Пш. Google ділиться найкращими GIF-файлами 2019 року, коли слова не виріжуть

і я ооо

Emojis - не єдина заміна рулонам очей та роздратованим виразам при спілкуванні в тексті. У вівторок, 3 грудня, Google оприлюднив тенденції пошуку GIF 2019 року, список найпопулярніших пошуків GIF та найпоширеніші міні-анімації за рік. І з такими сленгами, як "psh" та "oop", список підказує, що ми вже в 2019 році.

Нехтуючий "psh" очолює список найбільш шуканих сленгових термінів, показуючи GIF-файли від коміка YouTube Еда Бассмастера у найкращих результатах. За цим слідує "ооо", це слово, коли у вас немає слова, як це називає Urban Dictionary. Жаргон для заміни виразів обличчя, прихованих під час спілкування за допомогою тексту, продовжує позначати список тенденцій GIF-файлів за 2019 рік, на четвертому місці - «о людино», а на 10 - «не щасливий».

не щасливий

“Гастл” був третім GIF-запитом, який найчастіше шукали. «Селянин» та «тато жарт» увійшли до списку на п’ятому та шостому місцях, за ними слідували «не шкодую», «все» та звір.

Поряд з найпопулярнішими GIF-файлами, Google також склав список найпоширеніших GIF-файлів, порівнявши дані за 2018 рік. Найпопулярніший GIF-файл 2019 року - роздратований Стич від Ліло і Стіч, натягування повік здається доречним для найпопулярніших моментів повороту очей у році. Стіч знову потрапив до списку на третьому місці, цього разу, плачучи під дощем.

Джим Керрі висмикує волосся і кричить у цій сцені Брехун брехун За даними Google, там, де його адвокат виявляє, що він не може брехати, є другим за обсягом GIF року. У списку також мінйон, що сміється, що сміється, четвертий, Уілл Феррел з Ельфа, який кричить ні на п'ятому, і Тед кажучи вау. Вислови зірок кіно продовжують залишатися улюбленими в останній половині списку, з позначкою Свіжий принц Бел-Ейра-era Уілл Сміт "о, блискавка", похитування голови Медеї та моторошна посмішка Малюки в діадемах.

свіжий принц о снап

І якщо вам цікаво, якими GIF-файлами поділитися у сезон відпусток, Google також має список для цього. Ельф це безпечна ставка, причому сцени з фільму займають найвищий рейтинг, а також два інших місця у списку. Класика 90-х теж хороша, с Свіжий принц у другому і Сам у дома в третій.

Дані надходять із програми для клавіатури Tenor GIF для iOS. Тенор тепер надає можливість пошуку GIF у продуктах Google, а також на інших платформах після того, як Google купив компанію минулого року.

Останні повідомлення