонного дзвінка. Щоб обійти цю політику, декілька програм направляють телефонні дзвінки через послугу VoIP та заряджають руку та ногу. Отже, хоча програма для запису, як Call Recorder Free, має в назві слово «безкоштовно», єдине безкоштовне в цьому - це саме завантаження. Після використання програми вам знадобляться кредити або оновлення для запису дзвінків.

І все-таки, якщо ви плануєте зробити короткий дзвінок у службу обслуговування клієнтів (чи такі існують?) Або хочете оскаржити велику помилкову плату, Call Recorder Free окупиться. Такі програми, як Call Recorder - IntCall або Call Recording Pro, також здійснюють маршрутизацію дзвінків через VoIP-послуги та плату за хвилину та дзвінок відповідно. Однієї речі, якої ви уникаєте, сплачуючи премію за ці послуги, - це підводні камені, які переслідують безкоштовні програми на Android.

Додаток TapeACall - це ще одна послуга маршрутизації дзвінків, хоча вона одноразово платить 10 доларів. На відміну від наведених вище програм, TapeACall не стягує плату за хвилину або дзвінок, що може заощадити значні зміни, якщо ви плануєте записати багато дзвінків. Здатний записувати як вихідні, так і вхідні дзвінки, TapeACall надає надійний варіант для будь-якого користувача Android або iOS та пропонує необмежену кількість записів. Крім того, записані дзвінки завантажуються з вашого телефону з операційною системою Android або iOS за лічені секунди, що полегшує управління всіма вашими записами.

Іншим варіантом програми, який ми рекомендуємо, є Google Voice, який пропонує унікальний підхід порівняно з іншими перерахованими послугами. З усіх перерахованих тут додатків запис Google Voice найпростіший. Унікальна частина? Google дозволяє лише запис вхідних телефонних дзвінків. Це, швидше за все, робиться для того, щоб уникнути небажаних юридичних питань, що виникають внаслідок невідповідності дозволу на запис. Однак, якщо ви плануєте зателефонувати вам агенту з обслуговування клієнтів, вигідно створити обліковий запис Google Voice. Google дозволяє безкоштовно зареєструвати один номер Google Voice, перш ніж стягувати 10 доларів за майбутні зміни номера. Після створення облікового запису та вибору нового номера всі дзвінки, здійснені на ваш новий номер, продзвонять у додатку Google Voice на пристрої вашого рідного номера. Щоб розпочати запис вхідного дзвінка, натисніть номер 4, потім покладіть трубку або знову натисніть 4, щоб закінчити запис. Отримайте доступ до записаного файлу через обліковий запис Google Voice через смартфон або комп’ютер.

Варіант 2: Зовнішні реєстратори

Другий - хоч і доісторичний - варіант запису дзвінків - це зовнішній диктофон та функція гучного зв'язку вашого телефону. Якість звуку вас не вразить, але якщо у вас є запасний магнітофон, який лежить біля вашого будинку, варто спробувати. Якщо у вас немає схованки в шафі для зберігання, на Amazon вони зазвичай коштують від 30 до 40 доларів. У більшості смартфонів навіть є функція запису голосу, хоча вам потрібно мати запасний смартфон, якщо ви хочете робити запис зовні. Деякі ноутбуки та настільні ПК також мають функцію запису звуку, яку ви можете використовувати. Якість звуку страждає від цього методу, хоча роботу вдається зробити за найменшу ціну.

Є також декілька реєстраторів дзвінків, які підключаються безпосередньо до 3,5-мм роз’єму для навушників телефону. Такі продукти, як рекордер дзвінків мобільних телефонів Esonic або рекордер Forus FSV-U2, просто підключаються до телефону, записують будь-які вхідні та вихідні дзвінки та мають можливість економити години розмов. Хоча неймовірно надійні, обидва згадані реєстратори коштують понад 100 доларів, тож це не обов’язково вважатиметься вашим найдешевшим варіантом.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found