Як утримати навушники iPod від заплутування

Apple-ipod-classicСкільки з вас постійно возиться з навушниками MP3-плеєра? Якщо ви схожі на мене, ви проводите добру хвилину-дві, працюючи в лабіринті шнурів і спостерігаючи за підвищенням артеріального тиску. І якщо ви також схожі на мене (і не дуже розумні, я можу додати), можливо, ви намагаєтесь зробити це на рухомому еліптичному майданчику в тренажерному залі - повірте мені, не робіть цього, якщо ви не дуже скоординовані.

Є кілька дуже хороших прийомів, які допоможуть вам не заплутувати мотузки; за винятком використання вершкового масла, звичайно. Ось деякі з наших улюблених:

Техніка метелика / Диявола Ріг: У Lifehacker є чудова стаття, в якій показано, як можна застосувати техніку з в’язального слова, щоб обернути навушники для зберігання. Скористайтеся своїм покажчиком та мізинцем і зробіть знак «повісись» або «шака» (якщо ви серфер, або з Гавайських островів, або вас звуть Дена, і ви стажер в Digital Trends - жартуєте) і обмотайте кабель навколо них перехрещування пальців кожного разу - подібно до того, що ви робите з подовжувачем. Коли у вас залишиться 6-8 дюймів кабелю, обмотайте його кілька разів по центру, а залишковий кабель протягніть по центру. LifeHacker називає цю техніку Рогами Дияволів. Ви можете назвати це болем у попі.

Відео Howcast: У Howcast є чудове відео, яке демонструє техніку обгортання та зберігання навушників; для цього потрібно буде трохи потренуватися, але це виглядає досить міцно і робить вас схожим на професіонала.

Бездротові навушники: Просте рішення - просто позбутися кабелів. Існує безліч бездротових навушників Bluetooth, якими ви можете користуватися. Проблема полягає в тому, що більшість з них громіздкі і в деяких ситуаціях, як, наприклад, у тренажерному залі, їх можна носити з собою. Але привіт, жебраки не можуть бути селекторами, чи не так?

Різні контрацепції: Є всілякі вигадки, як-от старі дозатори таблеток, спеціальні іграшки лише для зберігання навушників, використання старої кредитної картки та вирізання щілини в ній, а потім обмотування шнура навколо картки. Особисто я ненавиджу подібні речі. Я ненавиджу носити їх із собою, і я думаю, що це марні витрати грошей.

Моє улюблене рішення: Просто обмотайте кабелі навколо проклятого програвача. Це працює у мене 90% випадків, і це легко виправити. До того ж, вам не доведеться згадувати дурних в’язальних або матроських вузлів.

Примітка редактора: На зображенні вище Apple зв’язала кабелі для навушників у вузол-метелик - це жарт.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found