Наскільки міцний iPhone 11 Pro? Оголошення Apple роблять остаточну демонстрацію

Підсумок: Я не купую Apple iPhone 11 Pro або Pro Max, якщо він не постачається з цією собакою.

Добре, жартую. Незалежно від того, чи шукаю я на ринку абсолютно новий iPhone 11 Pro або 11 Pro Max, укомплектований його потрійною камерою, я не впевнений, що готовий до всіх зловживань, які цей бідний пристрій iOS повинен зазнати, як це демонструється в нову пару рекламних роликів Apple, одна з яких розроблена, щоб довести, наскільки вона довговічна.

На відміну від реклами "Там важко", я не буду розкладати всю свою ящик з овочами з органічної брокколі, салату з червоного масла, моркви та цибулі, не кажучи вже про мої гігантські цукіні та помідори, вирощені в саду, колекцію гумових качок або будь-які інші випадкові предмети, розкидані навколо мого будинку на моєму телефоні - через швидкісну аеродинамічну трубу не менше - хоча Apple якимось чином вважала за потрібне показати мені, що це можна зробити, не пошкодивши єдине, що стоїть між мною та наступним епізодом Шпигун.

Якщо цей 10-тонний весільний торт зробить з телефоном те, що робить і для ваших зубів, то рейтинг занурення IP68 із покращеною глибиною занурення в чотири фути, безумовно, стане в нагоді.

Наш собачий друг пропонує демонстраційну демонстрацію камери нового пристрою, яка має потрійну 12-мегапіксельну установку з основним об’єктивом, який має діафрагму f / 1.8, телеоб’єктив з діафрагмою f / 2.0 та надширококутним об'єктив із діафрагмою f / 2,4, оптична стабілізація зображення (OIS), покращений інтелектуальний HDR, портретний режим із вдосконаленим боке, регулюванням глибини та яскравішим спалахом True Tone, а також 120-градусний надширококутний об'єктив, що дозволяє користувачам робити ширше поле зору. Не кажучи вже про розширені можливості недостатнього освітлення.

Моделі iPhone 11 доступні для попереднього замовлення сьогодні і з’являться в магазинах 20 вересня. У нашому майбутньому огляді ми розповімо вам, наскільки він насправді міцний і наскільки відповідає нашим вимогам. Ми не будемо турбуватись аеродинамічною трубою, оскільки Apple, очевидно, це покриває.

Останні повідомлення