Ось чому сьогодні Twitter знизився на годину раніше

Повідомлення про помилку, яке показує, що Twitter не працює Користувачі бачили це повідомлення про помилку майже годину, коли Twitter не працював.

Twitter нарешті повернувся до мережі після того, як пізно вранці в четвер пішов для користувачів по всій земній кулі. Годинний зрив зробив Twitter останньою великою мережею соціальних медіа, яка вийшла з мережі за останній місяць. Ви можете звинуватити свою відсутність твітів у "внутрішній зміні конфігурації", сказав Твіттер.

"Відключення відбулося через внутрішню зміну конфігурації, яку ми зараз виправляємо", - написала компанія на своїй сторінці стану. "Деякі люди можуть знову отримати доступ до Twitter, і ми працюємо над тим, щоб Twitter був доступний усім якомога швидше".

Настільний сайт Twitter, здається, знову запрацював близько 12:45 вечора. PT. Tweetdeck також працював, хоча деякі користувачі все ще повідомляли про залишкові проблеми. До 14:10 PT, Twitter сказав, що це резервне копіювання для більшості користувачів.

"Ми працюємо над тим, щоб найближчим часом досягти 100%", - написав Twitter.

У власному обліковому записі Twitter просто написано "Пропустити нас?" після резервного копіювання сайту.

сумуємо за нами?

- Twitter (@Twitter) 11 липня 2019 р

"Зараз ми розслідуємо проблеми, з якими люди мають доступ до Twitter, і ми будемо інформувати вас про те, що відбувається на нашій сторінці статусу", - заявила прес-секретар Twitter Ліндсі МакКаллум раніше Digital Trends у четвер, поки служба ще не працювала.

Як повідомляє DownDetector.com, користувачі почали повідомляти про проблеми з доступом до веб-сайту Twitter та мобільних додатків близько 11:46 за тихоокеанським часом. З тих пір більше 100 000 користувачів повідомили про відключення.

Користувачі, які намагаються отримати доступ до Twitter на робочому столі, можуть побачити лише сторінку помилки із повідомленням "Щось технічно не так", коли ви намагаєтесь отримати до неї доступ. TweetDeck також виявився недоступним.

Згідно з даними DownDetector, відключення вплинуло на користувачів у Північній Америці, Європі та Азії.

Це відключення є останнім із низки серйозних збоїв у обслуговуванні протягом літа. Раніше в четвер Reddit запустився для користувачів настільних комп'ютерів на кілька годин. Минулого тижня Facebook разом з Instagram та WhatsApp перестали працювати належним чином протягом майже 12 годин. Навряд чи перебої будь-яким чином пов’язані.

Зазвичай люди ходять до Twitter, щоб скаржитися, коли їхня соціальна мережа не працює. Натомість деякі вирішили опублікувати їх у розділі коментарів на сторінці статусу DownDetector у Twitter, де користувачі почали публікувати хитрі жарти - майже як у Twitter.

Як тільки Twitter повернувся в Інтернет і знову нормально працював, користувачі швидко почали жартувати з приводу відключення.

Я думав про стільки хороших твітів за останню годину (1/56)

- Елізе Фолі (@elisefoley) 11 липня 2019 р

Коли Twitter не працював, мені фактично довелося зв’язатись із членами моєї сім’ї, які відвідують, і я ніколи цього не пробачу.

- Бенджамін Сімон (@BenjaminJS) 11 липня 2019 р

Ми відстежуватимемо відключення на випадок, якщо Twitter повернеться в автономному режимі, і оновимо цю публікацію останніми повідомленнями про зриви.

Останні повідомлення