Як змусити Mac і ПК грати разом

Як дістати Macs-і-PC-щоб пограти приємно-разом

Microsoft і Apple завжди були конкурентами на якомусь рівні, і в результаті їх шанувальники часто містять трохи цього старого конкурентного духу. Нерідкі випадки, коли покупці Mac стають лоялістами за одну ніч, але Windows також має закріплений батальйон фанатів.

Зважаючи на ситуацію, майже неприродно думати, що - * задихайтесь * - хтось може мати як ПК із Windows, так і Mac. Ви уявляєте нерв? В тому ж господарстві! Проте це трапляється. Насправді, я сам маю ПК з Windows, а також MacBook, і до цих пір один не вбив іншого (або мене), поки я спав.

З урахуванням цього, примусити двох грати приємно може зайняти деякий час. Проблеми з сумісністю файлів, програмного забезпечення та обладнання не такі вже й погані, як десять років тому, але вони існують. На щастя, є способи їх подолання.

Подолання старомодних проблем сумісності файлів

Був колись, коли спроби перемістити файл між ПК та Mac були справжніми клопотами. Програмне забезпечення на кожному кінці було надзвичайно різним, тому файли, збережені на Mac, часто не можна було відкрити в Windows без певної форми перетворення.Помилка-мультфільм

Сьогодні ця проблема зменшилась. Однак дві операційні системи продовжують використовувати різні файлові системи. Windows покладається на NTFS, тоді як OS X використовує HFS Plus.

Це не впливає на фактичну сумісність файлів. Документ Word, написаний на Mac за допомогою HFS Plus, можна відкрити на файловій системі NTFS з ОС Windows. Проблема полягає в способі передачі файлів. Маки можуть читати файли на диску NTFS, але не можуть писати на диски NTFS, тоді як Windows не може ні читати, ні писати на диски HFS Plus. Якщо ви зазвичай використовуєте фізичний носій для передачі файлів, це може стати каменем спотикання.

Яке рішення? Отримайте FAT ... 32. Ця файлова система, яка використовувалась Windows ще в епоху Windows 95/98, є сумісною для читання / запису як з Windows, так і з Mac OS X. Накопичувачі та зовнішні жорсткі диски, відформатовані за допомогою FAT32, будуть сумісні з обома системами. Проблему вирішено правильно?

Сумісність програмного забезпечення продовжує розчаровувати

Програмне забезпечення все ще залишається місцем сумісності між Mac і ПК. Код будь-якої операційної системи все ще залежить від розробника.

Дебют Microsoft для Office для Mac став єдиною важливою зміною сумісності програм, яка нещодавно відбулася (і навіть це сталося багато років тому), але це було важливо. Базові завдання щодо продуктивності тепер набагато легше виконувати, якщо ви є власником обох платформ, оскільки у вас буде набір знайомих та сумісних програм, доступних на обох.

Windows-7-і-Mac-OS

Однак майже загальновірно, що ви повинні купувати версії для Windows та Mac окремо, що може нашкодити вашій кишені. Важливим винятком є ​​Steam для Mac. Ця ігрова платформа забезпечує геймерам копію відеоігри як для Windows, так і для Mac (якщо версія Mac доступна), коли вони купують назву.

Синхронізація файлів між системами

Програмне забезпечення для синхронізації файлів - це благословення, якщо у вас є кілька комп’ютерів, але для тих, хто володіє як ПК, так і комп’ютером Mac, проблеми сумісності програмного забезпечення є перешкодою. Програмне забезпечення для синхронізації часто підтримує лише одну платформу чи іншу.

Дивно, але одне з найпростіших рішень походить від Microsoft. Компанія пропонує програму під назвою Windows Live Mesh, яка може використовуватися для синхронізації файлів між системами, і вона має версію як для ПК, так і для Mac. Я особисто користувався цим і виявив, що він працює добре - і це абсолютно безкоштовно, незалежно від того, скільки даних вам потрібно синхронізувати.

Інший варіант - це будь-яка послуга, яка базується на хмарі. Dropbox - найпоширеніший приклад, але подібних пропозицій існує маса. Однак вам зазвичай потрібно платити, коли ваші потреби в сховищі перевищують певний момент, оскільки файли зберігаються в хмарі, а не на ваших комп’ютерах.

Навігація браузерами

Вибір основних браузерів, доступних для ПК та Mac, практично однаковий. Обидва вони мають доступ до Chrome, Firefox та Safari. Єдиною опцією, якої не вистачає в OS X, є Internet Explorer, але я сумніваюся, що хтось із Mac турбується.

По-перше, хороші новини. Safari, Chrome і Firefox приблизно однакові як в Windows, так і в OS X. Якщо ви використовували будь-який із цих браузерів в одній операційній системі, він буде миттєво впізнаваний в іншій.

Тепер погані новини. Якщо ви любитель розширень, то тут і там можуть зіткнутися з проблемою, оскільки сумісність розширень не завжди поширюється між операційними системами. Це ніяк не можна обійти. Це обмеження, з яким вам просто доведеться жити.

Спільний доступ до мережі

В минулому і Apple, і Microsoft докладали зусиль, щоб їхні комп'ютери працювали краще разом. Однак мережа все ще може бути проблемою.

Якщо ви ввімкнете спільний доступ до файлів на будь-якій машині Windows із XP або новішою версією, це повинно бути автоматично виявлено Mac OS X та відображено як пристрій у Finder. Якщо ви цього не бачите, перевірте налаштування спільного доступу на панелі Системні налаштування. Можливо, його заблокували.

iMacWindows також може виявляти системи Mac OS X, хоча в деяких випадках це може бути не автоматично. Відкрийте розділ Спільний доступ у Системних налаштуваннях, перейдіть до Спільний доступ до файлів і натисніть опції. Переконайтеся, що встановлено прапорець «Поділитися файлами та папками за допомогою SMB» та що з’являється галочка біля окремих облікових записів OS X, якими ви хочете поділитися. Потім ви можете отримати доступ до спільних файлів у цих облікових записах, перейшовши у вікно Мережа, відкривши свій Mac і ввівши належне ім’я користувача та пароль.

