Як дивитися прес-конференцію AMD на виставці CES 2020 та чого чекати

AMD розпочинає виставку CES 2020 ранньою ключовою прес-конференцією, яка розкриє найближчі плани випуску продуктів і те, що вона має в рукавах до кінця року. Ми чекаємо великих речей після минулорічних анонсів бомб і сильного шоу в 2019 році від червоної команди. Процесори, графічні процесори та багато іншого, все це могло виглядати.

Ось що вам потрібно знати, щоб у прямому ефірі переглянути пряму прес-конференцію AMD CES 2020.

Як дивитись прес-конференцію CES AMD

Прес-конференція AMD CES 2020 розпочинається 6 січня о 14:00 за тихоокеанським стандартним часом або о 17:00 за західним часом. Найкращий спосіб його перегляду - через офіційний потік, який ви можете знайти на YouTube тут або скористатися вбудованим відео вище.

Переживаєш, що ти забудеш або якось пропустиш? AMD пропонує надсилати сповіщення електронною поштою, якщо ви зареєструєтесь у службах, що входять до неї.

Щоб отримати більше трансляцій у прямому ефірі, не забудьте також стежити за цифровими трендами в Twitter.

Чого очікувати від прес-конференції CES AMD

amd-ces-2018-Dr.-Lisa-Su AMD

Прес-конференція CES 2020, яку проводить генеральний директор AMD, доктор Ліза Су, обіцяє «продемонструвати, як [AMD] зробить 2020 рік незабутнім для геймерів, творців та користувачів мобільних ПК». Незважаючи на те, що у AMD є кілька сюрпризів у рукаві, це просте речення дає нам гарне уявлення про те, що ми можемо побачити під час основного виступу AMD.

Після запуску процесорів Ryzen 3000 в липні 2019 року AMD має намір перенести архітектуру Zen 2 в основу цих мікросхем на мобільне обладнання в 2020 році. CES, мабуть, побачить перше розкриття цих нових процесорів та ноутбуків, які вони ' повторне живлення. Ці мікросхеми, ймовірно, будуть поєднувати ядра процесора Zen 2 з вбудованою графікою Vega або Navi для дуже потужних мобільних процесорів з прискореним процесором (APU). Ці мобільні процесори, ймовірно, будуть в центрі уваги події.

В іншому місці на фронті процесорів, AMD, як очікується, запустить свій флагманський процесор третього покоління Threadripper у січні, тому ми можемо побачити жахливий 64-ядерний Threadripper 3990X і на CES. Також існує можливість анонсованого 3970X із 48 ядрами.

Однак Radeon Technology Group не сидить без діла. Після випуску RX 5500 XT у грудні 2019 року, AMD також очікує дебют абсолютно нової середньої карти, відомої як RX 5600 XT. Цей графічний процесор повинен знаходитись між існуючими 5500 XT і 5700, забезпечуючи продуктивність, порівнянну з колись вищою платою AMD, RX Vega 56, але з набагато меншим енергоспоживанням.

Огляд AMD Radeon RX 5700 і 5700 XT Ден Бейкер / Цифрові тенденції

Також є ймовірність, що ми почуємо про давно подейкувану відеокарту AMD "Big Navi". Про цей графічний процесор другого покоління RDNA прослуховувались ще задовго до запуску серії RX 5000 у 2019 році, і, як повідомляється, його співробітники AMD називають “Nvidia Killer”. У нас не надто багато чуток про це, окрім названої назви, але є деякі припущення, що він може використовувати графічний процесор Navi 21, графічне ядро, яке, як кажуть, вдвічі більше і вдвічі потужніше як і Navi 10, знайдений у RX 5700 та 5700 XT. Він навіть може підтримувати апаратне прискорене трасування променів.

Поза межами ПК, AMD може обговорити свої амбіції щодо наступних поколінь консолей. Очікується, що процесори AMD із процесорними ядрами Zen 2 та графічним процесором Navi будуть живити як Xbox Series X, так і PlayStation 5, тому ми можемо дізнатись більше про їх можливості. Оскільки обладнання AMD також лежить в основі Stadia від Google, завжди є шанс, що нам повідомить про плани розширення служби за допомогою нового обладнання в майбутньому.

Оскільки Intel і Nvidia очікують, що на CES 2020 будуть власноруч демонструвати свої апаратні та програмні засоби, наступний тиждень може скласти зовсім іншу картину того, що має для них 2020 рік.

Останні повідомлення