Instagram зламаний? Ось як повернути свій рахунок

Можливо, у вас є 100 підписників або, можливо, 100 000, але це відчуття занурення, коли ви розумієте, що ваш рахунок зламаний, є універсальним. Хакери в Instagram бувають декількох різних форм - деякі публікують новий вміст для своїх фоловерів, а інші змінюють адресу електронної пошти, пароль та ім’я користувача, щоб повністю заблокувати вас.

Якщо ви виявите себе жертвою злому в Instagram (як у недавньому, який перемикає вашу електронну адресу на російську), ось що ви можете зробити, щоб повернути свій рахунок.

Якщо вас зламали, але ви все одно можете увійти в систему

Якщо хтось інший публікує вміст у вашому обліковому записі, але ви все одно можете ввійти в систему, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви єдиний, хто має доступ. Першим кроком є ​​зміна пароля - або в налаштуваннях, або надіславши собі електронне повідомлення, щоб скинути логін.

Після того, як ви змінили свій пароль, перевірте доступ сторонніх розробників, щоб переконатись, що хакер чорної капелюхи (той, хто зловживає заради особистої вигоди чи чогось підлого) не публікує повідомлення з іншого джерела. Увійти в систему зі своєю інформацією в Instagram від сторонніх програм дозволяє вам робити такі речі, як автоматичне додавання ваших фотографій в Instagram на ваш веб-сайт, але залежно від сторонньої програми це може бути місцем для вразливостей. Увійдіть у свій обліковий запис на комп’ютері через Інтернет-браузер; на своїй сторінці профілю торкніться піктограми налаштувань (тієї, яка схожа на шестірню), а потім торкніться «авторизованих програм». На наступній сторінці натисніть "скасувати доступ" до будь-яких невідомих додатків. Або скасуйте весь доступ і знову пройдіть процес дозволів для програм, якими ви насправді користуєтесь.

Попередня Наступна 1 з 2 instagram зламав, що робити меню авторизованих програмinstagram зламав, що робити меню авторизованих програм 2

Якщо вас зламали, але ви не можете увійти

Стати жертвою більш хитрого хакера? Багато хакерів змінять ваш пароль, так що вам важко потрапити до вашого облікового запису. На сторінці входу натисніть "отримати допомогу щодо входу в систему", щоб перейти на сторінку скидання пароля. Ви можете використовувати оригінальний електронний лист або ім’я користувача тут.

instagram зламав, що робити img 9106 copyinstagram зламав, що робити img 9107 copy

Процес дещо відрізняється залежно від пристрою, яким ви користуєтесь - на Android вам потрібно буде торкнутися значка стрілки вгорі праворуч після введення свого імені користувача чи електронної пошти. У iOS такої стрілки немає, і ви переходите до наступного кроку. Натисніть «Потрібна додаткова допомога», і програма проведе вас через весь процес відновлення вашого облікового запису за допомогою електронної пошти або імені користувача для відновлення облікового запису.

Що робити, якщо хакери змінили вашу електронну адресу?

Найзлобніші хакери не просто змінять ваш пароль - вони змінять все, включаючи ваше ім’я користувача та електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом. І якщо у вас немає доступу до електронної пошти, пов’язаної з вашим обліковим записом, ви насправді не можете виконати жоден із наведених вище кроків. (Ну, ви можете, але ви просто надішлете електронне повідомлення про скидання пароля на ту електронну адресу, яку хакер прикріпив до вашого облікового запису).

Однак отримати доступ до повністю зламаного облікового запису неможливо. Першим кроком є ​​перевірити, чи є у вас електронна пошта всередині облікового запису електронної пошти, яка спочатку була пов’язана з вашим Instagram. Коли ви або хакер подаєте запит на зміну електронної пошти, ви отримаєте електронне повідомлення від Instagram; всередині цього електронного листа є посилання, на яке потрібно натиснути, якщо ви насправді не вимагали зміни електронної пошти. Перевірте свою небажану пошту та нещодавно видалені електронні листи, якщо ви не можете їх знайти. (Як приклад див. Зображення праворуч.)

Якщо у вас є електронна пошта, це посилання є найпростішим способом відновити доступ до вашого облікового запису. Однак деякі читачі повідомляють про хаки, які також отримали доступ до електронної пошти та видалили це повідомлення з Instagram. То що трапиться, якщо у вас немає цієї електронної пошти, і хакер змінив всю вашу інформацію?

Instagram має два додаткові варіанти разом зі сторінкою довідки про вхід. По-перше, якщо ви пов’язали свій обліковий запис Instagram із Facebook, ви можете використовувати Facebook, щоб змінити електронну адресу в Instagram. Якщо ви пов’язали свою сторінку Facebook із вашим обліковим записом Instagram, ви можете скинути свій пароль за допомогою Facebook. На пристрої Android натисніть "отримати допомогу щодо входу" на сторінці входу. Виберіть “вхід за допомогою Facebook” і використовуйте свої облікові дані Facebook, щоб увійти до свого облікового запису. На iOS, який уже ввійшов у програму Facebook, клацніть на посилання із піктограмою Facebook, на якій написано «продовжити як» з вашим іменем користувача Facebook. Зайшовши, ви можете перейти на сторінку налаштувань, щоб налаштувати свою електронну адресу та пароль.

Instagram також надішле вам текстове посилання для повернення у свій обліковий запис - опція для Android та iOS, яка працює лише для користувачів, які додали номер телефону до облікового запису. На сторінці входу натисніть «отримати допомогу щодо входу», потім торкніться опції телефону та введіть номер телефону у своєму обліковому записі Instagram.

Як захистити свій Instagram від злому

Повторне отримання доступу до вашого облікового запису може бути кошмаром, особливо коли хакер змінює дані, які зазвичай використовуються для відновлення облікового запису. Отже, як тільки ви повернетесь до свого облікового запису або перш ніж станете жертвою хакерства, що ви можете зробити, щоб захистити свій Instagram?

Спочатку увімкніть двофакторну автентифікацію. Хоча ця функція не є 100-відсотковою, вона легко налаштовується і може сильно стримувати хаки. На своїй сторінці профілю Instagram увійдіть у меню налаштувань (піктограма, яка схожа на шестірню - у додатку ви можете знайти її, торкнувшись значка меню трьома рядками). У меню налаштувань виберіть двофакторну автентифікацію в розділі параметрів конфіденційності та безпеки. Увімкніть цю функцію, щоб отримати код підтвердження, надісланий вам електронною поштою при спробі ввійти в систему за допомогою нового пристрою. Вам доведеться додати номер телефону до свого облікового запису, якщо ви цього ще не зробили, але додавання номера телефону - це ще один спосіб відновити зламаний рахунок.

Хакери також можуть легко отримати доступ до вашого Instagram, якщо вони отримають доступ до вашого облікового запису електронної пошти - тому переконайтеся, що і ваш Instagram, і ваша електронна пошта мають надійні паролі (не однакові). Часто міняйте свої паролі та дозволяйте лише стороннім програмам, які вам абсолютно необхідні та яким довіряєте.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found