Як використовувати групи вкладок Chrome для виправлення своїх поганих звичок у вкладках

Незабаром Google полегшить вам ведення вкладок ваших вкладок. Ця функція тестувалася в Chrome Beta протягом останніх кількох місяців, і тепер Google зробить свою нову опцію управління вкладками доступною для всіх, включаючи системи в ОС Chrome, Windows, Mac та Linux, починаючи з наступного тижня.

Дубльовані групи вкладок, ця нова функція дозволяє згрупувати пов’язані або подібні вкладки браузера Chrome у групу, що полегшує пошук ваших вкладок. Ця функція чудово підходить для тих, хто проводить дослідження в Інтернеті або працює над кількома документами та таблицями Google.

"Стабільність та продуктивність Chrome важливі для нас, тому ми повільно випускаємо групи вкладок у нашій майбутній версії Chrome, яка починає виходити наступного тижня", - сказав Google у своєму дописі в блозі. Якщо ви хочете відновити більше контролю над Chrome, щоб керувати безладом вкладок, вам не доведеться чекати публічного випуску груп вкладок. Просто дотримуйтесь наших простих інструкцій нижче, щоб розпочати сьогодні.

Як отримати групи вкладок Chrome зараз

Щоб отримати вкладки Chrome зараз, ви можете завантажити браузер Google Chrome Beta, якщо ви не хочете чекати публічного випуску груп вкладок. Майте на увазі, що, як і уся бета-версія програмного забезпечення, Chrome Beta може поставлятися зі своїм власним набором помилок та переломків.

1. Завантажте Google Chrome

Відвідайте сторінку Google Chrome Beta, щоб завантажити та встановити бета-версію браузера у вибраній операційній системі. Ви хочете переконатися, що встановили Chrome Beta версії 81.

2. Почніть перегляд

Запустіть новий браузер Chrome Beta, який ви встановили, і переглядайте, як зазвичай. Почніть відкривати вкладки як частину робочого процесу.

3. Почніть групувати

Групи вкладок Google Chrome

Щоб розпочати групування подібних або пов’язаних вкладок разом,клацніть правою кнопкою миші на вкладці, яку потрібно згрупувати, та виберіть Додати до нової групи з контекстного меню. Після цього ви побачите сірий контур у верхній частині цієї вкладки разом із сірим колом зліва від цієї вкладки.

Клацніть лівою кнопкою миші на міхур. З'явиться меню, що дозволяє назвати групу вкладок та змінити колір групи за замовчуванням.

4. Додати до групи

Щоб додати більше вкладок до нової групи вкладок, яку ви створили, клацніть правою кнопкою мишіна додаткових вкладках, які ви хочете, і виберіть варіант Додати до існуючої групи. Потім виберіть потрібну групу вкладок.

5. Упорядкуйте свої групи

Подібно до того, як ви можете перевпорядкувати вкладки, перетягуючи їх, ви можете зробити те саме з групами вкладок. Клацніть і утримуйте групу вкладок і перетягуйте їх на панелі вкладок у верхній частині вікна браузера Chrome Beta, щоб змінити порядок і впорядкувати вкладки за вашим бажанням.

6. Залиште групу

Якщо вам потрібно видалити вкладку з групи вкладок, клацніть правою кнопкою миші на вкладці, що входить до цієї групи, і виберіть Вилучити з групи.

Останні повідомлення