Як користуватися Google Meet

Google Meet - це послуга відеоконференцій Google, яка дозволяє одночасно спілкуватися в чаті до 100 осіб (або до 250 осіб у вибраних бізнес-планах). Найкраще в сервісі - це те, що він безкоштовний у користуванні, а всі відеозустрічі шифруються під час передачі, щоб запобігти тому, щоб хтось підглядав ваші розмови. Дотримуйтесь цього посібника, щоб точно дізнатись, як користуватися Google Meet та розпочати зв’язок із друзями, родиною та колегами.

Примітка. До вересня 2020 року Google пропонує всі свої вдосконалені професійні функції безкоштовно, включаючи більші зустрічі та функції запису. Якщо ви почнете зараз, ви матимете доступ до цих інструментів. Але вони зникнуть після вересня, якщо ви не використовуєте платну версію інструменту (або якщо Google не продовжить угоду).

Розпочніть відеозустріч Google Meet

Якщо ви починаєте конференцію Google Meet, ви можете виконати ці дії, щоб розпочати. Зверніть увагу, що для початку вам знадобиться обліковий запис Google або G Suite. Якщо ви використовуєте службовий обліковий запис G Suite, адміністратор повинен увімкнути послугу, перш ніж ви зможете її використовувати. На даний момент Google Meet підтримує веб-браузер Chrome, а також Mozilla Firefox, Microsoft Edge та Apple Safari. Крім того, Google Meet можна використовувати на пристроях iOS та Android.

Mac або ПК

Якщо ви перебуваєте на комп’ютері Mac або Windows, ви можете слідувати цим інструкціям, щоб розпочати відеозустріч Google Meet. Обов’язково використовуйте один із сумісних веб-браузерів, як уже згадувалося вище.

Крок 1: Відвідайте веб-сайт Google Meet.

Крок 2: Натисніть будь-який Приєднуйтесь або Розпочніть зустріч.

Крок 3: Якщо буде запропоновано, введіть псевдонім наради (для користувачів G Suite).

Крок 4: Клацніть на Приєднуйся зараз кнопку.

Щоб запросити людей на вашу відеозустріч Google Meet, натисніть кнопку Подробиці наради в нижньому лівому куті. Потім скопіюйте посилання та поділіться ним із усіма, до кого ви хочете приєднатися. Крім того, ви можете натиснути Додати людей кнопку (відображається як особа із символом плюса) у верхньому правому куті, а потім виберіть Запросити та введіть електронну адресу людини.

Android або iOS

Якщо ви використовуєте мобільний пристрій під управлінням Android або iOS, ви можете слідувати цим інструкціям, щоб розпочати відеозустріч Google Meet. Перш ніж розпочати, переконайтеся, що ви завантажили офіційний додаток Google Meet з магазину Android Play або iOS AppStore.

Крок 1: Відкрийте Знайомтесь додаток.

Крок 2: Торкніться значка Нова зустріч кнопка (відображається як символ плюса).

Крок 3: Якщо буде запропоновано, введіть псевдонім наради (для користувачів G Suite).

Крок 4: Торкніться Приєднуйтесь до зустрічі.

Щоб запросити людей на вашу відеозустріч Google Meet, торкніться значка Інформація кнопка (i), а потім виберіть Поділитися варіант. Виберіть спосіб передачі інформації про зустріч своїм друзям, родині чи колегам.

Приєднання до відеозустрічі Google Meet

Райлі Янг / Цифрові тенденції

Існує досить багато різних способів приєднатися до відеозустрічі Google Meet. Ми розглянемо найпопулярніші варіанти, у тому числі всередині Gmail, з Календаря Google, використовуючи URL-адресу посилання на зустріч та за допомогою телефону. Виконайте наведені нижче дії на основі того, як ви хочете приєднатися до відеозустрічі Google Meet.

З Gmail

Крок 1: Відвідайте веб-сайт Gmail.

Крок 2: Ліворуч натисніть Приєднуйтесь до зустрічі.

Крок 3: Введіть отриманий код зустрічі або псевдонім.

Крок 4: Клацніть на Приєднуйтесь кнопку.

Одним вдосконаленням, яке Google зробив у процесі Gmail, є створення спеціальної вкладки Meet у програмі Gmail для мобільних пристроїв. Якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм, тепер ви можете перейти до розділу «Зустріч», щоб перевірити запрошення на зустрічі та приєднатися до нарад, не відкриваючи новий додаток чи вкладку. Це також дозволяє дуже легко приймати запрошення.

З Календаря Google

Крок 1: Відкрийте свій календар Google.

Крок 2: Знайдіть подію та натисніть на неї.

Крок 3: Виберіть Приєднуйтесь до Google Meet варіант.

Крок 4: Клацніть, Приєднуйся зараз.

З посилання на зустріч (URL-адреса)

Крок 1: Знайдіть URL-адресу посилання на зустріч, надіслану вам.

Крок 2: Натисніть на URL-адресу Google Meet.

Крок 3: Зачекайте схвалення для допуску до засідання, якщо потрібно.

З телефону

Крок 1: Знайдіть номер телефону, наданий для вашого Google Meet.

Крок 2: Наберіть номер телефону на своєму телефоні.

Крок 3: Коли з'явиться запит, введіть наданий PIN-код, торкніться значка # кнопку.

Параметри для зміни під час наради

Google Meet

Google дозволяє змінювати певні налаштування під час відеодзвінка Google Meet, наприклад макет, надані підписи та контроль над мікрофоном та камерою. Це найпоширеніші дії.

