Завантажте свої лози в Giphy і перетворіть їх у GIF-файли

giphy створює інструмент для перетворення винограду для GIF giphyvine picКористувачі, які хочуть знайти інше місце для передачі відео, створених ними у незабаром неіснуючому додатку Vine, сьогодні мають відповідь. Популярний додаток анімаційних зображень та база даних Giphy оголосив, що дозволить людям конвертувати свої лози у GIF-файли за допомогою сервісу з люб’язності.

Хоча спеціалізована та нішева база користувачів Vine забезпечила достатньо підстав для того, щоб Twitter придбав послугу в 2012 році за 30 мільйонів доларів, успіх не витримав достатньо довго, щоб соціальна мережа підтримала службу обміну відео короткої форми, як було оголошено в Четвер. Незважаючи на те, що Giphy - це не пов’язана послуга і жодним чином не пов’язана з Twitter, минулого року Facebook звернувся з приводу можливого придбання чи інвестиції.

Незважаючи на те, що Giphy пропонує послугу конвертації для розчарованих користувачів Vine, Twitter уточнив, що веб-сайт Vine.co не закриватиметься і буде виконувати функції цифрового архіву для відео. Інструмент імпорту Giphy - це не лише альтернативний метод збереження вмісту Vine, оскільки служба також перетворює вміст у GIF-файли, роблячи його сумісним із послугою Giphy.

"Якщо у вас є обліковий запис GIPHY, ви зможете передати всі створені вами лози за допомогою цього нового інструменту, який ми щойно закінчили", - йдеться у дописі від Giphy на Medium. "Наразі вони зможуть ділитися на GIPHY як GIF-файли, але у нас також є відео для вас (звукове та все), у вихідних даних, які ми зберігаємо для кожного Vine-to-GIF".

Щоб скористатися цим інструментом, просто увійдіть або зареєструйтеся в обліковому записі Giphy, скопіюйте та вставте URL-адресу у свій обліковий запис Vine, щоб імпортувати лози всього вашого профілю, а потім натисніть кнопку імпорту. Щойно імпорт усієї вашої бібліотеки завершиться, ви отримаєте електронний лист від Giphy.

Послуга дозволяє імпортувати лише один обліковий запис Vine для кожного облікового запису Giphy, але ви можете зв’язатись із Giphy, якщо у вас кілька облікових записів Vine, щоб імпортувати їх до одного облікового запису Giphy.

«Громада Vine сприяла справді особливому гумору та новаторству; GIPHY хоче забезпечити місце для існування цієї творчості. Ось чому ми створили інструмент для творців Vine, які хотіли б зберегти GIF-версії своєї особистої бібліотеки вмісту до свого облікового запису GIPHY ”, - йдеться на сайті. "Той же цикл ... новий формат."

Останні повідомлення