Цей інструмент цитування в Twitter зберігатиме ваші наукові роботи, затверджені MLA

Twitter розширює кнопку клавіатури аварійних сповіщень

Студентам та викладачам технічної епохи більше не потрібно покладатися виключно на бібліотечні книги та використовувати машинописні телефонні картки (пам’ятаєте такі?), Щоб знайти книгу для цитування для наукової роботи чи дисертації в коледжі. Інтернет змінив гру ресурсів і набагато полегшив доступ до надійних та добре обізнаних ідей - студенти тепер можуть цитувати інформацію з веб-сайтів і так, навіть із платформ соціальних мереж, таких як Twitter. Насправді Асоціація сучасної мови включила положення про цитування твітів у свій офіційний довідник:

Почніть запис у цитованому списку творів із справжнього імені автора та, у дужках, імені користувача, якщо вони відомі та відрізняються. Якщо відомо лише ім’я користувача, вкажіть його в поодинці.

Далі подайте весь текст твіту в лапки, не змінюючи великі літери. Закінчіть запис датою та часом повідомлення та носієм публікації (Tweet). Наприклад:

Атар, Сохайб (ДійсноВіртуально). "Вертоліт, що летить над Абботтабадом о 1 ранку (це рідкісна подія)". 1 травня 2011 р., 15:58 Твіт.

Дата та час повідомлення в Twitter відображають часовий пояс читача. Читачі в різних часових поясах бачать різний час і, можливо, дати в одному і тому ж твіті. Дата та час, які діяли для автора твіту, коли він був переданий, як правило, невідомі. Таким чином, дата та час, що відображаються у Twitter, є лише приблизними орієнтирами щодо часу твіту.

Коротше, ось як би виглядало ваше посилання у стилі MLA:

Прізвище, ім'я, ім'я (ім'я користувача). "Розмістіть тут весь твіт". Дата, час, твіт.

Досить просто, правда? Однак уявіть, що вам доведеться цитувати сотні твітів. Привіт, синдром зап’ястного тунелю! Для вирішення цього потенційно копіткого подвигу веб-розробник Бен Хедлунд створив Tweet2Cite, простий у використанні інструмент, який перетворює URL-адреси Twitter у правильно сформовані цитати. Він генерує текст у форматах MLA та APA, тому будь-який тип паперу, по суті, охоплюється.

Наприклад, якщо я пишу статтю про Інтернет та його вплив на галузь охорони здоров’я. Мені просто потрібно знайти джерело твіту, ввести його посилання в текстове поле та натиснути кнопку «Go»! кнопку.

tweet2cite

Майже відразу ж твіт, на який ви посилалися, з’явиться вбудованим на сторінку результатів, а потім відповідні цитати у стилі MLA та APA.

результати tweet2cite

"Я спочатку придумав ідею створення Tweet2Cite, прочитавши статтю про те, як MLA створив стандарт форматування для цитування твітів", - ділиться Хедлунд. “На момент читання статті я був сповнений навчанням веб-розробці. Я вирішив, що найкращий спосіб вчитися в цій галузі - це робити. Я шукав проект, який я міг би реалістично доповнити рівнем своїх знань, який би збільшив мої навички та задовольнив деякі потреби у світі; Я хотів, щоб мій проект був корисним ».

Хедлунд каже, що на розробку Tweet2Cite у нього пішло два дні. З того часу, як він вперше задумався про проект ще в травні, до того часу, коли насправді запрограмував його цього місяця, Гедлунд також розробив букмарклет. «З точки зору UX (букмарклет) було трохи краще, але з технічної точки зору (це) стало непрацездатним із останніми розробками браузера. Проект в цілому був досить важким для розробки, що змусило мене вчитися, але не настільки складним, що я натрапив на нездоланну стіну ».

Tweet2Cite - це інструмент, який може бути надзвичайно корисним як для науковців, так і для журналістів - завдяки спрощенню цитування Twitter як джерела, він повинен надихнути більшу кількість людей по праву надавати кредит там, де це потрібно. Окрім твітів, як у MLA, так і в APA, схоже, є пропозиції щодо цитування публікацій у Facebook. Незважаючи на те, що захоплення генерацією посилань на Facebook здається наступним кроком для Гедлунда, він каже, що на даний момент він хотів би зосередити свою увагу на публікаціях у Twitter. «Мої поточні плани - додати більше варіантів формату посилань на твіт (посилання на Вікіпедію, стиль Чикаго тощо), можливо, додати функціональність облікових записів користувачів, щоб забезпечити постійну історію для кожного користувача сайту, вивчити шляхи покращення UX для мобільних користувачів , і почати грати із способами, якими я можу відображати тенденції, які я бачу в даних, навколо яких твіти, як правило, цитуються », - пояснює Хедлунд. Для того, щоб у майбутньому включити функціональність цитування Facebook, Хедлунд каже, що йому потрібно буде поглянути на API соціальної мережі та побачити, як він може застосувати подібне рішення.

Останні повідомлення