Змінити вигляд наради

Крок 1: Перебуваючи на ПК або Mac, клацніть на Більше (три вертикальні крапки), а потім натисніть ЗмінаМакет.

Крок 2: Тут ви можете вибрати з колекції переглядів - автоматичний, кахельний, прожектор та бічна панель.

Крок 3: Вибравши макет, він буде збережений для наступного разу, коли ви будете використовувати Meet.

Перегляд субтитрів

На ПК, Mac, Android або iOS пристрої натисніть [CC] кнопка субтитрів, щоб увімкнути або вимкнути субтитри англійською мовою; ця кнопка може бути прихована під Більше кнопка (три вертикальні крапки).

Презентуйте якісне відео

Meet також може показувати високоякісне відео з включеним звуковим вмістом під час наради. Сюди входять відео YouTube, GIF-файли, анімація та інші засоби масової інформації, які, можливо, вам знадобляться як путівники, приклади чи навчальні посібники. Однак він працює лише через Chrome, тому вам доведеться використовувати браузер Chrome, намагаючись це зробити.

Крок 1: Для початку на зустрічі виберіть Присутні зараз і виберіть Вкладка Chrome зі списку опцій.

Крок 2: Потім у програмі Meet з’являться відкриті вкладки Chrome, з яких ви маєте вибрати. На цей момент рекомендується заздалегідь підготувати вкладку Chrome із вашим відео чи іншим носієм. Виберіть потрібну вкладку, переконайтеся, що Поділіться аудіо параметр увімкнено та виберіть Поділитися.

Крок 3: Тепер ви можете відтворювати відео на вкладці, і всі його зможуть побачити та почути.

Надіслати повідомлення чату

Крок 1: На ПК, Mac, Android або iOS пристрої клацніть на Чат кнопки (іноді відображається у вигляді крихітної текстової бульбашки).

Крок 2: Введіть повідомлення, яке ви хочете надіслати до кімнати, і натисніть на Надіслати кнопку (відображається у вигляді невеликого паперового літачка).

Представте свій екран

Крок 1: На ПК, Mac, Android або iOS пристрої клацніть на Більше (три вертикальні крапки), а потім клацніть на Справжній екран і натисніть Почати трансляцію починати.

Крок 2: Щоб припинити презентацію, поверніться до Google Meet і натисніть Зупинити трансляцію.

Записати зустріч

Крок 1: На ПК або Mac натисніть кнопку Більше (три вертикальні крапки), а потім натисніть Запис зустрічі.

Крок 2: Щоб зупинитися, повторіть кроки та натисніть Зупинити запис.

Крок 3: Зверніть увагу, що учасники отримуватимуть повідомлення, коли хтось почне запис зустрічі. Крім того, відеозапис буде збережено на вашому Google Drive для подальшого пошуку.

Увімкніть шумопоглинання

Крок 1: Meet може використовувати А.І. щоб відфільтрувати звуки, які не є голосами. Ви можете увімкнути цю функцію, вибравши три крапки Налаштування меню, вибираючи Аудіота увімкнення Пониження шуму.

Крок 2: Це не повинно впливати на будь-які інші голоси, включаючи голоси радіо та людей в одній кімнаті.

Зупиніть веб-камеру або вимкніть мікрофон

Крок 1: На ПК, Mac, Android або iOS пристрої клацніть на кругла кнопка мікрофона щоб вимкнути або увімкнути мікрофон.

Крок 2: Так само клацніть на кругла піктограма камери (відображається у вигляді вікна з трикутником з правого боку), щоб увімкнути або вимкнути веб-камеру.

Найближчі функції для шкіл та багато іншого

У найближчі місяці Google також додає різноманітні функції, спеціально розроблені для викладачів та студентів, хоча вони досить корисні для всіх. Очікувані ключові функції включатимуть:

  • Щойно хтось попросить приєднатися до наради - або “стукає” - він не зможе знову стукати, якщо модератор їх вигнає, а анонімним учасникам буде автоматично заблоковано приєднання до будь-якої зустрічі, позначеної освітою. Модератори також зможуть закінчити сеанс для всіх після закінчення заняття.
  • На зустрічі з освітою з’являється нова фонова функціональність, подібна до функцій Zoom. Люди зможуть розмити свій фон або замінити їх зображеннями. У разі необхідності функція керування модератора вимкне це.
  • Google буде розширювати можливості модерації, щоб вимкнути чати, одночасно відключити звук усіх учасників та уникнути повторного приєднання до наради без модератора - усіх ключових інструментів для використання Meet у налаштуваннях класу.
  • Meet матиме нову функцію підняття рук, яка дасть студентам або членам команди можливість мовчки вказати, що їм є що сказати.
  • Групі буде доступна спільна дошка для обміну ідеями.
  • Підписи будуть доступні різними мовами для багатомовних класів.
  • Модератори з освітньою версією Meet також матимуть доступ до додаткової корисної аналітики, включаючи записи про те, які студенти приєдналися до занять, кімнати для виборів та опитування.

Чи збільшити масштаб краще, ніж Google Meet?

Google Meet і Zoom - це рішення для відеоконференцій, які надають подібні функції. Найбільш видатними особливостями є ціноутворення. Google Meet є абсолютно безкоштовною для участі до 100 учасників одночасно протягом 60 хвилин. Для Zoom також доступна безкоштовна опція, яка дозволяє одночасно брати участь до 100 учасників протягом 40 хвилин. Час на обидві послуги може бути продовжений, але для цього потрібна щомісячна або річна передплата. Крім того, Zoom раніше мала проблеми з конфіденційністю, що змусить деяких почуватись комфортніше, довіряючи свої відеомоменти Google.

Останні повідомлення