Поширені проблеми Netflix та способи їх усунення

Ви готові переглянути останній сезон Академія Парасольки на Netflix, але все це перестає працювати. Як ти будеш радуватись вихідними, якщо не дізнаєшся, що буде далі? Незалежно від того, чи виникають проблеми у Netflix, чи ваш пристрій спрацьовує, ми розглянемо деякі найпоширеніші проблеми та способи їх усунення. Від швидких виправлень до вдосконалених засобів правового захисту - ми допомогли вам.

Не знаєте, що дивитись далі на Netflix? Ми зібрали 50 найкращих фільмів та оригінальних серій, які ви можете транслювати прямо зараз.

Можливо, Netflix не працює

Як і будь-яка інша послуга потокового передавання, Netflix може мати власну проблему; проблема може бути поза вашим контролем. Щоб перевірити, чи зараз працює Netflix, ви можете відвідати його офіційну сторінку статусу. Крім того, ви можете перейти на популярний веб-сайт, такий як DownDetector.com, щоб перевірити наявність можливих відмов. Якщо ви собака в соціальних мережах, швидкий пошук за хештегом #netflixdown у Twitter може дати корисні результати.

Поширені проблеми Netflix та способи їх вирішення

Швидкі виправлення проблем Netflix

Netflix працює і працює, але ви все одно не можете підключитися - що з цим? Якщо проблема вирішена з вашого боку, ось кілька швидких виправлень, які ви можете спробувати. Почніть з нашої першої рекомендації, а потім перейдіть до наступної, якщо ваша проблема не буде вирішена. Сподіваємось, ми можемо повернути вас до наступного Король тигрів епізод лише з кількома спробами.

  1. Закрийте програму Netflix на своєму смартфоні або планшеті. Якщо ви в Інтернеті, просто закрийте веб-переглядач і повторіть спробу.
  2. Спробуйте перезапустити пристрій; незалежно від того, перебуваєте ви на настільному комп’ютері, ноутбуці, планшеті чи смартфоні, дотримуйтесь вікових порад - вимкніть і знову ввімкніть
  3. Спробуйте скинути налаштування маршрутизатора; може виникнути проблема з підключенням до Інтернету. Якщо ви не впевнені, як скинути налаштування маршрутизатора, дотримуйтесь нашої інструкції - ми обіцяємо, що це не надто складно.
  4. Оновіть програму. Якщо ви використовуєте Android або iOS, перейдіть до Play Store або App Store, щоб перевірити, чи вийшло нове оновлення.
  5. Нарешті, спробуйте видалити програму та перевстановити її.

Більш розширені виправлення

Якщо Netflix не працює, і вищезазначені швидкі виправлення не працюють, можливо, вам доведеться витратити трохи більше часу, заглиблюючись у проблему. Найбільш ймовірною причиною є ваш домашній Інтернет, тому почніть із запуску тесту на швидкість за допомогою веб-сайту, такого як Speedtest.net. Netflix перераховує такі рекомендовані швидкості для різних рівнів якості потокової передачі:

  • 3,0 Мб на секунду - Рекомендовано для якості SD
  • 5,0 Мб на секунду - Рекомендовано для якості HD
  • 25 Мб на секунду - Рекомендовано для якості Ultra HD

Щоб отримати докладнішу інформацію про тестування швидкості з’єднання вашого пристрою, ми рекомендуємо відвідати офіційний веб-сайт Netflix. Якщо все інше не вдається, ви можете зв’язатися зі службою підтримки Netflix, де вони зможуть працювати з вами над вашим питанням. Якщо Netflix не може вирішити проблему, ви також можете звернутися до служб підтримки вашого провайдера щодо проблем, які можуть вплинути на ваше з’єднання з Інтернетом.

Останні повідомлення