Як почистити салон вашого автомобіля

Багато з нас регулярно проводять свій автомобіль до мийки та пилососять його салон, але ми не завжди замислюємось про глибоке очищення, щоб видалити бруд та мікроби. Чистка салону транспортного засобу теж може бути складною справою, оскільки існує дуже багато різних матеріалів, і кожен з них по-різному реагує на засоби для чищення. Існує кілька простих кроків, щоб переконатися, що ви прибираєте салон свого автомобіля та робите це ефективно і безпечно.

Подальше читання

  • Як замінити масло у вашому автомобілі
  • Як стрибнути автомобільний акумулятор
  • Як розмити вікна у вашому автомобілі
  • Як вощити машину

Яка ваша мета?

Мило

Тут слід врахувати два шляхи: які продукти очистять ваш інтер’єр, а які - санірувати ваш інтер’єр. Дезінфекція набагато складніша, ніж просто очищення, частково тому, що видалити віруси та бактерії набагато складніше, а також тому, що багато продуктів, які насправді працюють для дезінфекції, можуть завдати шкоди різним матеріалам салону вашого автомобіля. Хороша новина полягає в тому, що багато засобів для чищення та дезінфікуючі серветки мають миючі засоби, які безпечні для інтер’єру та ефективно знищують віруси та бактерії.

Які чистячі засоби використовувати

Шкіра та органічні матеріали

2020 Chrysler 300 Radar Red Interior

Основні автомобільні серветки для очищення дуже добре працюють на очищення від бруду та бруду, і зазвичай мають м’який миючий засіб, який допомагає знищити віруси та бактерії. Якщо у вас немає звисаючих засобів для чищення автомобілів, вам не зовсім пощастило. Ви також можете перепрофілювати інші побутові миючі засоби для чищення шкіряної оббивки у вашому автомобілі. Серветки для зняття макіяжу можуть творити чудеса зі шкірою, оскільки вони, як правило, містять деякий засіб для чищення разом із зволожуючим кремом, який утримуватиме органічні матеріали від висихання.

Хоча може бути спокусливим захопити спирт для дезінфекції, є поважна причина, що ви не приймаєте речі, і така ж логіка повинна застосовуватися при чищенні шкіри та інших природних матеріалів у вашому транспортному засобі. Спиртові засоби для чищення можуть висушити природні олії, що живуть у шкурах. Вірте чи ні, але ви можете використовувати звичайне старе мило і воду по щіпці, що також дуже добре вбиває мікроби та віруси.

Синтетичні матеріали

Внутрішні матеріали, такі як вініл та синтетична шкіра, вдосконалилися до такої міри, що в багатьох випадках майже неможливо відрізнити їх від справжніх речей, але спосіб їхньої поведінки при чищенні зовсім інший. Штучні волокна мають не таку саму пористу структуру, як у природних матеріалів, таких як шкіра, що робить їх набагато менш сприйнятливими до висихання, коли вони контактують з неправильним засобом для чищення. Вам все-таки слід уникати використання відбілювачів, спирту, аміаку чи інших жорстких засобів для чищення, але протирання іншими продуктами буде набагато простішим. Використовуйте автомобільний засіб для чищення, такий як Armor All, щоб протирати синтетичні поверхні, або засіб, що містить миючий засіб.

Пофарбовані поверхні

Mercedes-AMG GT 43 4MATIC

Не рекомендується чистити фарбу у вашому транспортному засобі чимось на зразок мила для посуду, оскільки воно може видалити віск та інші захисні матеріали та призвести до пошкодження фарби. Ви впадете з тими ж проблемами під час вживання алкоголю. Ви можете використовувати відбілювач, якщо вам це необхідно, але переконайтеся, що він сильно розбавлений. Якщо ви повністю налаштовані на прибирання зовнішніх частин вашого автомобіля і не маєте спеціального розчину для мийки, звичайна стара вода може видалити найгірші забруднення та бруд, не пошкодивши фарбу.

Мати природа

Якщо вашою метою є вбивство мікробів, ви, можливо, зможете уникнути, використовуючи те, що вже надає Мати-природа безкоштовно: Сонячне світло. Нещодавно Ford випустив оновлення програмного забезпечення для своїх автопарків державного сервісу, що підвищує температуру в салоні до 133 градусів за Фаренгейтом, але в деяких частинах країни сонце зробить це за вас. Якщо салон вашого автомобіля бачить стійке сонячне світло та палючі температури щонайменше 15 хвилин на день, ви, ймовірно, вбиваєте багато шкідливих бактерій та вірусів, які там мешкають.

Чого не використовувати

Існує чимало побутових прибиральників, які творять чудеса на вашій кухні, але спричиняють хаос у вашій машині. Якщо вам потрібно використовувати серветки Lysol або Clorox, переконайтеся, що продукт, який ви використовуєте, не містить відбілювачів. Розпилювальні дезінфікуючі засоби також можуть бути складними, оскільки вони вбивають бактерії та віруси лише при контакті, тому вам доведеться бути впевненим, що ви розпилюєте кожну поверхню, щоб очищувач був ефективним. Також уникайте чистячих засобів, що містять аміак, особливо при їх використанні на електроніці та екранах вашого автомобіля та навколо нього. Аміак може зняти захисні покриття та пошкодити чутливі сенсорні екрани.

Громадський транспорт

Ті з нас, хто повинен сісти на автобус або скористатися послугами поїздок на кшталт Uber чи Lyft, перебувають у дещо більш стресовій ситуації, оскільки транспорт, яким ми користуємося щодня, регулярно користуються також сотні інших людей. Якщо ви відчуваєте наголос на тому, хто торкався ручки дверей до вас, є кілька простих виправлень. Особисті гігієнічні серветки, що містять алкоголь, - чудовий спосіб витерти ручки дверей автомобіля та схопити ручки в громадському транспорті. Ви не зможете багато чого зробити з сидіннями - більшість водіїв Uber нахмуриться, коли хтось витирає салон їхнього автомобіля, але ви можете подбати про те, щоб ретельно вимити руки після їзди.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found