Компанія Google і Леві беруть на себе носні технології з джинсовою курткою жаккард

Коли ми вперше побачили, як Google презентував нову підключену куртку Леві, ще в 2015 році, ми відразу подумали про Burton Amp. Amp, оголошений в 2003 році, був зимовою курткою, розробленою Бертоном та Apple, яка дозволяла сноубордистам або лижникам управляти своїми iPod за допомогою панелі управління на рукаві. За допомогою дроту, що з’єднує панель управління та iPod, Apple назвала його «першою та єдиною в світі електронною курткою, що носиться з інтегрованою системою управління iPod».

Минуло п’ятнадцять років, і хоча iPod пройшов дивовижну роботу, куртка цього не зробила. Були й інші спроби зробити “розумний одяг”, але ця концепція ніколи не виходила зі споживачів. Чи ідея просто занадто випередила свій час?

Були й інші спроби зробити “розумний одяг”, але ця концепція ніколи не виходила зі споживачів.

Google вважає, що зараз сприятливий момент переглянути цю концепцію, мабуть, із курткою Levi’s Commuter Trucker Jacquard від Google, співпрацею між знаковим виробником джинсової тканини та технічним гігантом. Ця назва є запаморочливою, але стосується дослідницького проекту Jacquard (названий на честь тканини, виготовленої на ткацькому верстаті), який народився в підрозділі Google Advanced Technology and Projects. На відміну від того, що ми зараз можемо вважати прославленим пультом управління iPod, який виготовили Бертон і Apple, куртка Levi бездротово з'єднується з телефоном iOS або Android і використовує керування жестами та зворотний зв'язок для виконання різноманітних функцій смартфона, від навігації до, так, керування музикою.

Це пов’язана куртка, на яку чекав увесь світ? Що ж, можливо, нам доведеться почекати трохи довше, оскільки на даний момент можливості можуть здатися дещо обмеженими. Але жакардова технологія та куртка Levi’s Commuter Trucker - це більше технічна демонстрація того, що можливо, коли ви плетете технологію з одягом - і результат, безсумнівно, захоплюючий.

Технологія

Манжета на лівій руці сплетена з струмопровідного волокна, а також зі спеціального поліестеру, який дозволяє їй виконувати роль сенсорного датчика; решта куртки - традиційний денім на основі бавовни Леві. Ви можете відчути незначну різницю в матеріалі, торкнувшись джинсової частини куртки, а потім торкнувшись манжети. Однак це не легко помітно, що важливо для збереження традиційного вигляду.

Попередня Наступна 1 з 13 розумна куртка levis змінила, як я користуюся своїм телефоном Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила, як я користуюся своїм телефоном levi жаккард google сидячи Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила спосіб користування телефоном. віддалену кишеню Google Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила, як я використовую свій телефон Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила, як я користуюся своїм телефоном Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила, як я використовую свій телефон Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила, як я використовую свій телефон. логотип Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила спосіб користування телефоном Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила спосіб користування телефоном Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила, як я використовую свій телефон levi жаккард google всередині кишені Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила, як я використовую свій телефон Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції розумна куртка levis змінила спосіб користування телефоном Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Сенсорний датчик фізично з’єднується з жакардовою міткою, яку ви закріплюєте на своєму місці. Бірка досить велика, оскільки в ній розміщено багато необхідних компонентів, таких як гаптичний двигун, світлодіод, датчик руху, Bluetooth, а також акумулятор, щоб підтримувати все це в живих. Як тільки все це буде підключено до смартфона за допомогою програми Jacquard - швидкий і простий процес налаштування - ви можете використовувати кілька сенсорних жестів на манжеті для керування діями на вашому смартфоні (докладніше про жести нижче).

Етикетка має акумулятор, тож так, це означає, що технічно вам доведеться зарядити куртку. Це простий процес, оскільки вам залишається лише зняти жакардовий ярлик з куртки та підключити його до порту USB-A, наприклад, на вашому ноутбуці чи настільному комп’ютері, або більшості адаптерів живлення. Заряджання до повного зайняття займає не більше години, а куртка може залишатися живленою до двох тижнів - більше, якщо ви не будете її носити щодня. Датчик руху виявляє, коли його не зношено, і переводить мітку в режим низького енергоспоживання для економії заряду акумулятора.

Справді корисна куртка

Куртка не призначена замінити ваш смартфон, заявив Іван Поупирєв, директор інженерії підрозділу Advanced Technology and Projects (ATAP) Google, Digital Trends. Натомість Пупирєв вважає, що це "наступний рубіж у зв'язку", який відбуватиметься у фізичному світі з речами, які ми носимо.

Це "наступний рубіж у зв'язку"

Думайте про це як про розумні годинники. Ми носимо годинники, щоб було легко визначити час, і як виклад моди. Будь-які додаткові розумні функції, такі як сповіщення про сповіщення, значною мірою присутні, щоб підкреслити наш підключений досвід. З Jacquard Commuter Jacket ви можете робити такі речі, як керування відтворенням музики, запитувати наступний напрямок (і ETA) під час використання навігаційного додатка, знаходити свій телефон та багато іншого - корисні функції, які легко вбудовуються в наш одяг, тому ми не маємо не потрібно порушувати нашу увагу, витягуючи смартфон.

Цими функціями керують три жести за допомогою манжети на куртці: Проведіть щіткою (проведіть по тегу до вас), подвійне натискання та вичистіть (проведіть по тегу від себе). Ви можете призначити по одній здатності кожному жесту, а це означає, що вам доведеться ретельно вибирати - або ви можете відкрити програму та змінювати свої конфігурації кожного разу, щоб адаптувати досвід під свій відпочинок.

