Як дивитись 24 години Ле-Ману в Інтернеті

як не відставати від 24 годин ле-ман онлайн дивитися Джейсон Коулз / 123RF Кажуть, що повільно і стабільно перемагає в перегонах, але Езоп ніколи не бачив Porsche.

Цими вихідними виповнюється 85-й внесок 24-ї години Ле-Мана, найстарішої у світі гонки на витривалість спортивних автомобілів у світі. Вірна за своєю назвою, гонка - це цілодобовий біг на витривалість на Circuit de la Sarthe, приблизно 8,5-мильній трасі в Ле-Мані, Франція. Виграє машина, яка проїде найбільшу відстань за ці 24 години. Як одна з трьох подій, що утворюють Потрійну корону автоспорту - поряд з Індіанаполісом 500 та Гран-прі Монако - Ле-Ман є одним з найпрестижніших змагань у світі.

На відміну від багатьох перегонів, Ле-Ман - це не просто перевірка швидкості. Через виснажливі години, що беруть участь, виробники, які беруть участь у перегонах, повинні проектувати свої машини з огляду на міцність та економію палива. Кожна команда виставляє трьох водіїв, які обертаються протягом всієї гонки. Ле-Ман також є вітриною деяких найбільш аеродинамічних автомобілів. Circuit de la Sarthe має численні довгі, прямі ділянки, де машини, які можуть підтримувати високу максимальну швидкість, можуть швидко набирати кілометри.

Спортивні події - це завжди драматичний етап, і проведення цього року Ле-Мана не є винятком. Поле автомобілів розширено до 60, і конкуренція серед найкращих команд буде особливо жорстокою. Тойота програла минулорічну гонку Porsche лише з кількома запасними хвилинами, тож можете поспоритись, що команда повернеться цього року з помстою. Audi вийшов з перегонів, а це означає, що лише дві команди виробників виходять на подіум.

Перегони починаються в суботу о 9 ранку за північноєвропейським часом. Ось наш путівник, як слідкувати за висвітленням перегонів.

Fox Sports Go

Поки Fox Sports буде періодично транслювати подію на кабельних каналах Fox Sports 1 та 2, постійне висвітлення буде доступне через Fox Sports GO. Окрім перегляду через веб-сайт, ви також можете завантажити офіційний мобільний додаток, якщо хочете переглянути актуальну стрічку про перегони або переглянути її на своєму смартфоні чи планшеті. Потік також включатиме кадри з автомобільних камер.

Android iOS

Веб-сайт Ле-Мана

Як і слід було очікувати, офіційна організація Ле-Ман пропонує одне з найкращих виступів на змаганнях навколо цілодобової події. Завдяки великому висвітленню перед змаганнями на своїх сторінках у Facebook та Twitter, ви зможете встигати за усім і всіма Ле-Маном. Ви також отримаєте доступ до минулорічних результатів та списку участі у 2017 році, а також вартий уваги перелік усіх правил змагань.

Однак ви хочете перевірити відеосервіс організації, Ле-Ман, для фактичного висвітлення гонок. Тут ви зможете переглянути безліч інтерв’ю, новин та різного видання Ле-Мана, що веде до великої гонки. Як тільки гонка триватиме, канал буде мати прямий ефір в прямому ефірі англійською та французькою мовами, а також зображення з кожної 14 бортових камер. Більше того, спеціальні звіти будуть регулярно узагальнювати оновлення щодо різних класифікацій перегонів, надаватимуть більш пильний погляд на технічне побачення Мішлен та надаватимуть історичний контекст щодо змагань та витривалості автомобілів загалом.

FIA Race Pack

Міжнародна федерація автоспорту (FIA) - санкційне тіло Ле-Мана за 24 години - транслює всю гонку на своєму веб-сайті. Його Race Pack коштує 9,99 євро, що становить близько 11 доларів за поточним коефіцієнтом конверсії. За свою ціну шанувальники отримують прямий ефір, безперервне висвітлення всіх дій із проникливим коментарем та без реклами.

Race Pack - це чудовий спосіб спостерігати за перегонами, якщо у вас немає кабелю. Ви навіть можете відображати прямий ефір на своєму телевізорі, підключивши ноутбук за допомогою кабелю HDMI. Якщо Ле-Ман вас зачепить за перегони на витривалість, FIA дозволить вам транслювати решту сезону приблизно за 22 долари.

Ford Performance

Команда Ford Chip Team Ganassi бере участь не менше ніж у чотирьох GT в цьогорічних перегонах. Ford Performance дозволяє ентузіастам не відставати від кожного на своєму офіційному каналі YouTube. Синій овал буде жити протягом усього змагання з ексклюзивними кадрами з автомобільних камер і навіть поглядом на те, що відбувається в гаражі. Якщо ви коли-небудь хотіли побачити кадри зблизку механіків, що міняють гальмівні колодки за рекордний час, це подача, яку слід дивитись.

Радіо Ле-Ман

Якщо у вас не буде доступу до постійного відеопотоку, тоді Радіо Ле-Ман допоможе визначити слабкість. Відомий спортивний коментатор Джон Хіндхоу проводить щотижневі новини про автоспорт про гонку, і, як очікувалося, він готовий бути біля керма і під час великої гонки. Крім того, веб-сайт може запропонувати безліч подкастів, які висвітлюють кваліфікаційні гонки та основні гонки - усі вони доступні англійською мовою.

Чемпіонат світу з витривалості FIA

Якщо ви хочете отримувати найсвіжіші терміни та підрахунки очок, перейдіть на веб-сайт FIA World Endurance Championship. Тут ви матимете доступ до інших гонок на витривалість, які підпадають під серію чемпіонату світу з витривалості FIA. У ньому також є статті новин та оновлення щодо 24 годин Ле-Мана. Якщо ви хочете отримати ще більше інформації про серію змагань на витривалість, веб-сайт FIA - це чудовий ресурс.

Останні повідомлення