Як придбати Litecoin

як придбати Chesnot / GettyImages Будучи однією з найпопулярніших альтернативних криптовалют, Litecoin демонструє великий потенціал як накопичувач вартості та потенційний варіант інвестування - тим більше, що його ціна впала наприкінці 2017 року. Але для того, щоб бути з шанс отримати задоволення від будь-якого зростання вартості Litecoin в майбутньому, ви повинні знати, як придбати Litecoin. Ось про що йдеться в цьому посібнику.

Як і у інших криптовалют, існують різні способи їх придбання. Ви можете видобувати їх самостійно, але якщо ви хочете придбати Litecoin, це найкращі способи зробити це.

Покупка через біржу

Bitstamp

Для тих, хто тільки починає купувати криптовалюти, такі як Litecoin, або для тих, хто хоче придбати найпростіший спосіб, покупка на біржі - це, мабуть, найкращий спосіб. Незважаючи на те, що вони далеко не ідеальні, вони роблять для вас велику частину роботи і дають вам найшвидший та найпростіший доступ до найрізноманітніших криптовалют, і вам не потрібно бути практичним для самої торгівлі.

Вибір обміну може здатися складним, але це не повинно бути занадто сильним головним болем. Їх там дуже багато, і як спочатку купуючи криптовалюти, ви хочете вибрати саме ту, яка вам підходить. Деякі з найбільш усталених торгових платформ включають Coinbase, Kraken та Bitstamp, але Bitcoin.com має список усіх основних бірж, які ви можете просіяти. Якого б ви не вибрали, переконайтеся, що він добре встановлений, має страховку для покриття будь-яких потенційних збитків - і найголовніше в цьому випадку - насправді підтримує торгівлю Litecoin.

Коли ви заблокували, яку біржу ви хочете використовувати, наступним кроком має стати реєстрація. Більшість бірж працюють з веб-адреси, хоча деякі також пропонують сумісність програм для смартфонів, якщо хочете. Залежно від біржі, підписання може вимагати від вас надання певної форми посвідчення особи, але це лише для дотримання законів про боротьбу з відмиванням грошей. Потім вам потрібно буде поєднати свій банківський рахунок або дебетову картку з біржею - а в деяких випадках перерахувати кошти безпосередньо на ваш рахунок. Щойно ви це зробите, ви готові розпочати торгівлю.

Фактичний спосіб придбання Litecoin буде сильно залежати від біржі, яку ви використовуєте, але більшість з них зводиться до кількох простих варіантів. Ви хочете зробити "замовлення на придбання". Коли ви це зробите, певна сума вашої фіатної валюти (долари США тощо) буде переказана з вашого рахунку, а необхідна кількість Litecoin потім буде відправлена ​​на ваш гаманковий гаманець.

Основні замовлення на покупку, які іноді називають ринковими, роблять покупки для вас автоматично за найкращим ринковим курсом. Якщо ви хочете купувати лише за встановленою ціною, у деяких випадках ви можете замість цього розмістити “обмежене” замовлення, яке дозволяє вказати значення.

Якщо ви плануєте деякий час утримувати свій Litecoin або придбали особливо велику суму, ми рекомендуємо перенести його зі свого обмінного гаманця в щось більш безпечне. Незважаючи на те, що більшість усталених бірж добре захищені, DDOS-атаки, зайняті торгові періоди та хакі можуть спричинити проблеми з доступом до вашої криптовалюти. Переконайтесь, що ви чітко розумієте це, незалежно від того, використовуєте ви програмне забезпечення чи цифровий гаманець, це гарна ідея.

Купівля через пряму торгівлю

Коїнталь

Інший основний спосіб придбати криптовалюти будь-якого типу - безпосередньо у власників. Це трохи більше поза мережею, ніж біржі, але в кінцевому підсумку це просто означає, що ви можете чіткіше зрозуміти ціну та терміни торгівлі. Це означає бути активним присутнім на торгівлі та вручну відправляти кошти, але також утримує вашу валюту (усіх типів) подалі від будь-яких платформ, які можуть стати недоступними з будь-якої причини.

Пряма торгівля з Litecoin не така проста, як з біткойнами - просто не так багато платформ, які її підтримують. На щастя, Cointal обробляє однорангові транзакції для всього, від біткойна, до Litecoin і Ripple. Він також підтримує широкий спектр способів оплати, тому ви можете купувати Litecoin за допомогою Paypal, подарункових карток або прямого банківського переказу, серед іншого.

Щоб скористатися Cointal, перейдіть на домашню сторінку сайту та введіть або скільки доларів США ви готові витратити, або скільки Litecoin ви хочете придбати, і натисніть кнопку "знайти пропозицію". Потім вам буде представлений список доступних пропозицій, які ви можете перелічити за способом купівлі / продажу або способу оплати. Ви також можете ознайомитися з продавцями та подивитися на їх репутацію, відгуки та місцезнаходження.

Вибравши угоду, яка вам подобається, натисніть кнопку "купити" праворуч, і ви потрапите на відповідну сторінку угоди. Двічі перевірте деталі транзакції, а потім натисніть кнопку «Купити зараз», і ви потрапите на сторінку входу, після чого - якщо ви цього ще не зробили - вам потрібно буде створити обліковий запис.

Фактична специфіка операції залежить від вас та продавця, але достатньо сказати, що це передбачає надсилання їм платежу, який буде зберігатися в ескроу, поки вони відправлять вам Litecoin. Коли всі будуть задоволені, ваш новий Litecoin буде надісланий прямо на вибраний вами гаманець.

Покупки з іншими криптовалютами

Єдиний інший спосіб завоювати Litecoin - це обміняти його на іншу криптовалюту, таку як біткойн. Якщо у вас є деякі альтернативні токени, якими ви хочете торгувати, ви можете використовувати веб-сайти з обміну активами, такі як ShapeShift або Changelly, для більш автоматизованого використання. Ви також можете використовувати Paxful або справді Cointal, щоб здійснювати прямі операції з однією криптовалютою на іншу.

Для повного ознайомлення з цим процесом перегляньте наш путівник про те, як торгувати біткойнами для інших криптовалют.

Останні повідомлення