Скільки вам має бути років, щоб мати смартфон?

 дитячий смартфон

Першим мобільним телефоном, який я коли-небудь придбав, був оригінальний Motorola Razr. Я насправді чинив опір революції стільникових телефонів до 2004 року, коли супертонкий телефон Motorola мене заманив, але на той час мені було вже близько двадцяти. Сьогодні ніхто не чекає, поки їм не виповниться 30 років, щоб отримати телефон. Стільникові телефони та смартфони стають обов'язковим елементом у списку бажань кожної дитини. Це не телефонні дзвінки; мова йде про наявність камери, аудіоплеєра, ігрового пристрою, веб-браузера та можливості доступу до соціальних мереж та надсилання текстів.

Мобільні телефони - важливий винахід для людської раси. Вони точно змінили спосіб спілкування у світі, і вони будуть продовжувати це робити і надалі. Більшість із нас володіє якимсь мобільним телефоном. За досить консервативною оцінкою Світового банку, 75 відсотків населення світу мають доступ до мобільного телефону. Отже, скільки років має досягти дитина - який етап - перед тим, як мати право мати телефон?

А як щодо дітей?

Як виявляється, не дуже старий. Нещодавно дослідження Nielsen показало, що 58 відсотків віком від 13 до 17 років, які зараз мешкають у США, мають смартфон. Це смартфон, пристрій Android або iPhone (можливо, Windows Phone або BlackBerry, але, мабуть, ні). Якщо ми вкинемо в суміш звичайні старі стільникові телефони, то цифра зросте. Lookout підрахував, що 77 відсотків віком від 12 до 17 років у США мають мобільний телефон.

Не можна звинувачувати дітей у бажанні, оскільки їх, мабуть, є у їхніх однолітків. Що "ну якби вони зіскочили зі скелі, ти б теж стрибнув?" лінія буде працювати лише стільки часу. Проблема полягає в тому, що думки батьків щодо того, який вік підходить для дарування стільникових телефонів, дуже різняться.

Наскільки молодий занадто молодий?

дитина за допомогою смартфона

Чи не здивувало б вас дізнатися, що звіт Lookout також показує, що 22 відсотки батьків вважають, що 10 років - це відповідний вік для дітей, щоб отримати свій перший телефон? Вам це здається занадто молодим?

Діти дозрівають з різною швидкістю. Перш ніж обладнати дитину смартфоном, вам дійсно потрібно подумати, чи є у них розуміння чи навички користування ним. Можливо, ви хочете, щоб у маленької дитини був базовий стільниковий телефон для екстрених дзвінків, але між цим та останнім iPhone існує велика різниця.

Хоча 10 може здатися занадто молодими, більшість батьків погоджуються з тим, що підліток повинен мати власний мобільний телефон до досягнення ними 16 років. Чи не так?

Багато що залежить від причини, за якою ваша дитина отримує телефон. Давайте розглянемо деякі плюси і мінуси.

Чому ваша дитина повинна мати телефон

Підтримувати зв'язок: Деякі батьки вважають мобільні телефони ідеальним способом підтримувати зв’язок зі своїми дітьми. Діти можуть зареєструватися у своїх батьків, зателефонувати, коли їм потрібен підйомник, і зателефонувати у екстрених випадках, якщо коли-небудь трапиться щось погане. Ви навіть можете використовувати мобільний телефон для відстеження місцезнаходження вашої дитини - усі основні оператори пропонують цю послугу за розумну щомісячну передплату. Стільниковий телефон може забезпечити спокій тривожному батькові.

Карти Google> незнайомець: Завдяки смартфону ваші діти більше ніколи не загубляться. Це лякає, коли ти загубишся, але завдяки таким опціям навігації, як Карти Google, якщо твоя дитина має смартфон, вона завжди може отримати дорогу додому, і їм не доведеться запитувати незнайомця.

Освіта: Зараз технологія - це велика частина всього, і важливо, щоб ваші діти стикалися з нею і навчилися користуватися нею, щоб вони могли скористатися перевагами в подальшому житті. Перевірте можливість отримання освітньої допомоги за допомогою нашого опису програм для повернення до школи. Стільниковий телефон також може допомогти навчити їх бюджету та догляду за своїм майном.

