Перехід тварин через нові горизонти: Як плавати

Тварина Переправа: Нові горизонти літнє оновлення нарешті з’явилося, принісши з собою безліч нових матеріалів. Гравці зможуть взаємодіяти з новим персонажем, що не грає (NPC), створити купу нових меблів і - найголовніше - виплисти у воду, що оточує їхній острів.

В океані ховається багато речей, але на щастя, Nintendo полегшило навігацію за цією захоплюючою новою функцією. Ось усе, що вам потрібно знати про плавання Перетин тварин: Нові горизонти.

БільшеПереправа тваринпутівники

  • Де знайти Нові горизонти‘Найрідкісніша риба
  • Як отримати золоті інструменти Нові горизонти
  • Як заробити гроші вНові горизонти

Зберіть належне обладнання

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Перш ніж виходити на пляж, вам потрібно придбати собі гідрокостюм. Зайдіть до Nook’s Cranny і загляньте в шафу, в якій зазвичай є рослини, інструменти та шпалери. Тепер ви побачите довільно вибраний дизайн гідрокостюма. Придбайте один із них - наш гідрокостюм із горизонтальними смугами коштував 3000 дзвонів - і надіньте його, щоб забезпечити ваші плавальні здібності.

Ви також можете носити трубку, але, як показало наше тестування, це не вплинуло на ігровий процес. Незважаючи на те, що гідрокостюм є обов'язковим для всього океану, трубки, здається, є не чим іншим, як модним висловом.

Стрибати у воду

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Одягнувшись у гідрокостюм, спускайтеся до найближчого пляжу і станьте біля краю води. Щоб зайти, просто натисніть кнопку “A” на контролері. Продовжуйте натискати або утримувати кнопку, щоб почати плавати. Щоб повернутися на сушу, вам просто потрібно спрямувати свій острівчанин до берега, і вони автоматично виберуться з води, коли досить близько.

Дайвінг під водою

Звичайно, перед тим, як залишити воду, ви, мабуть, захочете скористатися новою водолазною механікою. Під час плавання натисніть клавішу "Y" для занурення під воду. Ви зможете затримати дихання лише на кілька секунд, перш ніж автоматично випливати на поверхню, але немає обмежень у кількості разів, коли ви можете зануритися, перш ніж виходити з води та робити перерву.

Шукайте морських істот

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Плавання та дайвінг - це веселі розваги самі по собі, але Нові горизонти також представив нову сторінку Critterpedia, щоб гравці могли розкрити їх у вигляді морських істот. Їх можна дізнатися лише в океані, і гравці повинні пірнати під водою, щоб знайти їх.

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Морських істот можна легко помітити під час плавання, шукаючи постійний потік бульбашок. Направляйтеся до цього показника, а потім зануртесь під поверхню. Камера зміститься у більш вертикальне положення, дозволяючи чітко бачити тінь під водою. Розташуйте свого остров’янина на цьому місці, і вони схоплять невідомий об’єкт, піддаючи вам цілий новий набір каламбурів.

Подарування морських істот музею

На відміну від оновлення, яке представило Редда та Художню виставку, морським істотам не дали нового крила музею. Натомість вони розміщуються в існуючих резервуарах у відділі риби музею. Приведіть свою першу морську істоту до Блатерсів, і він негайно покаже її разом з усіма іншими вашими уловами.

Останні повідомлення