Хоча перед покупкою слід завжди перевіряти, більшість продуктів, що підключаються до мережі, працюють як з Windows, так і з OS X, тож у вас не повинно виникнути проблем із використанням NAS з жодною з них. Наприклад, Time Capsule від Apple може взаємодіяти з обома операційними системами.

Вирішення периферійних проблем

Вхідні периферійні пристрої, такі як миші та клавіатури, зазвичай працюють на базовому рівні з Windows або Mac, незалежно від пристрою. Це диво в plug-n-play.

Однак конкретні функції можуть бути не функціональними, як правило, зі зрозумілих причин. ПК та Mac мають дещо іншу розкладку клавіатури та підтримують різні функції мультитач. Ви можете дещо компенсувати це, відрегулювавши налаштування клавіатури та миші на Mac, або скориставшись Microsoft Keyboard Layout Creator для Windows.

З іншими периферійними пристроями не так просто працювати. Зовнішні жорсткі диски та мережеві диски повинні бути відформатовані у форматі FAT32, якщо вони мають бути спільними, як рекомендувалося раніше. Більшість принтерів працюватимуть з обома операційними системами, але спочатку слід перевірити, а також перевірити функціональність мережі та бездротового друку, якщо це підтримується.

Дисплеї також будуть працювати з будь-якою операційною системою, але, можливо, вам доведеться придбати адаптер. Комп’ютери та дисплеї Apple покладаються на DisplayPort (і нещодавно Thunderbolt), який часто не можна зустріти на комп’ютерах з ОС Windows.

Сумісність зі смартфонами

Деякі користувачі припускають, що продукти Apple працюють лише з продуктами Apple, і відкидають усі інші. Як результат, вам доведеться купувати iPhone, якщо у вас Mac, і навпаки.

Це неправда. IPhone добре працює з ПК або Mac, якщо у вас встановлений iTunes. Однак є кілька обмежень. Наприклад, ви не можете синхронізувати з iCal, оскільки він не існує в Windows. Вам доведеться скористатися такою альтернативою, як Google Calendar.

Android також працює з будь-якою платформою. Багато його функцій синхронізації залежать від браузерних служб Google, які працюють з будь-якою операційною системою, що підтримує сучасний веб-браузер. Ви можете використовувати DoubleTwist для синхронізації музики замість iTunes. Переміщувати файли теж легко, оскільки ви можете підключати пристрої Android через USB до Windows або OS X.

Запуск Windows на Mac і навпаки

Apple відверто прийняла ідею запуску Windows на своїх комп’ютерах і пропонує менеджер завантажень під назвою Boot Camp. Якщо ви хочете встановити Windows на свій Mac, ви можете зробити це через Boot Camp. Це добре задокументований процес із простими інструкціями.

Після встановлення Windows працює так, як ви очікували, хоча це може бути трохи незручно. Ви все ще будете використовувати розкладку клавіатури Mac та мишу Mac (лише за допомогою однієї кнопки). Apple компенсує це, пропонуючи налаштовані елементи керування, які дозволяють користувачам імітувати вхід, який не підтримується периферійними пристроями Mac.

HP-ПК

Встановити OS X в систему Windows не так просто. Оскільки Apple продає лише обмежену кількість систем, вони розвивають обмежену підтримку драйверів, а це означає, що вам доведеться будувати ПК із апаратним забезпеченням, подібним до Mac. Вам також знадобиться сторонній помічник із завантаження, який допоможе вам встановити OS X на машині Windows, оскільки програма встановлення за замовчуванням відмовиться працювати.

Інший варіант - віртуалізація. Таке програмне забезпечення, як VMware, може імітувати окреме апаратне середовище на вашому комп'ютері, дозволяючи встановити окрему операційну систему. Щоб використовувати це, вам знадобиться як програмне забезпечення для віртуалізації, так і процесор, який його підтримує. Користувачі Windows можуть завантажити безкоштовну програму SecurAble для перевірки підтримки. Користувачам Mac потрібно відкрити термінал і ввести наступне.

sysctl –a | egrep –i “vmx”

У наведеному нижче списку скорочень VMX буде перелічено, якщо у вас є підтримка віртуалізації.

Сфера необхідного виходить за рамки цього посібника і постійно змінюється, тому я пропоную пошукати в Google “Hackintosh”, щоб спробувати знайти найновіші рекомендовані конфігурації обладнання та найновіші хитрощі.порушені_обіцянки

Вони ніколи не будуть найкращими друзями, але ...

Маки та ПК ніколи не працюватимуть у повній гармонії, доки існують обидва. Це різні машини з різними операційними системами та різним обладнанням. Я сумніваюся, що ви коли-небудь зможете скористатися сумісним із Windows програмним забезпеченням та встановити його на Mac або встановити OS X на ПК, не використовуючи кілька хакерів.

Однак для типового повсякденного використання вони обидва уживаються. Передача файлів між ними проста, і найпоширеніші файли (наприклад, файли документів та зображень) можуть оброблятися програмним забезпеченням на обох машинах. Мережева периферія також добре працює на обох. Якщо ви користувач Windows, який думає придбати Mac - або навіть власник Mac, який хоче придбати ПК - не дозволяйте проблемам сумісності стримувати вас.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found