Кодова база Google смішно велика

вгадайте, наскільки великою є кодова база googles googlecode222Тим з нас, хто не знає програмування, важко зрозуміти складність цифрових послуг. Вони вимагають кілька рядків коду або мільйони? Незалежно від того, знаєте ви відповідь на це запитання чи ні, подумайте, скільки рядків коду складає кожна послуга Google; це одночасно вражає і смішно.

Відповідь для тих, хто читає далі та тих, хто пропустив, - два мільярди. Це у тисячу разів більше, ніж вся вигадана база кодів Парку Юрського періоду, але тоді в їх команді справді був Недрі.

Варто зазначити, що Google пропонує багато послуг та функцій, які були недоступні в 1993 році, коли вигадані кодери Парку Юрського періоду потрапили на срібний екран. До них належать: Gmail, Youtube, Документи, Карти, Диск, Земля та сама пошукова система. Два мільярди рядків коду.

Пов’язане: Google стає алфавітом, а Сундар Пічай починає своє правління на посаді генерального директора Google

Цю інформацію розкрила менеджер з технічного обслуговування Google Рейчел Потвін на інженерній конференції @Scale цього тижня (через Wired). Потвін також представив безліч відповідних статистичних даних, таких як той факт, що ця кодова база займає 86 терабайт місця для зберігання. Можливо, ще більш вражаючим є те, що цей код завжди доступний для 95 відсотків інженерів Google або близько 25 000 людей.

Потвін також витратив трохи часу, розглядаючи, наскільки великою є кодова база, зазначивши, що все ядро ​​Linux складається з 15 мільйонів рядків коду в 40 000 файлів. Далі Потвін зазначив, що Google щодня вносить близько 45 000 коригувань у свою кодову базу.

Звичайно, сервіси Google набагато різноманітніші, ніж ваша середня операційна система, але коли ціла цифрова екосистема порівнянна із кількістю змін, які Google робить у своїх послугах щодня, ви знаєте, що маєте справу з чимось досить великим.

Однак також примітно і похвально, що стільки співробітників Google мають доступ до кодової бази. Це означає, що при розробці нових проектів або внесенні коригувань в інші служби вони можуть брати участь у проектах, над якими працювали інші люди, або навіть копіювати цілі аспекти коду. Це повинно ще більше підвищити безпеку та зручність використання всього, що розвиває фірма.

Можливо, саме тому Повіт пояснив, що зміни, які Google вносить у свої послуги, швидко зростають, демонструючи постійно розвивається ландшафт цифрових платформ, які не тільки покращуються, але й покращуються швидше, ніж будь-коли раніше.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found