Тож він / вона може спілкуватися: Спілкування є важливою частиною підліткового віку, і ви хочете, щоб ваша дитина брала участь і відчувала себе на рівні з однолітками. Коли я був дитиною, ми "обзивали" людей, фактично фізично заходячи до їхнього будинку і дзвонили у двері. Це була величезна втрата часу, і якщо ви коли-небудь загубили друга, коли були десь, не було можливості зв’язатися з ними. Стільникові телефони настільки зручні для організації соціальних ситуацій, що відсутність такого може вивести вашу дитину з ладу.

Не бешкетуй: Смартфони чудові. Ми, дорослі, купуємо їх у своєму розпорядженні і використовуємо для будь-яких цілей. Не думайте, що ваша дитина нічого не згодиться - вони, ймовірно, хочуть смартфон з багатьох тих самих причин, що і ви.

Чому у вашої дитини не повинно бути телефону

Дослідження: Підлітки знають, що погано писати текст і їздити, робіть це в будь-якому випадку (ніяк!)

Діти можуть бути свинями даних: Ви вірите, що вони володіють грошовими навичками чи розуміють межі? Вони можуть нарахувати великі рахунки за надмірну плату за покупку даних або додатків. Смартфони також потенційно дуже дорогі.

Невідповідний вміст: Враховуйте той факт, що смартфон дозволяє їм переглядати веб-сторінки та отримувати доступ до будь-якого вмісту. Не весь вміст хороший.

Незнайома небезпека: Якщо ваша дитина надсилає текстові повідомлення чи спілкується в чаті на мобільний телефон, ви не уявляєте, хто на іншому кінці. Ваша дитина може говорити з кимось поганим. Вони також можуть робити фотографії та потенційно ділитися ними з кимось.

Текстові повідомлення та водіння: Для підлітків старшого віку текстові повідомлення під час водіння є серйозною проблемою.

Змістіть убік мінуси

Хороша новина полягає в тому, що ви можете згладити всі ці проблеми, вибравши правильний пристрій, правильний план та врахувавши батьківський контроль.

Перш за все, вирішіть, чи потрібен їм смартфон, чи базовий стільниковий телефон зробить цю трюк. Приємний функціональний телефон все одно дозволить їм писати текстові повідомлення друзям, відстежувати місцезнаходження, фотографувати, слухати музику та навіть грати в основні ігри. Це також набагато дешевше і, схоже, має більше сенсу для маленьких дітей. Можливо, вам захочеться розглянути щось справді основне для надзвичайних ситуацій, наприклад OwnFone.

Ознайомтесь із пропозиціями сімейного плану та спеціальними планами для дітей та подивіться, що найбільше підійде вам та вашій дитині. Ви можете встановити жорсткі обмеження та заблокувати доступ до покупок додатків, якщо хочете.

Ви також можете переглянути свої численні варіанти батьківського контролю. Деякі оператори надають послуги, і існує безліч програм. Вони дозволяють робити всілякі речі, наприклад: блокувати певні номери або дозволяти лише певні номери, встановлювати час, коли телефоном не можна користуватися, обмежувати доступ до Інтернету, встановлювати часові обмеження для використання та навіть віддалено скорочувати послугу стільникового телефону, коли ваш підліток за кермом.

Правила та причини

Найголовніше - сідайте разом із дитиною та детально пояснюйте, що вона повинна, а що не повинна робити. Наведіть їм причини та переконайтесь, що вони знають, що їх новий телефон - це привілей. Зрештою, якщо ви хочете переконатись, що ваші діти відповідально та безпечно використовують технології, ви повинні поінформувати їх про небезпеку. Також допомагає, якщо ви хоча б трохи підковані.

Немає правильної відповіді на питання, скільки років має бути дітям, щоб вони мали смартфон. Правда в тому, що це залежить від вашої дитини і від вас. Ми хотіли б почути вашу думку, тому, будь ласка, залиште коментар та зважте на дебати. Якщо ви один з батьків, то що вас турбує? Ви подарували своїй дитині мобільний телефон або смартфон? Як це вийшло? Будь-які поради іншим батькам? Якщо ви підліток чи навіть молодший, хочете телефон? Якщо так, чому? Для чого б ви його використали?

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found