Користуючись курткою протягом декількох місяців, я переважно використовував її для управління відтворенням музики (із підключеними до смартфона навушниками). Подвійне натискання на манжету повідомляє мені, яку пісню відтворює, пензель робить паузу під музику, а пензлем відтворює наступну доріжку. Жести працюють ідеально, і користуватися ними не стає незручно чи дивно. Єдиним недоліком є ​​те, що мені часто доводиться відкривати музичний додаток (або переконуватися, що він відкритий у фоновому режимі), щоб ці жести почали щось відтворювати. Бувають також випадки, коли манжета куртки реєструвала мої випадкові помахи, але я помітив, що це траплялося лише під час зняття куртки.

розумна куртка levis змінила, як я використовую свій телефон levi жаккард google всередині кишенірозумна куртка levis змінила, як я користуюся своїм телефономрозумна куртка levis змінила спосіб користування телефономрозумна куртка levis змінила, як я використовую свій телефон. логотип

Інші здібності, безсумнівно, дуже зручні, особливо навигаційні, коли ви їдете на роботу. За допомогою жесту знайдіть передбачуваний час прибуття до пункту призначення або який наступний напрямок на вашому маршруті. Уявіть, що ви їдете або їдете на велосипеді, а вам не доводиться сидіти біля екрану та відволікати свою увагу від дороги.

Найбільша проблема полягає в тому, що ви можете встановити лише три здібності одночасно, оскільки я втрачав бажання змінювати свої конфігурації кожного разу, коли одягав куртку. Пуперєв сказав, що команда Жакарда спочатку думала додати "набори", які ви могли б прокрутити. Так, наприклад, ви можете перейти до свого “набору” жестів на дорозі на роботу, повертаючись із роботи, а потім, можливо, перейти до музичного набору для управління відтворенням. Врешті-решт вони не пішли з цим методом, оскільки виявили, що люди часто забувають, який набір використовують зараз. У підсумку я постійно дотримувався конфігурації керування музикою, але волію їздити на велосипеді через набори, щоб отримати доступ до різних здібностей на ходу. Я стискаю пальці, щоб ця функція з’явилася в майбутньому оновленні. Або Google може вставити крихітний дисплей або світлодіодні індикатори в наступну версію - якщо є друга версія.

Керування музикою та навігацією за допомогою простих жестів може здатися невдалим, але це справді корисно.

Окрім обмеженої кількості здібностей, які ви можете встановити, інша проблема - зарядка мітки. Зробити це просто, але я часом стикаюся з проблемою, коли усвідомлюю, що тег мертвий, коли я збираюся вийти. На той момент я просто звільняюся з того, щоб носити його як традиційну куртку, і заряджаю бирку, поки мене немає. Було б непогано, якби нам взагалі не потрібно було заряджати куртку - скажімо, якщо вона заряджалася за рахунок кінетичної або сонячної енергії, - але все це може бути проблемою. Просте рішення - закріпити невелику портативну акумуляторну батарею USB в одній з кишень.

Керування музикою та навігацією за допомогою простих жестів може здатися невдалим, але це справді корисно. Це дозволяє вам не так сильно думати про дрібні завдання і допомагає продовжувати рухатися, не пропустивши жодного удару. Це мета технології, яку можна носити, принаймні на думку Google. Жаккардова приміська куртка досягає успіху в цьому плані.

Близьке до ідеального плетіння

Як виглядає і підходить куртка? Пасажирський вантажник Levi’s на вигляд не сильно відрізняється від інших приміських курток від джинсової марки. Наш оглядовий блок (великий розмір) добре пасує, має достатньо місця для кишень, а також витончені світловідбиваючі мітки на спині, щоб попередити водіїв, якщо ви їдете на велосипеді.

Манжета - це те, що віддає куртку, зокрема, коли бирка прикріплена. Google заявив, що, ймовірно, це стане мініатюризованим у міру вдосконалення технології, і ми не можемо чекати, поки тег змішається з майбутніми продуктами. Чому? Оскільки ярлик нагадує теги захисту від крадіжок, які роздрібні магазини прикріплюють до одягу, люди постійно запитували мене, чи не вкрав я куртку (на щастя, це не бентежно спрацьовувало в магазинах ніяких датчиків безпеки).

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

На щастя, один коментар, який я, здається, завжди отримую, це: "Це вам добре виглядає". Це чудовий комплімент, оскільки це означає, що він стильний, і ви не будете виглядати схожим на виродка.

Ви можете випрати приміську куртку, хоча Google попереджає, що існує ймовірність того, що манжета може перестати реагувати на дотик після більш ніж 10 прань. Це джинсова куртка, тому вам навряд чи потрібно коли-небудь кидати її в пральню - якщо ви це зробите, вам потрібно лише пам’ятати, що потрібно зняти бирку. Я вже один раз виправ куртку і згодом не виявив жодних проблем із манжетою чи підгонки. (Звичайно, джинсові пуристи ніколи не миють його, не миють його вручну, або хімчистять один раз на блакитному місяці. На нашому веб-сайті, «Посібник», є посібник з цього приводу).

Це ідеальна легка куртка для весняного сезону. Хоча основну частину наших випробувань ми провели взимку, і куртка все-таки встигла попрацювати як додатковий шар під або над іншим одягом.

Ціна та наявність

Куртка Levi’s Commuter з технологією Jacquard поверне вам 350 доларів, і тепер вона доступна для жінок та чоловіків. Тупа версія куртки - без жаккарду - коштує близько 150 доларів.

Так, це дорого, але це, в основному, продукт, який вперше використовується. Це перша версія доступної технології, і ми, швидше за все, побачимо, як ця технологія жаккарда поширюється на інші типи одягу за сподіваються нижчими цінами. Якщо з часом щось трапиться з технологією, принаймні, ви все одно будете виглядати казково.

Останні повідомлення