Як зіставити мережевий диск

як нанести на карту мережевого диска людини в піджаку за допомогою комп'ютерної бібліотеки Потрібен легкий доступ до мережевих даних? Ось як це отримати. tzido / 123RF Картографування мережевого диска - також відомого як “кріплення” диска - дозволяє створити просту точку доступу до певних даних на мережевому сервері за допомогою власного комп’ютера. Якщо вам часто доводиться консультуватися з папками та документами, які зберігаються на сервері, а не на комп’ютері чи в хмарі, картографування диска є економією часу. Це особливо ідеально підходить для шкіл, які зберігають документи на своїх серверах, або підприємств із подібною практикою.

На щастя, Windows 10 робить картографування дуже простим. Процес трохи більше задіяний у MacOS, але ви все одно можете зіставити диски за допомогою настільної операційної системи Apple лише за кілька кроків. Ось як це робиться!

Примітка. Щоб відкрити зіставлений диск, вам знадобляться необхідні паролі та інформація про доступ. Якщо ви робите це у своєму офісі, можливо, ви хочете ще раз перевірити свою політику безпеки, щоб отримати вказівки щодо картографування дисків та найкращі практики для картографування у вашому бізнес-середовищі.

Windows 10

Крок перший

Зверніться до Провідник файлів. Якщо ви не впевнені, де це, ви можете знайти його в меню «Пуск» або здійснивши пошук у рядку пошуку. Опинившись, виберітьЦей ПКна бічній панелі зліва.

Крок другий

Серед інструментів меню у верхній частині вікна,Інструмент відображення Windows ви повинні побачити варіант для Карта мережевого диска із піктограмою накопичувача. Виберіть це, а потім виберіть Карта мережевого диска зі спадного меню.

Крок третій

Windows поставить вам кілька важливих питань щодо накопичувача, який ви хочете зіставити. По-перше, він попросить вас призначити букву диску. Будь-який лист повинен робити - поки ви ще не використовуєте його для іншого накопичувача, але якщо у вашій компанії чи навчальному закладі існує певна умова іменування накопичувачів, розумно дотримуватися цього.

Крок четвертий

Map Drive WindowsВам також потрібно буде вибрати точну мережеву папку, яку потрібно зіставити з вашим комп’ютером. Якщо у вас є точне ім’я під рукою, ви можете скопіювати та вставити, але це, мабуть, простіше вибрати Перегляньте і знайдіть потрібну мережеву папку або створіть нову. Тут ви також можете вибрати, щоб ваш комп’ютер автоматично підключався під час входу в систему, або підключався до інших облікових даних, якщо вам потрібно використовувати вхід адміністратора.

Крок п'ятий

Вибравши потрібну папку, натиснітьгаразд і виберітьГотово. Тепер ви можете знайти накопичувач саме там, де знаходяться ваші інші накопичувачі - тобто всередині Цей ПК розділ Провідник файлів. Ви також можете створити ярлик для відповідної папки для швидшого доступу.

MacOS

Крок перший

Ви можете заощадити час, якщо знайдете та скопіюєте точну адресу сервера, з якою ви хочете підключитися. Цей шлях зазвичай виглядає як «smb: // networkcomputer / networkhare» або щось подібне. Остання ітерація MacOS може обробляти формати AFP, SMB / CIF, NFS та FTP, тому вам, мабуть, не потрібно турбуватися про сумісність серверів, якщо у вас є точна адреса. Отримавши ці дані, скопіюйте їх і рухайтеся далі. Якщо ви не можете знайти точну адресу, не хвилюйтеся, ми також розглянемо це.

Крок другий

відчиненоШукач і виберіть Іди з меню програми. Потім виберіть Підключіться до сервера, який повинен бути внизу списку. Ви також можете вибрати вікно Finder і натиснути клавіші “Command” та “K”, щоб зробити те саме.

Крок третій

Підключіть серверУ вікні Підключитися до сервера ви побачите текстове поле внизу Адреса сервера -Ви хочете вставити сюди свою точну адресу сервера. Якщо вам не вдалося знайти адресу, у вас є кілька додаткових опцій. Ви можете натиснути піктограму годинника в правій частині вікна та підключитися до будь-якого сервера, яким ви нещодавно користувались, що зручно, якщо ви намагаєтеся знайти драйвер, який ви використовували раніше, але не пам’ятаєте подробиці. Ви також можете вибрати Перегляньте, який відкриє список мереж у вікні Finder і дозволить вам вибрати будь-яку доступну мережеву папку (для того, щоб це працювало, ви повинні бути підключені до мережі).

Крок четвертий

Сервер Mac ConnectНа цьому етапі вам доведеться використовувати необхідну інформацію для входу та паролі для підключення, тому переконайтеся, що вони вам під рукою. Після підключення обов’язково додайте сервер до списку обраного за допомогою кнопки «плюс», щоб наступного разу було простіше підключитися.

Крок п'ятий

Після успішного з’єднання вам може бути запропоновано вибрати певну папку. Просто виберіть відповідну папку та виберіть гаразд. Папка відкриється, і на робочому столі з’явиться піктограма папки, пов’язана з вибраним вами мережевим диском, принаймні до відключення, тоді папка зникне.

Вирішення проблем

Ваша спроба картографування зазнала невдачі? Це може статися через проблеми з мережею, проблеми з безпекою та низку інших причин. Пропонуємо зв’язатися із системним адміністратором або пов’язаною з ним посадою та пояснити проблему. Тим часом перевірте, чи потрібна вам папка знаходиться в мережі, яку ви приймаєте. Багато організацій часто жонглюють з'єднаннями комп'ютера з комп'ютером, доступом до даних сервера та кількома хмарними службами одночасно. Це може спричинити заплутаність, тому невелике підтвердження часто може суттєво допомогти, якщо ви хочете завітати додому щодо основної проблеми.

Останні повідомлення