Остаточний посібник із семи версій Windows 10

Windows, Microsoft, обчислювальна техніка Microsoft PR Після оголошення сім різні версії Windows 10, деякі користувачі Інтернету сприймали коментарі своїм презирством до часто використовуваної системи випуску Microsoft, тоді як інші стверджували, що її широкі пропозиції необхідні для підприємств, які шукають розширені варіанти налаштування. У будь-якому випадку, безперечно важливо, щоб наші читачі розуміли цільову мету кожного видання - від Домашнього до Мобильного Підприємства.

Windows 10 Home

Призначена для повсякденного споживача, Windows 10 Home надає всі основні функції, які очікуються від ОС, для ноутбуків, настільних комп’ютерів та комп’ютерів 2-в-1, ідеально підходить для домашнього особистого використання.

У, здавалося б, нескінченних списках перших для майбутньої операційної системи, Windows 10 стане першочерговим наступником Internet Explorer під назвою Microsoft Edge (раніше названий Project Spartan). Незважаючи на те, що Windows 10 Home буде базовим варіантом для користувачів, які хочуть користуватися Інтернетом, новий майбутній Інтернет-браузер буде супроводжувати кожне видання майбутньої ОС. Для пристроїв, що підтримують дотик, Windows 10 Home буде сумісний з Continuum, що дозволяє користувачам орієнтуватися у функціоналах робочого столу із спрощеним виглядом та стилем мобільної платформи.

Поряд із очікуваними додатками загального призначення, такими як Фотографії, Карти, Пошта, Календар, Музика та Відео, Windows 10 Home початкового рівня навіть додасть інтеграцію Xbox One, що дозволить геймерам, як я, отримати доступ до наших ігрових бібліотек із комфорту будь-який бажаний пристрій з ОС Windows 10. Усі ці функції також будуть доступні в інших версіях Windows.

Коротко: Це версія, яку сподобається більшості споживачів для свого ПК.

Windows 10 Mobile

Вирішивши опустити бренд Windows Phone, Microsoft оголосила Windows 10 Mobile ще в січні як засіб універсалізації операційної системи Windows. На відміну від Windows Phone, який пропонував значно іншу бібліотеку програм, ніж її кореспондент на робочому столі, Windows 10 Mobile обіцяє забезпечити паритетність своїх програмних пропозицій. Припускаючи, що повний продукт відповідає обіцянкам компанії, Windows 10 Mobile нарешті може стати відповіддю Microsoft на набагато більш повсюдні платформи iOS та Android.

microsoft-windows-10-joe-belfiore

Microsoft

Кожне встановлення Windows 10 Mobile представляє нову і нібито вдосконалену версію Microsoft Office. Описаний корпоративним віце-президентом Джо Белфіоре як "майже безкомпромісний досвід", Office для мобільних пристроїв обіцяє ті самі звичні функції, які ви звикли на вашому ПК. Знайомі програми, такі як Word, Excel та PowerPoint, будуть готові до використання одразу, хоча деякі користувачі Windows Phone можуть виявити за необхідне оновити свої пристрої, перш ніж вони зможуть скористатися цими інструментами.

По суті, майбутні користувачі Windows 10 Mobile можуть, у найкращому випадку, з нетерпінням чекати всього, що їм подобається у робочому столі Windows, оптимізованому для перенесення. Все, від Outlook до програми Photo, буде інтегровано з ОС для настільних ПК, використовуючи більшу залежність від хмарних служб зберігання, таких як OneDrive, ніж будь-коли раніше.

Коротко: Це найкраща версія для телефонів та планшетів Windows Mobile

Windows 10 Pro

Розширюючи функції, знайдені в Windows 10 Home, Pro поставляється з декількома додатковими роботами, які, за твердженнями Microsoft, "задовольнять потреби малого бізнесу", йдеться в заяві, опублікованій в офіційному блозі компанії. Як і в Windows 10 Home, Windows 10 Pro призначений для використання на ПК, планшетах та 2-в-1.

Windows 10 Pro запровадить Windows Update for Business, майбутню ініціативу корпорації Майкрософт, спрямовану на допомогу компаніям зменшити витрати, представляючи більш ефективні засоби контролю над покращеннями безпеки, одночасно дозволяючи оновлення програмного забезпечення в режимі реального часу.

Поставляючи інструменти для управління пристроями та програмами, такі як Secure Boot і Device Guard, Windows Update for Business також забезпечить можливість запуску лише надійних програм, коли пристрій увімкнено і після цього. Нарешті, він надає підтримку хмарних технологій, необхідну організаціям, які підтримують програми CYOD (Виберіть власний пристрій).

Коротко: Любителі ПК та малий бізнес захочуть це видання

Windows 10 Enterprise

Розширюючи функції, розглянуті в Windows 10 Pro, Enterprise будується з урахуванням корпорацій середнього та великого розміру. Демонструючи свої ідеї суттєвого захисту від порушень безпеки, Microsoft запевняє, що Windows 10 Enterprise "[надасть] розширені можливості для захисту від постійно зростаючого діапазону сучасних загроз безпеці, спрямованих на пристрої, ідентифікаційні дані, програми та конфіденційну інформацію".

