Тенденції Twitter 2017, очолювані курячими самородками, Трампом та катастрофами

смартфониТо як пройшов 2017 рік? Безліч безкоштовних курячих самородків, президентів та катастроф, якщо ви запитаєте Twitter. Нещодавно Twitter поділився своїм переліком найкращих твітів, реколекцій, обробників, знаменитостей, світових лідерів, прямих трансляцій та іншого для огляду 2017 року. Незважаючи на те, що в списку є кілька твірів, що зігрівають серце - наприклад, хлопець, який протягом року отримував безкоштовні курячі самородки за отримання трьох мільйонів повторних твітів та оголошення про вагітність Бейонсе, - твіти після катастроф та політичних твітів зайняли велику частину дискусія на платформі соціальних медіа за останній рік.

Починаючи з цієї позитивної ноти. Найбільш повторно написана публікація року була від Картера Вілкерсона після того, як він запитав Венді, скільки ретвітів йому потрібно буде отримати, щоб виграти рік безкоштовних курячих наггетсів. Мережа фаст-фудів сказала 18 мільйонів, але вони все-таки дали йому безкоштовних "наггетсів" за зусилля після перевищення 3,6 мільйона.

Все почалося з пошуку безкоштовних самородків.

Перегляньте найбільш ретвітований твіт 2017 року. #ThisHappened pic.twitter.com/7MeoPS5eEu

- Twitter (@Twitter) 5 грудня 2017 року

Найбільш сподобався твіт отримав твіт екс-президента Барака Обами з цитатою Нельсона Мандели після смертельної акції протесту в Шарлоттсвіллі, штат Вірджинія. (Пізніше цього року Twitter зазнав багато критики за те, що надав організатору цього мітингу перевірений статус). Твіт був не просто популярним у 2017 році - він став найбільш улюбленим твітом ще понад 4,6 мільйона лайків та 1,7 мільйона повторних твітів.

Об’єднання громад по черзі.

Перегляньте найбільш улюблений твіт 2017. #ThisHappened pic.twitter.com/DwaEqi4KCT

- Twitter (@Twitter) 5 грудня 2017 року

Політика також відіграла важливу роль у списку платформи з першої десятки "хештегов активізму", причому половина списку пов'язана з президентом США Дональдом Трампом, який, як не дивно, є найбільш твітованим політиком, враховуючи його тенденцію використовувати платформу більше, ніж попередні лідери . #Resist та #Resistance взяли місце номер один, тоді як прихильники зайняли друге місце за #MakeAmericaGreatAgain та абревіатуру фрази. #ImpeachTrump і #TrumpTrain посіли третє та четверте місця, тоді як #NotMyPresident був номером шість. Інавгурація президента Трампа була найпопулярнішим прямим ефіром у Twitter цього року та за всю історію платформи.

#BlackLivesMatter склав список хеш-тегів на другий рік разом з #NoDAPL. Тим часом #TakeAKnee та #BoycottNFL були дев'ятим і десятим найбільш часто використовуваними хештегами активізму. Незважаючи на те, що Twitter не ділився номерами, #MeToo не потрапив до списку, хоча це тег із понад 1,8 мільйона твітів, який був лише частиною Людини року журналу Time.

Короткий і солодкий миттєвий характер Twitter також піддається коментарям до спорту та розваг. Телепередача "Міс Всесвіт" була найбільш твітованою годиною року, тоді як закінчення Super Bowl LI було найбільш твітованим моментом. Нагорода Billboard Music Awards 2017 також мала великий глобальний резонанс, зокрема завдяки південнокорейському хлопчикові-гурту BTS, який також був найбільш твіттованою знаменитістю платформи та найбільш твітованим музикантом у всьому світі.

Гра престолів було американським телешоу на платформі з найбільшою кількістю твітів Чужі речі була найбільш твітованою для потокового телебачення. Чудо-жінка був найкращим фільмом за мотивами твіту.

Найпопулярніші публікації в Twitter також певною мірою збігалися з тенденціями 2017 року в інших соціальних мережах. #WomensMarch був п'ятим за популярністю хештегом активізму в 2017 році, тоді як подія також була визнана найбільшою подією року у Facebook. Твіт про ураган "Харві", який обіцяв $ 15 за кожен ретвіт від IFC штату Пенсільванія, став другим за кількістю ревітверів повідомленням року з 1,6 мільйонами, тоді як у Facebook стихійне лихо спричинило найбільший збір коштів у мережі року. Твіт Аріани Гранде після зйомок концертів у Лас-Вегасі став четвертим за кількістю ревітверів у всьому світі, тоді як концерт бенефісу щодо тієї самої трагедії став найпопулярнішим прямим ефіром Facebook.

Оголошення про вагітність Бейонсе стало другим моментом, який найчастіше ділився у Twitter цього року. У відповідних новинах її фото для вагітних стало найулюбленішим фото Instagram в історії.

Хоча деякі найпопулярніші твіти пропонують грубий рік для користувачів Twitter, 2017 рік також поставив платформі кілька викликів. #WomenBoycottTwitter спонукав компанію ще раз поглянути на запобігання переслідуванням на платформі, тоді як платформа також додала нові правила щодо політичної реклами після представлення даних про втручання Росії у вибори в США до Конгресу. Рік був не всім поганим для нових функцій - Twitter порушив норму та подвоїв ліміт символів для твітів, а також запустив вкладку "Огляд".

Останні повідомлення