Як контролювати свою особистість в Інтернеті

вхід в Інтернет щодо конфіденційності

Ми всі чули, що такі технології, як "Не відстежувати", програмне забезпечення для анонімізації, як Tor, та плагіни веб-браузера для блокування трекерів, такі як Ghostery, є важливими інструментами захисту вашої конфіденційності в Інтернеті. І вони є. Але якщо у вас ніколи не було облікового запису Facebook, ви ніколи не використовували жодних продуктів Google, не уникали всіх веб-служб електронної пошти та не користувались переліченими вище інструментами конфіденційності з моменту першого відкриття веб-браузера, ймовірно, є гора ваші особисті дані вже доступні різним компаніям, які здійснюють перевезення грошей з вашої інформації.

На щастя, існує ціла низка служб, які пропонують способи прикрити свої сліди та відновити контроль над своїм Інтернетом. Тут ми розглянемо декілька з цих варіантів, щоб ви могли вирішити, який найкращий для вас та вашого бюджету.

1. MyPrivacy

MyPrivacy 1

Що це: Служба MyPrivacy від Reputation.com знаходить ваші приватні дані, що знаходяться в “десятках” мережевих служб брокеру даних, таких як Spokeo, Intellus та PeopleSmart, а потім проходить трудомісткий процес видалення вашої інформації з їх баз даних. Він також постійно відстежує цих посередників даних і гарантує, що додаткові дані, які додаються, негайно видаляються.

Скільки це коштує: MyPrivacy зароблятиме вам близько 100 доларів за однорічну підписку, 150 доларів за два роки та 250 доларів за п’ять років. Однак, якщо ви зателефонуєте або поспілкуєтесь із агентом Reputation.com, ви, можливо, укладете вигіднішу угоду. (Вони запропонували мені два роки за 130 доларів під час короткого онлайн-чату з торговим представником.)

2. DeleteMe

Видали мене

Що це: Створена Abine, послуга DeleteMe майже ідентична MyPrivacy. Команда Abine розміщує ваші профілі на веб-сайтах посередників даних, а потім змушує їх видаляти ваші дані, надсилаючи їм запити на відмову. Також як і MyPrivacy, DeleteMe постійно контролює ці компанії та видаляє всю додаткову особисту інформацію про вас. Основною точкою продажу DeleteMe є кількість служб онлайн-брокера даних, на які вона націлена: 53, на момент написання цієї статті.

Скільки це коштує: Abine пропонує ряд підписок на DeleteMe: 100 доларів на один рік для однієї людини; 160 доларів на два роки для самотньої людини; 180 доларів на один рік для двох людей; і 270 доларів на два роки, на двох людей. В якості бонусу Abine також робить плагін для браузера Do Not Track Plus, який є безкоштовним - і ви можете отримати його, не платячи за підписку на DeleteMe.

3. MoneyForMyData

Гроші за мої дані

Що це: MoneyForMyData - це абсолютно інший продукт від MyPrivacy та DeleteMe. Насправді можна сказати, що це прямо протилежний вид товару - брокер даних. Замість того, щоб видаляти ваші особисті дані з веб-сайтів посередників даних, MoneyForMyData дозволяє вам створювати та підтримувати власний профіль даних в Інтернеті та заявляти свої дані як власну власність. Ви можете оновити свій профіль новою інформацією, додати додаткові дані за допомогою "опитувань" та виправити стару інформацію, яка може бути застарілою (або просто неправильною).

Але це ще не все. Як випливає з назви, MoneyForMyData дозволяє вам продавати свої дані іншим компаніям. Ви можете вибрати, яким компаніям ви хочете продавати свої дані, або взагалі не продавати ваші дані. На відміну від інших служб брокера даних, MoneyForMyData платить вам у будь-який час, коли ваші дані купуються. (Звичайно, компанія також бере скорочення.)

Скільки це коштує: Нічого - насправді MoneyForMyData платить вам. Тим не менш, наразі не зовсім ясно, скільки грошей можна заробити, беручи участь у MoneyForMyData. Ми зв’язалися з компанією і оновимо цей простір, як тільки отримаємо додаткову інформацію. Крім того, MoneyForMyData не захистить вашу конфіденційність - це зробить вашу особисту інформацію ще більш доступною. І все ж, якщо ви не збираєтесь використовувати один із двох згаданих вище продуктів конфіденційності, перерахованих вище, ви можете також трохи заробити на цьому. Всі інші є.

Інші ресурси

Отже, це декілька доступних служб, які допоможуть вам взяти під контроль свої дані. Однак якщо ви дійсно хочете очистити свою присутність в Інтернеті, вам доведеться зробити ще трохи, щоб все перевірити. Перегляньте цей матеріал, щоб побачити, як 100 веб-сайтів збирають ваші дані, а також як відмовитись від найгірших порушників. Ейбін створила скрупульозні інструкції щодо подальшого видалення інформації про вас з Інтернету. Ми також рекомендуємо цей посібник для видалення з веб-сайту перевірки BeenVerified та цю статтю ZDNet для отримання додаткової інформації про те, як видалити ваші дані з пошукового сайту людей. Користувачі Apple iOS 6 можуть побачити тут, як покращити налаштування конфіденційності. І перевірте, як тут заблокувати вашу конфіденційність у Facebook.

Останні повідомлення