Як побудувати кемпер-фургон - покрокове керівництво, поради та багато іншого

Як побудувати кемпер Van Adventureco FB 2 Advanture Co. Ви хочете вирушити в пустелю, не лише з рюкзаком та згорнутим спальним мішком. Можливо, ви хочете пізнати природу, або дочекатися апокаліпсису. У будь-якому випадку, вам потрібні всі домашні зручності ... або принаймні більшість із них. В основному, вам потрібен кемпер.

Кемпер-фургони сидять десь між наметами та традиційними автофургонами, пропонуючи переваги автомобіля без надмірної навалки. Спеціалізовані компанії створили вражаючі бурові установки для клієнтів, які не вимагають грошей, але також можливо побудувати власний кемпер на більш розумний бюджет. Ось як побудувати кемпер.

Виберіть транспортний засіб

По-перше, вам знадобиться транспортний засіб для переобладнання. Повнорозмірних мікроавтобусів, таких як Mercedes-Benz Sprinter, Ford Transit або Econoline, або Chevrolet Express, є відносно багато і пропонують внутрішній простір, необхідний для житлових приміщень. Якщо ви купуєте вживані, переконайтеся, що транспортний засіб у доброму стані. Виправлення механічних проблем просто додасться до вашого списку справ.

Дизайн та випробування

Отримавши транспортний засіб, ви зможете детально планувати перетворення. Розміри фургона визначатимуть внутрішню обстановку, але вам також потрібно врахувати, що саме ви хочете від свого кемпера. Складіть список функцій, які ви хочете. Якщо ви плануєте взяти когось із собою у свої пригоди, отримайте також їх думку. Пошукайте “DIY camper van”, щоб отримати ідеї.

Ви можете знущатись над елементами інтер’єру, такими як ліжка та шафи, використовуючи картонні шаблони, щоб побачити, як все підходить. Навіть коли ви намагаєтеся встановити щось по-справжньому, пам’ятайте, що подібні проекти можуть мати певні спроби та помилки. Якщо щось не працює, рухайтеся далі.

Спорядження вашого фургона

Кемпер-фургон з’їсть добру частину вашого банківського рахунку, але немає необхідності, щоб це була бездонна грошова яма. Запам’ятайте частину “кемпер” і будьте простими. Піч Coleman готуватиме їжу так само добре для кемпінгу на базі мікроавтобусів, як і якщо б ви спали в наметі. Ви також можете спробувати займатися творчістю та переробляти дешеві предмети побуту.

Що стосується електрики, розглянемо сонячні панелі. Вам не доведеться витрачати гроші на утримання генератора, заправленого паливом, або боротьбу з шумом, який вони видають, а сонячна енергія є більш екологічною. Такі компанії, як AM Solar, виготовляють комплекти сонячних панелей для мікроавтобусів та фургонів, і їх відносно просто встановлювати.

Не йди сам

Як і в більшості саморобних проектів, Інтернет - ваш друг. Якщо ви не впевнені, з чого почати або як вирішити конкретний аспект свого проекту, знайдіть підручник YouTube або спробуйте залучити до спільноти інтернет-кемперів. Такі веб-сайти, як BuildACamperVan.com та DoItYourSelfRV.com, - лише кілька прикладів.

Геть туди

Коли у вас є готовий кемпер, ніщо не заважає вам досліджувати. Не будуйте цілий фургон лише для того, щоб він міг сісти у ваш під’їзд.

Останні повідомлення