Ось найкращі хештеги, твіти та акаунти 2018 року, повідомляє Twitter

Минулого року користувачі Twitter поділилися 125 мільйонами хеш-тегів - щодня. Поряд з цими мільйонами хеш-тегів і близько 500 мільйонів GIF-файлів, Twitter нещодавно поділився найбільшими твітами 2018 року. Серед несподіваних знаменитостей, політики та, звичайно, Олімпійських ігор, південнокорейська поп-група BTS очолила список найподобаніших твітів та найбільш твітований акаунт.

Найбільш сподобався твіт 2018 року - твіт BTS також популярного #InMyFeelingsChallenge, який копіює танець із пісні репера Дрейка (який став четвертою найвідомішою знаменитістю 2018 року). Відео створило майже 1,7 мільйона лайків. BTS також була найбільш популярною світовою знаменитістю у даних Twitter у 2017 році.

Твіт екс-президента Барака Обами після "Паркленду" у Флориді був другим - 1,6 мільйона вподобань. «Марш за наше життя» був найбільш твітованим рухом (за ним послідували протести НФЛ, «Студенти встають», «Я теж» і «Чорне життя має значення»). Третім твітом, який найбільше сподобався, було відео про собаку, яка наполягала на тому, щоб отримати ті самі ліки від вух, що і його брат, відео, яке вражаюче створило 1,4 мільйона вподобань для користувача Twitter із менше ніж 3000 підписників.

GIF-файл Обами став найбільш цитованим твітом на платформі в 2018 році, а колишній президент був другим політиком, який найчастіше публікувався в Twitter, після президента Дональда Трампа. Хілларі Клінтон, Бретт Кавано та Сара Хакабі-Сандерс також були одними з найбільш твітованих політичних діячів.

Повторне твітування отримало YouTuber El Rubius, де ретвіт "Limonada 2.0" увійшов підписників у роздачу. (Він не очолив найбільш твітований твіт за минулий рік, що було проханням підлітка про безкоштовні курячі наггетси.)

З цих 125 мільйонів щоденних хеш-тегів #nowplaying був найбільш вживаним у 2018 році, за ним слідували #neprofilepic та # bbb18 для Big Brother Brazil.

Любов BTS також принесла популярній групі популярність у США, за якою йшли Леброн Джеймс, Каньє Вест, Дрейк, EXO (група, яка походить з Південної Кореї та Китаю), Аріана Гранде, Карді Б, Бейонсе, Джімін Парк (південнокорейська співачка) та Нікі Мінадж.

Чорна пантера очолила список найбільш твітованих фільмів, а потім - Месники: Війна нескінченності, Суперсімейка 2, Зоряні війни: Загублені джедаї, і Дедпул 2. По телевізору найкращі твіти надійшли Saturday Night Live, після чого Розанна, Анатомія Грея, Пробуджені мерці, і Старший брат. 13 причин, чому очолив список потокових шоу разом з Незнайомі речі, Чорне дзеркало, Чудернацьке око, і Казка служниці.

Днем у році, який побачив найбільше твітів у 2018 році, було 25 лютого, дата закриття Олімпійських ігор. Самі по собі Олімпійські ігри стали також другою за чисельністю твіттерами спортивною подією після Чемпіонату світу з футболу в Росії. Найбільш чисельними спортсменами були Леброн Джеймс, Колін Капернік, Кобі Брайант, Кайрі Ірвінг та Том Брейді. Не дивно, що Суперкубок був найбільш твітованим синглом навіть у США.

Шанувальники відеоігор у Twitter спілкувались найбільше про Fortnite, ще одна недивна статистика, за якою слідує Call of Duty, Overwatch, Pokemon,і EA Sports Madden NFL.

Поряд із поширенням найкращих твітів, Twitter просить користувачів твітувати свої найбільші моменти 2018 року, використовуючи хештег # ThisHappened.

Останні повідомлення