Як і в Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise буде комплектуватися Windows Update for Business, а також додавати гілки довгострокового обслуговування, що дозволить компаніям відмовитись від оновлень програмного забезпечення, орієнтованих на функціональність, приймаючи лише поправки, пов’язані з безпекою.

Ця версія операційної системи поширюватиметься лише через програму корпоративного ліцензування, тобто Windows 10 Enterprise буде призначена для оптової покупки. Споживачам зазвичай не дозволяється замовляти операційну систему за допомогою цієї програми.

Коротко: Створені підприємства та інші великі організації повинні піти на це; споживачі не можуть легко придбати його

Освіта для Windows 10

Тим, хто скаржиться на перенасичення варіацій Windows цього разу, можливо, ви захочете врахувати, що більшість із них навіть не будуть призначені для загального користування. Подібно до своїх попередників, Microsoft пропонує викладачам захистити версію Windows 10, спеціально створену для академічних цілей.

windows-10-build-10122

Хоча незрозуміло, чим він конкретно відрізняється від альтернативних варіантів, Microsoft виявила, що подібно до Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education буде розповсюджуватися через програму корпоративного ліцензування, і що школи, так і студенти будуть готові до оновлення з ванільної Windows 10 Home та Windows 10 Pro Edition із використанням призначених процедур, які планується анонсувати найближчим часом.

Коротко: Не зовсім зрозуміло, чим це відрізнятиметься від Enterprise, це, мабуть, буде найкращим виданням для шкіл та університетів

Windows 10 Mobile Enterprise

Подібно до Windows 10 Enterprise на робочому столі, Windows 10 Mobile Enterprise розробляється для користувачів смартфонів із підтримкою Windows на робочому місці. Крім того, більшість його функцій нагадують стандартну ОС Windows 10 Mobile.

Знову доступне лише для клієнтів корпоративного ліцензування, Mobile Enterprise прагне запропонувати факсиміле Windows 10 Mobile за згодою корпоративного регулювання. Це дозволяє організаціям адмініструвати оновлення програмного забезпечення та контролювати модифікації системи користувачами. Тим часом функції, що стосуються безпеки та інновацій, будуть додані автоматично, забезпечуючи захист користувачів у режимі реального часу, утримуючись від перешкод організаційного нагляду.

Більше того, варіанти Windows 10 Enterprise та її мобільний аналог будуть встановлені в галузевих технологіях, таких як банкомати, роздрібні POS-пристрої, портативні термінали та роботи, знайдені по всьому світу.

Коротко: Це для організацій, які хочуть розробити стандартизовану політику щодо пристроїв для телефонів та планшетів службовців

Ядро Windows 10 IoT

Мабуть, найнезвичайніша та найцікавіша версія нової операційної системи надходить у вигляді Windows 10 IoT Core. Ця нова версія історично орієнтованої на споживача операційної системи Microsoft, що цікаво, буде запускати настроювані версії Windows 10 на побутових приладах, таких як розумні термостати, заводські машини, і так, навіть тостери.

Міні-ПК Raspberry Pi 2

Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Замість того, щоб використовувати свій термостат для гри Камінний камінь, як можна припустити на перший погляд, версія Windows 10 IoT натомість підкреслить зв’язок між комунікаційними пристроями та побутовою технікою. Наприклад, за допомогою ядра IoT день може насуватися, коли розігрівання духовки за допомогою смартфона стає звичним явищем.

Тим не менше, Windows 10 IoT не буде обмежений повсякденними утилітами. Стів Тейшейра з групи IoT від Microsoft висловив гнучкість IoT Core на цьогорічній конференції розробників Build, коли сказав: "Будь то Hololens, Raspberry Pi, робочий стіл Windows або телефон [це все одна платформа]. Ви можете поширити це на видання IoT ... Це та сама платформа ... і це Windows, тому ви знаєте, що вона може перейти на підприємство ".

Коротко: Це буде цікаво компаніям, що створюють пристрої IoT, і ентузіастам, які хочуть експериментувати з сумісними з Windows гаджетами

Це кластер, але це нормально

Якщо рухатися вперед, залишається лише декілька місяців (можливо, навіть менше) до неминучого випуску Windows 10. Якщо ви раніше були вражені кількістю різних версій операційної системи, я впевнений, що я очистив принаймні деякі плутанина.

Зрештою, це незначне занепокоєння. Зв'язок із більш ніж двома з цих видань у вашій повсякденній рутині є малоймовірним, і, виходячи з того, що досі декларувала Microsoft, ми можемо зробити висновок про те, що, коли ви все-таки вирішите оновити, буде зроблено невелику думку.

Останні повідомлення