Знайдіть робота-собаку дивовижним і подивіться, як далеко це зайшло

Надзвичайно універсальний робот Spot від Boston Dynamics зараз продається за загальну суму 74 500 доларів.

Незважаючи на те, що це могло б стати дуже дорогою заміною вкрай дорогого собаки, американська компанія насправді націлює високопрогресивного робота на цілий ряд галузей.

Ми вже бачили, як Спот нахиляється на фермі, на будівельному майданчику та в лікарні, а погляд на його останнє відео (вище) обов’язково викликає безліч інших ідей щодо завдань, які він міг би комфортно виконувати .

Як це змінилося

З перших днів Спот явно пройшов довгий шлях як незграбніша, а тим більше спритна машина. Boston Dynamics представила базову версію Spot в 2015 році, але відео попередніх зусиль зі створення чотириногих роботів виявляють інтерес, що принаймні 11 років тому.

Візьмемо, наприклад, LittleDog, представлений у 2009 році. LittleDog, який, дивлячись на нього, легко можна було б назвати BigCockroach, був надзвичайно простою версією Spot. Тут ви можете побачити, як він справляється зі складною місцевістю ...

Пізніше того ж року ми познайомилися з BigDog, який, як ви повірите, був більшою версією LittleDog ...

LS3, який з’явився в 2012 році, мав стиль ходьби, який трохи більше нагадував сьогоднішній Spot ...

А потім був WildCat, який був, ну, жахливим ...

У 2015 році Boston Dynamics вперше показала Spot, і всі були дуже вражені ...

... крім випадків, коли це зробило ...

Абсолютно новий Spot, який дуже нагадує сучасний дизайн, з’явився в 2017 році, і незабаром він отримав розум для автономної навігації ...

Наступне відео продемонструвало свою міцність ...

Остання версія Spot має максимальну швидкість 3 милі / год і може працювати до 90 хвилин на одному заряді. Він має програмований API для поліпшеної універсальності, 360-градусну камеру для уникнення перешкод та відображення місцеположення, а також два порти для корисного навантаження, які допомагають йому виконувати певні завдання. Сім доступні на момент запуску вартістю від 1275 до 34570 доларів.

Пляма може функціонувати автономно або експлуатуватися дистанційно, а також може йти туди, куди люди не можуть (думати про радіацію, дим, складну місцевість). Це також може спричинити удар, який потрапить у більшість із нас у лікарню, і не буде скаржитися, якщо він намокне або закінчиться енергія (батарею можна замінити). Він може працювати у складі команди Spots, перевозити вантаж і розважати. Чорт візьми, це навіть ввічливо відкриє вам двері, коли ви заходите в кімнату. І коли ви підете, дізнавшись, що це зайняло вашу роботу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found